Oczyszczanie rowów w LipowejW miejscowości Lipowa w gminie Kondratowice mieszkańcy mają od dłuższego czasu problem. Po ulewnych deszczach gromadzi się na poboczach drogi spora ilość błota. - Ostatnim razem teren był czyszczony przez pracowników grupy interwencyjnej oraz przez mieszkańców. Niezbędne jest również odtworzenie rowu. Jesteśmy po rozmowach z inwestorem, który przy swojej posesji ten rów musi odtworzyć - mówi Wojciech Bochnak, wójt gminy Kondratowice. Dodał także, że problem spowodowany jest ukształtowaniem terenu.Komentarze   

Wójtek Permalink5 +2 Wójtek
RE: Płyną rzeki błota
Wójt nic nie zrobi w sprawie zaoranych dróg, chyba że oficjalnie zostanie złożone pismo do odpowiedniej instytucji informujące (między innymi ) o tych nieprawidłowościach. Nie przesadzę że co najmniej 1/3 dróg polnych już nie ma, rowów zresztą też. Proponuję napisać w tej sprawie do gazety, ale nie tej lokalnej, wtedy weźmie się do roboty!
2015-08-20 09:15 Cytować Zgłoś administratorowi
Turystka Permalink4 +5 Turystka
RE: Płyną rzeki błota
Nie wiem jak jest to w innych gminach ala w Kondratowicach wyznaczono juz dość dawno trasę pieszo-rowerowa z NATURA 2000 ale sporej części drug nie ma w rzeczywistości tylko na mapie , kiedy zrobicie z tym porządek? Czy na rolników naprawdę nie ma prawa? Dlaczego ich nie obciążyć kosztami? Chciało by się rzec jaki pan taki kram :-D
2015-08-12 11:46 Cytować Zgłoś administratorowi
cyrk strzeliński Permalink3 +4 cyrk strzeliński
RE: Płyną rzeki błota
Wójt Bochnak w Kondratowicach ma taki sam problem z nieszczęsnym rowem,jak jego koledzy z PO w Strzelinie z zamiataniem dworca kolejowego.
2015-08-09 10:18 Cytować Zgłoś administratorowi
aa Permalink2 +4 aa
RE: Płyną rzeki błota
"Taka inwestycja to dla gminy duży prestiż, bowiem będzie to jeden z niewielu takich ośrodków w Polsce. Jego atrakcją będzie kąpiel w wodach geotermalnych. Inwestor już otrzymał zgodę na odwierty – mówi Wojciech Bochnak, wójt gminy Kondratowice."
"Prace mają rozpocząć się jeszcze w tym roku. Kompleks ma być gotowy w 2015 roku. Obecnie porządkowany jest teren wokół pałacu. Koszt całości szacowany jest na 13-14 mln euro."
I wy chcecie takie piękne SPA spychem zepchać?
2015-08-09 09:44 Cytować Zgłoś administratorowi
wójtek Permalink1 +10 wójtek
znowu wójt powiedział...a co zrobił?
..Jesteśmy po rozmowach z inwestorem który rów przy swojej posesji musi odtworzyć.... A czy ten co zasypał rów poniósł jakieś konsekwencje? wszak zajęcie pasa drogi jest odpowiednio ,,wycenione'' panie wójcie, zwłaszcza nielegalne, ale jaki pan taki kram!.
2015-08-06 10:55 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.