Po 2 godzinach mężczyzna zorientował się, że zgubił pieniądze
Funkcjonariusze ze strzelińskiej komendy otrzymali zgłoszenie, że mieszkaniec województwa opolskiego, tankując swoje auto na stacji paliw w Strzelinie, zgubił 1250 zł. Policjanci prewencji i wydziału kryminalnego szybko ustalili osobę, która przywłaszczyła zgubioną gotówkę.
Mieszkaniec województwa opolskiego zatankował paliwo na stacji paliw w Strzelinie. Kiedy wsiadał do samochodu, z kieszeni wypadły mu pieniądze, 1250 zł. Mężczyzna nie zauważył tego i odjechał. Po 2 godzinach zorientował się, że zgubił pieniądze. Wrócił na miejsce, ale gotówki już nie było. Na stację paliw przyjechali policjanci. W trakcie przeglądania monitoringu zauważyli mężczyznę, który podniósł plik banknotów i odjechał. - Dobra współpraca policjantów prewencji i wydziału kryminalnego doprowadziła do ustalenia mężczyzny i odzyskania pieniędzy, które wróciły do właściciela – mówi asp.sztab. Ireneusz Szałajko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Sprawca usłyszał zarzut przywłaszczenia pieniędzy. Grozi mu do roku pozbawienia wolności.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
hela
RE: Jeden gotówkę zgubił, drugi ją przywłaszczył
frank powiedziała :
Spajker. powiedziała :
Od butelek to jestem spec. Kible to moja drugi fach. Mam dla siebie prawnie uzasadnione rady.1- nie pije2- nie niucham3- lekarzy nie unikam4- ofert pracy nie odrzucam5- plucie rzucam6- od komputera z dala
a ja jako frank szwajcarski dodam że jeszcze nie rucham bo co narobiłem to albo do celestyna albo do zakłądu karnego poszło.
znam Franka. Koleś ma 150 cm wzrostu i zero zarostu. Taki zniewieściały polski kartofel. Mały dyktator. Kasżdy dyktator był mały. Napoleon Bonaparte, Adolf Hitler, Włodzimierz Putin, Mao Tse Tung, KIm Dzong Un no i oczywiście aktor westernowy Ronald Reagan i jego koszerni następcy w osobach Georga Dablju Busha Sr i Jr .Takie małe rozmiarowo Franki mają wielkie ego, ich ego jest tak wielkie że pogłaszczą samego Andrzeja Breivika Ojca Dyrektora Prałata z Gdańska i samego Kremówkojada tuszującego afery mafiozów i skandale w Watykanie. Sam Frank pełza swoim rozumem po toruńskiej i po częstochowskiej podłodze prosząc o możliwość zrobienia loda aktualnemu następcy nocy kasztanowej i synodu trupiego. Frank zamroczony mglą smoleńską jest zaciętym poszukiwaczem postu termobarycznego i miłośnikiem hetmana aptekarza i hetmana nieletniego z rodu jankesów. Tak to już jest jak jak nadmiar kadzideł resztki mózgu zamroczy.

0
Gravatar
frank
RE: Jeden gotówkę zgubił, drugi ją przywłaszczył
Spajker. powiedziała :
Od butelek to jestem spec. Kible to moja drugi fach. Mam dla siebie prawnie uzasadnione rady.1- nie pije2- nie niucham3- lekarzy nie unikam4- ofert pracy nie odrzucam5- plucie rzucam6- od komputera z dala
a ja jako frank szwajcarski dodam że jeszcze nie rucham bo co narobiłem to albo do celestyna albo do zakłądu karnego poszło.

0
Gravatar
Spajker.
Butelki
Od butelek to jestem spec. Kible to moja drugi fach. Mam dla siebie prawnie uzasadnione rady.1- nie pije2- nie niucham3- lekarzy nie unikam4- ofert pracy nie odrzucam5- plucie rzucam6- od komputera z dala
0
Gravatar
spajker.
RE: Jeden gotówkę zgubił, drugi ją przywłaszczył
czym się różni przywłaszczenie od znalezienia? znajdę grzyby w lesie a grzyby nie są moją plantacją i co wtedy?znajdę korespondencję pomiędzy złodziejem samochodów a paserem. korespondencja nie jest moją własnością i co wtedy?znajdę 1 000 złotych na ulicy , pieniądze bez podpisu a są one własnością skarbu państwa co wtedy?w strzelinie nie ma biura rzeczy znalezionych ani przechowalni bagażu/rzeczy.znalazłem wczoraj 3 butelki po piwie. nie wiem czyją są własnością. zabrałem. czy jest przepis, który zawiera listę rzeczy , które można znaleźć bezkarnie i listę rzeczy, po których znalezieniu idzie się pod topór temidy?????znalazłem wczoraj monetę 1 grosz. co mam z nią zrobić? zabrać na szczęście czy iść do odsiadu za to znalezisko?1250 złotych i 1 grosz to te same pieniądze. jest na orlenie jakaś tabliczka informująca co zrobić ze znalezionym pieniądzem/kanapką ( czyli rzeczowym ekwiwalentem pieniądza)/sznurówką i pojemnikiem po olejju?na każdym kiblu jest tabliczka panowie na lewo a panie na prawo ,albo tabliczka uwaga ślisko, albo a;arm w prasie nie jedz orzeszków ziemnych. gdzie jest tabliczka ostrzegająca - uwaga nie podnoś żadnych przedmiotów?są tabliczki informujące mnie o tym że mam pozbierać kupę po psie i tabliczka informująca wrzuć daninę na odbudowę kościoła/zamku/pomnika. jak znajdę na orlenie ofertę pracy to przyjąć czy odrzucić?proszę o prawnie uzasadnioną odpowiedź jak ktoś ją zna.
0

Przeczytaj też