Nietypowe zgłoszenie z prośbą o interwencję przyjęli strzelińscy policjanci. Chodzi o zniszczenie witryny sklepowej w Mańczycach, gmina Borów. Tego dnia właściciele przyszli do pracy jak co dzień.
Zajęci przygotowaniami do otworzenia sklepu dla pierwszych kupujących początkowo nie nadzwyczajnego nie zauważyli. Dopiero po pewnym czasie okazało się, że w nocy miał miejsce atak na ich sklep. Nie była to jednak próba kradzieży, ale coś poważniejszego. Ktoś najprawdopodobniej oddał w kierunku sklepu strzał z broni. Sądząc po uszkodzeniu szyby wystawowej była to broń pneumatyczna. Pocisk (śrut?) nie przebił szyby, ale mocno ja nadwyrężył.
Sklep w Mańczycach znajduje się naprzeciw wielorodzinnego budynku, którego okna wychodzą na sklep. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że ktoś z mieszkańców widział lub co najmniej słyszał sprawcę (sprawców?). Policja prowadzi intensywne śledztwo w tej sprawie.
Strach pomyśleć do czego może dojść w Mańczycach, kiedy sprawcy poczują się bezkarni i spodoba się im strzelanie.
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.