Wójt gminy Kondratowice,Wojciech Bochnak opowiedział nam o budowie chodników w Górce SobockiejJest bardzo dobra wiadomość od wojewody dolnośląskiego dla mieszkańców gminy Kondratowice. W ramach programy tzw. schetynówek gmina składała wniosek o realizację drugiego etapu budowy chodników w miejscowości Górka Sobocka. - Zrobiliśmy chodniki tzw. kolonii w Górce. Na drugi etap do krzyża nie mieliśmy pieniędzy. Kilka dni temu została przesłana nam informacja z zapytaniem czy chcemy realizować to zadanie, bo są na ten cel wygospodarowane pieniądze. Przypominam, że nasz wniosek złożony przed rokiem nie uzyskał akceptacji. Otrzymamy na to zadanie 178 tysięcy złotych - poinformował wójt gminy Kondratowice Wojciech Bochnak. Dodał także, że gmina zdecydowała się realizować to zadanie w niesprzyjającym okresie, bowiem chodnik musi powstać do końca roku. Wójt powiedział, że gmina zdecydowała się na to zadanie, bo szkoda po prostu dofinansowania, które uzyskała.


Komentarze   

Krajan Permalink1 +14 Krajan
9 lat i......? Dość już tego!!!
1 października mija 10 miesięcy od wyborów. Zgodnie z przepisami można od tego dnia składać wnioski o przeprowadzenie referendum gminnego o odwołanie organów gminy. Z inicjatywą przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania rady gminy i Wójta albo odwołania jednego z tych organów na wniosek mieszkańców gminy wystąpić może grupa co najmniej pięciu obywateli, którym przysługuje prawo wybierania do rady gminy.
Chyba czas zwierać szyki.
2015-09-22 20:30 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.