- Musimy wyznaczyć obszar do rewitalizacji, który będzie obejmował ok. 30 % gminy - mówi wójt Kondratowic Wojciech BochnakGmina Kondratowice brała udział w konkursie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego na rewitalizację. Wzięło udział kilkadziesiąt samorządów, a wniosek Kondratowic został oceniany jako czternasty, co jest naprawdę dobrym wynikiem. O szczegółach powiedział nam wójt gminy Wojciech Bochnak. - Powołałem zespół, który składa się z urzędników, przedsiębiorców, urzędu pracy, sanepidu, urzędu skarbowego i innych instytucji. Musimy wyznaczyć obszar do rewitalizacji, który będzie obejmował ok. 30 % gminy. Następnie odbędą się spotkania z mieszkańcami, którzy stwierdzą, co jest dla nich najważniejsze - powiedział. Należy dodać, że w ramach rewitalizacji mogą być realizowane zadania inwestycyjne (np. budowa drogi, chodnika, postawienie wiaty), ale także te miękkie (np. szkolenia z obsługi komputera dla osób starszych). W przyszłym roku konkretne zadania mają zostać wcielone w życie.




UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
znajomy nikosia
RE: Jedna trzecie gminy objęta rewitalizacją
Rewitalizacja to nie pomysł wójta tylko ,,rządowy'', ciekawe jacy myśliciele ustalili kryteria kwalifikacyjne dla w/w programu. a ty nikoś nie denerwuj się bo ci żyłka pęknie.
0
Gravatar
Nikoś
RE: Jedna trzecie gminy objęta rewitalizacją
Ja powiedziała :
Zalosni ludzie jestescie!!! Pamietam Gmine kiedys i widze ja teraz. Wojt Fiut wiadomo co robil...(NIC).Woj Bochnak jest dobrym czlowiekiem,ale on jest jeden a mieszkancow prawie 2000. Ludzie z Przeworna,Wiazowa,Strzelina...chwala i zaluja ze nie maja takiej osoby u siebie,a Wy??? Zal mi was,ale takie jest zycie. Zawsze, ale to zawsze jest ktos,komu nic nie bedzie odpowiadalo...nie da sie wszystkim dogodzic i sprawic zeby Wasze marudne zycie sie zmienilo jesli sami nie bedziecie tego chcieli. Sila w Was Ludzie!!! Wystarczy Chciec!!!
Mam dość tej obłudy ,durnego pieprzenia i niekończącej się wazeliniy

0
Gravatar
Ja
Wy
Zalosni ludzie jestescie!!! Pamietam Gmine kiedys i widze ja teraz. Wojt Fiut wiadomo co robil...(NIC).Woj Bochnak jest dobrym czlowiekiem,ale on jest jeden a mieszkancow prawie 2000. Ludzie z Przeworna,Wiazo wa,Strzelina...chwala i zaluja ze nie maja takiej osoby u siebie,a Wy??? Zal mi was,ale takie jest zycie. Zawsze, ale to zawsze jest ktos,komu nic nie bedzie odpowiadalo...nie da sie wszystkim dogodzic i sprawic zeby Wasze marudne zycie sie zmienilo jesli sami nie bedziecie tego chcieli. Sila w Was Ludzie!!! Wystarczy Chciec!!!
0
Gravatar
mieszkaniec
RE: Jedna trzecie gminy objęta rewitalizacją
dokładnie. skończ waść pleść te bzdety;)
0
Gravatar
Nikoś
RE: Jedna trzecie gminy objęta rewitalizacją
Pierdu pierdu srutu tutu,chodnik zrobią?
0

Przeczytaj także