Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Funkcjonariusze ze strzelińskiej komendy otrzymali zgłoszenie, że mieszkaniec województwa opolskiego, tankując swoje auto na stacji paliw w Strzelinie, zgubił 1250 zł. Policjanci prewencji i wydziału kryminalnego szybko ustalili osobę, która przywłaszczyła zgubioną gotówkę.
Mieszkaniec województwa opolskiego zatankował paliwo na stacji paliw w Strzelinie. Kiedy wsiadał do samochodu, z kieszeni wypadły mu pieniądze, 1250 zł. Mężczyzna nie zauważył tego i odjechał. Po 2 godzinach zorientował się, że zgubił pieniądze. Wrócił na miejsce, ale gotówki już nie było. Na stację paliw przyjechali policjanci. W trakcie przeglądania monitoringu zauważyli mężczyznę, który podniósł plik banknotów i odjechał. - Dobra współpraca policjantów prewencji i wydziału kryminalnego doprowadziła do ustalenia mężczyzny i odzyskania pieniędzy, które wróciły do właściciela – mówi asp.sztab. Ireneusz Szałajko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Sprawca usłyszał zarzut przywłaszczenia pieniędzy. Grozi mu do roku pozbawienia wolności.

Komentarze   

Permalink4 -1 hela
RE: Jeden gotówkę zgubił, drugi ją przywłaszczył
Cytuję frank:
Cytuję Spajker.:
Od butelek to jestem spec. Kible to moja drugi fach. Mam dla siebie prawnie uzasadnione rady.
1- nie pije
2- nie niucham
3- lekarzy nie unikam
4- ofert pracy nie odrzucam
5- plucie rzucam
6- od komputera z dala

a ja jako frank szwajcarski dodam że jeszcze nie rucham bo co narobiłem to albo do celestyna albo do zakłądu karnego poszło.

znam Franka. Koleś ma 150 cm wzrostu i zero zarostu. Taki zniewieściały polski kartofel. Mały dyktator. Kasżdy dyktator był mały. Napoleon Bonaparte, Adolf Hitler, Włodzimierz Putin, Mao Tse Tung, KIm Dzong Un no i oczywiście aktor westernowy Ronald Reagan i jego koszerni następcy w osobach Georga Dablju Busha Sr i Jr .Takie małe rozmiarowo Franki mają wielkie ego, ich ego jest tak wielkie że pogłaszczą samego Andrzeja Breivika Ojca Dyrektora Prałata z Gdańska i samego Kremówkojada tuszującego afery mafiozów i skandale w Watykanie. Sam Frank pełza swoim rozumem po toruńskiej i po częstochowskiej podłodze prosząc o możliwość zrobienia loda aktualnemu następcy nocy kasztanowej i synodu trupiego. Frank zamroczony mglą smoleńską jest zaciętym poszukiwaczem postu termobarycznego i miłośnikiem hetmana aptekarza i hetmana nieletniego z rodu jankesów. Tak to już jest jak jak nadmiar kadzideł resztki mózgu zamroczy.
2019-10-03 21:46 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink3 -1 frank
Cytuję Spajker.:
Od butelek to jestem spec. Kible to moja drugi fach. Mam dla siebie prawnie uzasadnione rady.
1- nie pije
2- nie niucham
3- lekarzy nie unikam
5- plucie rzucam
6- od komputera z dala

a ja jako frank szwajcarski dodam że jeszcze nie rucham bo co narobiłem to albo do celestyna albo do zakłądu karnego poszło.
2019-10-03 18:01 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 -2 Spajker.
Butelki
1- nie pije
2- nie niucham
3- lekarzy nie unikam
5- plucie rzucam
6- od komputera z dala
2019-10-03 15:50 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +7 spajker.
czym się różni przywłaszczenie od znalezienia?
znajdę grzyby w lesie a grzyby nie są moją plantacją i co wtedy?
znajdę korespondencję pomiędzy złodziejem samochodów a paserem. korespondencja nie jest moją własnością i co wtedy?
znajdę 1 000 złotych na ulicy , pieniądze bez podpisu a są one własnością skarbu państwa co wtedy?
w strzelinie nie ma biura rzeczy znalezionych ani przechowalni bagażu/rzeczy.
znalazłem wczoraj 3 butelki po piwie. nie wiem czyją są własnością. zabrałem. czy jest przepis, który zawiera listę rzeczy , które można znaleźć bezkarnie i listę rzeczy, po których znalezieniu idzie się pod topór temidy?????
znalazłem wczoraj monetę 1 grosz. co mam z nią zrobić? zabrać na szczęście czy iść do odsiadu za to znalezisko?
1250 złotych i 1 grosz to te same pieniądze. jest na orlenie jakaś tabliczka informująca co zrobić ze znalezionym pieniądzem/kanapką ( czyli rzeczowym ekwiwalentem pieniądza)/sznurówką i pojemnikiem po olejju?
na każdym kiblu jest tabliczka panowie na lewo a panie na prawo ,albo tabliczka uwaga ślisko, albo a;arm w prasie nie jedz orzeszków ziemnych. gdzie jest tabliczka ostrzegająca - uwaga nie podnoś żadnych przedmiotów?
są tabliczki informujące mnie o tym że mam pozbierać kupę po psie i tabliczka informująca wrzuć daninę na odbudowę kościoła/zamku/pomnika.
jak znajdę na orlenie ofertę pracy to przyjąć czy odrzucić?
proszę o prawnie uzasadnioną odpowiedź jak ktoś ją zna.
2019-10-03 13:59 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz