- Musimy wyznaczyć obszar do rewitalizacji, który będzie obejmował ok. 30 % gminy - mówi wójt Kondratowic Wojciech BochnakGmina Kondratowice brała udział w konkursie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego na rewitalizację. Wzięło udział kilkadziesiąt samorządów, a wniosek Kondratowic został oceniany jako czternasty, co jest naprawdę dobrym wynikiem. O szczegółach powiedział nam wójt gminy Wojciech Bochnak. - Powołałem zespół, który składa się z urzędników, przedsiębiorców, urzędu pracy, sanepidu, urzędu skarbowego i innych instytucji. Musimy wyznaczyć obszar do rewitalizacji, który będzie obejmował ok. 30 % gminy. Następnie odbędą się spotkania z mieszkańcami, którzy stwierdzą, co jest dla nich najważniejsze - powiedział. Należy dodać, że w ramach rewitalizacji mogą być realizowane zadania inwestycyjne (np. budowa drogi, chodnika, postawienie wiaty), ale także te miękkie (np. szkolenia z obsługi komputera dla osób starszych). W przyszłym roku konkretne zadania mają zostać wcielone w życie.
Komentarze   

znajomy nikosia Permalink5 +1 znajomy nikosia
RE: Jedna trzecie gminy objęta rewitalizacją
Rewitalizacja to nie pomysł wójta tylko ,,rządowy'', ciekawe jacy myśliciele ustalili kryteria kwalifikacyjne dla w/w programu. a ty nikoś nie denerwuj się bo ci żyłka pęknie.
2016-03-18 15:49 Cytować Zgłoś administratorowi
Nikoś Permalink4 +17 Nikoś
RE: Jedna trzecie gminy objęta rewitalizacją
Cytuję Ja:
Zalosni ludzie jestescie!!! Pamietam Gmine kiedys i widze ja teraz. Wojt Fiut wiadomo co robil...(NIC).Woj Bochnak jest dobrym czlowiekiem,ale on jest jeden a mieszkancow prawie 2000. Ludzie z Przeworna,Wiazowa,Strzelina...chwala i zaluja ze nie maja takiej osoby u siebie,a Wy??? Zal mi was,ale takie jest zycie. Zawsze, ale to zawsze jest ktos,komu nic nie bedzie odpowiadalo...nie da sie wszystkim dogodzic i sprawic zeby


Wasze marudne zycie sie zmienilo jesli sami nie bedziecie tego chcieli. Sila w Was Ludzie!!! Wystarczy Chciec!!!Mam dość tej obłudy ,durnego pieprzenia i niekończącej się wazeliniy
2016-03-18 08:08 Cytować Zgłoś administratorowi
Ja Permalink3 -18 Ja
Wy
Zalosni ludzie jestescie!!! Pamietam Gmine kiedys i widze ja teraz. Wojt Fiut wiadomo co robil...(NIC).Woj Bochnak jest dobrym czlowiekiem,ale on jest jeden a mieszkancow prawie 2000. Ludzie z Przeworna,Wiazowa,Strzelina...chwala i zaluja ze nie maja takiej osoby u siebie,a Wy??? Zal mi was,ale takie jest zycie. Zawsze, ale to zawsze jest ktos,komu nic nie bedzie odpowiadalo...nie da sie wszystkim dogodzic i sprawic zeby Wasze marudne zycie sie zmienilo jesli sami nie bedziecie tego chcieli. Sila w Was Ludzie!!! Wystarczy Chciec!!!
2016-03-18 01:49 Cytować Zgłoś administratorowi
mieszkaniec Permalink2 +5 mieszkaniec
RE: Jedna trzecie gminy objęta rewitalizacją
dokładnie. skończ waść pleść te bzdety;)
2016-03-17 22:15 Cytować Zgłoś administratorowi
Nikoś Permalink1 +9 Nikoś
RE: Jedna trzecie gminy objęta rewitalizacją
Pierdu pierdu srutu tutu,chodnik zrobią?
2016-03-17 12:44 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.