Most w Wójcinie w ubiegłym tygodniu został oficjalnie otwartyW piątek, 4 grudnia, odbyło się uroczyste otwarcie przebudowanego mostu w Wójcinie. Uczestniczyli starosta strzeliński Marek Warcholiński, radni Rady Powiatu Strzelińskiego, wójt gminy Kondratowice Wojciech Bochnak, sekretarz gminy Kondratowice Tomasz Gracz, sołtys Wójcina Stanisława Butyńska, radna gminy Kondratowice Marta Famulska, mieszkańcy oraz przedstawiciele Powiatowego Zarządu Dróg w Strzelinie i wykonawcy. Most został poświęcony przez ks. Antoniego Drwiłę. Po przecięciu wstęgi sołtys zaprosiła wszystkich zebranych do świetlicy, gdzie można było obejrzeć prezentację przedstawiającą jak od sierpnia do listopada wyglądały pracy przy przebudowie mostu. Przypomnijmy. Inwestycja kosztowała blisko 800 tys. zł. Połowa pochodziła ze środków Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju.



Komentarze   

widz Permalink4 +1 widz
RE: Przecięli wstęgę
Jak widać jeans jest "cool", nasi dygnitarze wszyscy modni - każdy w wycieruchach! O oficjalnym stroju z takiej okazji nikt nie pomyślał, więc wnioskuję, że cały powyższy materiał - i tekst i zdjęcie - niepotrzebny, tak jak mało istotna przebudowa mostu!
2015-12-22 07:22 Cytować Zgłoś administratorowi
rex Permalink3 +1 rex
RE: Przecięli wstęgę
Cytuję Bill:
Mały podwinął rękawki, rach ciach i most wybudował! Teraz można pierś wypinać i odcinać kupony!

Mały jest twój interes, o rozumku nie wspomnę.
2015-12-21 20:39 Cytować Zgłoś administratorowi
Bill Permalink2 0 Bill
RE: Przecięli wstęgę
Mały podwinął rękawki, rach ciach i most wybudował! Teraz można pierś wypinać i odcinać kupony!
2015-12-21 19:40 Cytować Zgłoś administratorowi
andre1 Permalink1 +1 andre1
most
bardzo potrzebna inwestycja , piękny most. gratuluję. wioska wypiękniała
2015-12-17 21:01 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.