W połowie marca pracownicy Powiatowego Zarządu Dróg w Strzelinie łatali dziury przy skrzyżowaniu Gołostowic z Górką Sobocką
Drogi w gminie Kondratowice są dewastowane głównie przez ciężarówki, które wywożą kruszywo z tamtejszej kopalni. Zdecydowana większość ciągów drogowych w tej gminie należy do Powiatowego Zarządu Dróg. Pracownicy PZD 16 i 17 marca tego roku remontowali dwa odcinki.
Pierwszy z nich znajduje się przy skrzyżowaniu Gołostowic z Górką Sobocką, a drugi na fragmencie drogi Kondratowice – Brochocinek. - Użyto w tym celu masy na gorąco. Odcinki zostały mocno zdewastowane przez jeżdżący tamtędy transport ciężki. W robotach wzięło udział pięciu naszych pracowników – powiedział przedstawiciel PZD w Strzelinie Jan Mandziak.

Komentarze   

Czesio Permalink2 +2 Czesio
RE: Łatali dziury na drogach
Tą jedną załataną dziurę byle jak nazywacie łataniem drogi? koleiny tam takie że powinni zrównać to i naprawić na nowo cały podjazd. Już nie wspominając drogi na Dst której niedługo nie będzie a pobocze jak pada to jakaś porażka.
2017-04-24 21:47 Cytować Zgłoś administratorowi
dst Permalink1 +3 dst
vzuhk
Łatają tak jak nazwa wskazuje byle gdzie i byle jak, start taki sam jak w tamtym roku, dzisiaj tu parę łat jutro tam czyli wszędzie nas pełno, a efekt taki że nigdzie ta mierna robota nie skończona, tragedia, może piszący artykuł napisze jak ta fuszerka wygląda naprawdę.
2017-04-10 08:22 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.