Policjanci z Wydziału Kryminalnego strzelińskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn. Obaj ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości.
We wtorek, 17 września, policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie zatrzymali dwóch mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Jeden był poszukiwany przez Sąd Okręgowy w Świdnicy, drugi przez Prokuraturę Rejonową w Ząbkowicach Śląskich. Obaj zostali zatrzymani i dowiezieni do Zakładu Karnego, gdzie będą odbywać wyrok pozbawienia wolności. - Jeden z mężczyzn próbował przechytrzyć policjantów, ukrywając się w miejscu zamieszkania, żeby uniknąć zatrzymania, lecz funkcjonariusze byli spostrzegawczy i skutecznie pozbawili mężczyznę wolności – mówi asp.sztab. Ireneusz Szałajko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Obaj zatrzymani są mieszkańcami gminy Strzelin.

Komentarze   

TruckdriverDST Permalink4 +1 TruckdriverDST
ogarnia śmiech
polecam artyk.na poprawe humoru
2019-10-09 11:19 Cytować Zgłoś administratorowi
Janek102 Permalink3 +3 Janek102
Duma policji
Kto Wam te teksty redaguje, Szałajko?!
Cyt. „(...) funkcjonariusze byli spostrzegawczy i skutecznie pozbawili mężczyznę wolności”.
2019-10-04 21:27 Cytować Zgłoś administratorowi
Ha ha Permalink2 +5 Ha ha
RE: Policjanci zatrzymali ściganych listem gończym
Dokładnie tak. Haha jakim to sprytnym trzeba być aby ukrywać się we własnym domu. :D śmiech na sali... brawa dla policji za ich inteligencję i spryt
2019-10-04 15:15 Cytować Zgłoś administratorowi
Baranek Permalink1 +4 Baranek
No nie wierzę
"Jeden z mężczyzn próbował przechytrzyć policjantów, ukrywając się w miejscu zamieszkania, żeby uniknąć zatrzymania" ... faktycznie to była mistrzowska taktyka. Prawdziwa, starannie przemyślana kampania. Ukrywał się w miejscu zamieszkania ten wybitny strateg, a wybitni analitycy z komendy, dzięki wyjątkowej inteligencji, odkryli tę przebiegłą intrygę. Podziwiam umysł zarówno super przestępcy jak i analityczne zdolności Policjantów. Jestem pod tak głębokim wrażeniem, że prędko z niego nie wyjdę.
2019-10-04 01:07 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.