Strzelińscy policjanci kryminalni zatrzymali 38-latka, który był poszukiwany przez sąd, aby odbyć karę pozbawienia wolności. Mężczyzna od pewnego czasu unikał odpowiedzialności.
Jak poinformował oficer prasowy strzelińskiej policji mł. asp. Łukasz Porębski, wcześnie rano kryminalni zapukali do jednego ze strzelińskich mieszkań. Policjanci mieli uzasadnione podejrzenie, że wewnątrz może przebywać poszukiwany 38-letni mężczyzna. Jego ukrywanie się zapewne było związane z faktem, że miał do odsiadki karę pozbawienia wolności za dokonane wcześniej przestępstwo.
- Kryminalni zdekonspirowali miejsce kryjówki. Mimo zapewnień domowników, że poszukiwanego nie ma, zaczęli przeszukiwać kolejne pomieszczenia w mieszkaniu. Kiedy otworzyli drzwi szafy, ich oczom ukazał się poszukiwany 38-latek, który w trakcie kontroli posiadał przy sobie porcję narkotyku w postaci amfetaminy. Mężczyzna prosto z szafy trafił na komendę, gdzie zostały z jego udziałem wykonane czynności procesowe. Następnie został doprowadzony do zakładu karnego, w którym spędzi następnych kilka miesięcy - informuje Porębski.
Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, 38-latek usłyszał dodatkowo zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.
Tekst ukazał się w nr 6 (1045) wydaniu "Słowa Regionu".

Komentarze   

cześ Permalink4 0 cześ
Spajker!!!
Jakiś ty mądry i bystry :D
2021-02-26 17:16 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink3 +4 spajker.
RE: Ukrywał się przed policją... w szafie
Cytuję Cześ:
To jak to jest? Gość ma się sam zgłosić do więzienia żeby go zamknęli?przecież to jest śmieszne :D Co to jest bilet na wczasy czy na samolot? Tylko ostatni [censored] sam się zgłosi do więzienia!!!

każdy cześ pójdzie najsampierw do netu a później do więzienia. logo. na bramce więzienia cześ się dowie że ma dodatkowe 5 lat odsiadu za uchylanie się od wyroku sądu.
2021-02-25 19:49 Cytować Zgłoś administratorowi
TruckdriverDST Permalink2 +1 TruckdriverDST
RE: Ukrywał się przed policją... w szafie
Bravo Wy !! Sam 007 byłby zadowolony z takiej akcji.
2021-02-25 18:23 Cytować Zgłoś administratorowi
Cześ Permalink1 -3 Cześ
Hahaha
To jak to jest? Gość ma się sam zgłosić do więzienia żeby go zamknęli?przecież to jest śmieszne :D Co to jest bilet na wczasy czy na samolot? Tylko ostatni [censored] sam się zgłosi do więzienia!!!
2021-02-25 18:00 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.