Na terenie całego powiatu w ręce policji wpadło kilka poszukiwanych osób. Dzięki interwencji funkcjonariuszy wszyscy trafili do zakładów karnych i ośrodka wychowawczego.
W środę, 30 października, funkcjonariusze z Posterunku Policji w Wiązowie zatrzymali 68-letniego mieszkańca gminy Wiązów, który był poszukiwany w celu odbycia kary więzienia. Zatrzymanie nastąpiło na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Strzelinie. Mężczyzna następnie został dowieziony do Zakładu Karnego we Wrocławiu, gdzie odbywa karę.
Tego samego dnia w Jegłowej dzielnicowi Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej zatrzymali 17-latka. Był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Strzelinie w celu doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Brzegu Dolnym. Policjanci dowieźli go do tej placówki i przekazali wychowawcy.
W Strzelinie funkcjonariusze zatrzymali 34-letniego mieszkańca. Mężczyzna był poszukiwany nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Strzelinie w celu odbycia kary więzienia. Poszukiwanego policjanci dowieźli i przekazali do Aresztu Śledczego w Dzierżoniowie.
W piątek, 1 listopada, policjanci zatrzymali 38-letniego strzelinianina, który poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Strzelinie w celu odbycia kary więzienia.

Komentarze   

spajker. Permalink2 +3 spajker.
RE: Zatrzymali pięciu poszukiwanych
Cytuję Gosc:
A co to sie stalo ze spajker nie wsadził komentarza

stało się to że spajker ujawnia głupotę obłudę i hipokryzję władz w tym celu aby sprawy szły w lepszym kierunku. zatrzymanie 5ciu czy 8miu skazanych spajker może skwitować tylko stwierdzeniem żę ormo czuwa. sąsiedzi też czujni. pisałem już o tym że państwo nrd miało 18 milionów mieszkańców w tym 20 milionów szpicli ale wcięło mój post. tymczasowy komendant zabronił o tym pisać.
spajker napisze coś wtedy jak policja zatrzyma tego od nik, tego od marszałkowania sejmem i innych mrocznych luminarzy polskiej polityki tudzież strzelińskiego nabywcy za grosze wszystkiego co jest do kupienia.
2019-11-19 11:42 Cytować Zgłoś administratorowi
Gosc Permalink1 -2 Gosc
RE: Zatrzymali pięciu poszukiwanych
A co to sie stalo ze spajker nie wsadził komentarza
2019-11-19 11:31 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.