Dziś (19 marca) o godz. 8:55 dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzelinie otrzymał zgłoszenie o zadymieniu w jednym z domów wielorodzinnych w Jagielnie. Sąsiedzi poinformowali, że spod drzwi wydobywa się dym. W mieszkaniu na piętrze miał przebywać mężczyzna. Na miejsce zadysponowano służby ratunkowe.
Pierwsi przybyli strażacy. Przyjechały trzy zastępy JRG ze Strzelina i dwa OSP z Przeworna. Na miejsce przybyli również strażacy z OSP Jagielno, z Ziębic i Wigańcic. Po wejściu do mieszkania okazało się, że zapaliła się podłoga, najprawdopodobniej od niedopałka papierosa. Ogień nie był duży, ale zadymienie znaczne. Przebywający w lokalu mężczyzna siedział w fotelu. Nie okazywał oznak życia, najprawdopodobniej się zaczadził. Mieszkaniec wyglądał, jakby "stopiło się" na nim ubranie. Lekarz potwierdził zgon. Na miejsce przyjechał prokurator i policja.

Komentarze   

cześ Permalink3 +1 cześ
No i?
Ważne że nikogo ze sobą nie zabrał!!!
2021-03-21 12:49 Cytować Zgłoś administratorowi
Miejscowość Permalink2 0 Miejscowość
Miejscowość
Z Wigańcic , a nie Wygańczyc...
2021-03-20 13:43 Cytować Zgłoś administratorowi
Fryc Permalink1 +1 Fryc
RE: Tragiczny zdarzenie w Jagielnie
:sad: :sad: :sad:
2021-03-19 11:29 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.