Strzelińscy patrolowcy zatrzymali 36-letniego agresywnego mężczyznę. Odpowie teraz za naruszenie nietykalności cielesnej i znieważenie słowami wulgarnymi funkcjonariuszy.
W sobotę, 12 września, około godz. 17:00 policjanci strzelińskiej patrolówki interweniowali na terenie Miejsca Obsługi Podróżnych (MOP) w Witowicach w gminie Wiązów. Przylega on do odcinka autostrady A4. Jak się okazało mężczyzna chciał odjechać z parkingu ciągnikiem siodłowym w stanie upojenia alkoholowego.
- Podczas wykonywania czynności służbowych ustalono, że 36-letni mieszkaniec powiatu kieleckiego na terenie MOP Witowice zatrzymał na parkingu ciągnik siodłowy z naczepą celem skorzystania z przerwy przypadającej w tym czasie – wyjaśnia mł. asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Mężczyzna zakupił alkohol, który w znacznej ilości spożył wewnątrz pojazdu. Znajdując się w stanie nietrzeźwości, wszczął awanturę z przebywającymi na terenie parkingu kierowcami. Następnie z zachowania mężczyzny wynikało, że chce pośpiesznie oddalić się z terenu MOP Witowice, odcinkiem autostrady A4.
Tekst ukazał się w 36 (1025) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj.


Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.