Policjanci Biura do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji przy wsparciu Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach dokonali przeszukania pomieszczeń u mieszkańca Katowic, który oferował do sprzedaży szczepionki na COVID-19 oraz zaświadczenia o negatywnym wyniku testów na obecność COVID-19.
W styczniu br. w trakcie monitorowania sieci Internet pod kątem sprzedaży produktów związanych z COVID-19 funkcjonariusze operacyjni Biura do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji natrafili na ogłoszenia związane z oferowaniem „nowej szczepionki na COVID-19 w formie ampułko-strzykawki” oraz „Negatywne testy COVID-19”. Analiza zgromadzonych materiałów pozwoliła wytypować 26-letniego programistę z Katowic. Powyższa realizacja jest efektem współdziałania specjalistów ds. cyberprzestępczości KWP/KSP/KGP, z Pełnomocnikiem Rządu ds. Cyberbezpieczeństwa, ukierunkowanej na zwalczanie nielegalnego handlu podrobionymi szczepionkami na COVID-19.
Policja przypomina, że „szczepionka jest bezpłatna i dostępna w punktach realizujących szczepienia w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19” Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać na stronie:
„https://www.gov.pl/web/szczepimysie/pytania-i-odpowiedzi”.
Pamiętajmy, używanie produktu leczniczego o niewiadomym pochodzeniu może być niebezpieczne dla życia i zdrowia.
(Biuro do Walki z Cyberprzestępczością KGP)

Komentarze   

***** *** Permalink5 -3 ***** ***
***** ***
***** *** i propagandowych pseudo dziennikarzy, przyjdzie czas rozliczenia i naród was doceni.
2021-01-26 08:17 Cytować Zgłoś administratorowi
Cześ Permalink4 -2 Cześ
Się śmiejcie
Na tym interesie nie długo będzie można dużo zarobić jak wejdzie zamordyzm to każdy będzie musiał mieć takie zaświadczenie!!!
2021-01-25 18:02 Cytować Zgłoś administratorowi
Brooks Permalink3 -3 Brooks
Słowo Regionu - Oferował szczepionki na COVID-19 i zaświadczenia o negatywnym wyniku testów
Heya i am for the first time Visit Here.
I came across this board and I find It really useful & it helped me out a lot.
I hope to give something back and help others like you aided me.
2021-01-25 10:00 Cytować Zgłoś administratorowi
Romen Permalink2 +1 Romen
RE: Oferował szczepionki na COVID-19 i zaświadczenia o negatywnym wyniku testów
Ale czasów doczekałem wyjście do restauracji to jak akcja bojowa AK
2021-01-23 17:28 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +7 spajker.
RE: Oferował szczepionki na COVID-19 i zaświadczenia o negatywnym wyniku testów
no dobra to jeden koleś. kiedy policja odłowi osoby, które dają pożyczki na telefon, na skradziony dowód osobisty, na skradzione dane osobowe? dzisiaj dasz komus dowód osobisty na chwilę a on po sfotografowaniu dostanie pożyczkę na twoje nazwisko. temat dość powszechny ale jak dotychczas bezkarny. policja złapie jakiegos młodziaka z minimalną ilością dragów a amber goldy i ich rozliczne klony są dla policji niewidoczne.
2021-01-21 14:33 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.