- Dotarły do mnie informacje, że w ostatnich dniach na terenie gminy Kondratowice jeden z mieszkańców gminy w zamian za pójście na referendum i głosowanie za moim odwołaniem oferuje określoną korzyść majątkową - poinformował wójt Kondratowic Tomasz Gracz.
Policja i prokuratura badają, czy nie doszło do naruszenia prawa, o czym szerzej piszemy w jutrzejszym wydaniu Słowa.

Komentarze   

Bujk Permalink45 +2 Bujk
RE: Korzyści majątkowe w zamian za głosowanie w referendum?
Cytuję Koma:
Co zmieni odejście Gracza? Nic. Ci jego przeciwnicy teża jakoś wrażenia nie robią. Gracz rolników ma za opóźnionych w rozwoju wię nie powinien być wótem gminy takiej jak Kondratowice. Człowiek taki tylko się uśmiecha i coś naobiecuje ale nie zamierza nic dla ciebie zrobić. Jest kłamczuchem i słabiakiem. Jedyne to co potrafi dobrze to składać zażalenia. Tyle że ci jego przeciwnicy zachowują się jak dzieciaki i według nich jak Gracz odejdzie będzie już dobrze. A kto po nim pozamaita ten burd el? Skąd kasa? Ten co po Bochnaku i Graczu przyjdzie to musi mieć łeb jak sklep

Po Bochnaku i Graczu potrzeba dużej miotły. To prawda. Sprzątanie zajmie wiele czasu!
2021-07-15 23:34 Cytować Zgłoś administratorowi
luz Permalink44 +1 luz
RE: Korzyści majątkowe w zamian za głosowanie w referendum?
Cytuję Zdziw:
Cytuję Śmiechu warte:
Czekam i czekam na relację ze spotkania z wojewodą, a tu nic, cisza ...
Co? Nie udało się? Wojewoda nie przytulił, nie pochwalił , hahahaha
Jak nie wiecie o czym mowa to wyjaśniam.
Parę osób spotkało się w tajemnicy ( o której wszyscy wiedzieli ) z wojewodą w Żelowicach pod kościołem. Frekwencja bardzo marna ... żele wylali, zdjęcie zrobili, rękę uscisnęli iiiii wojewoda pojechał...
Coś mi się zdaje , że zostaliście sami, dotarło to do Was czy wasz góru nadal wami manipuluje ...

A to ciekawe, na Gminie aż huczy od plotek A tu komentarzy brak, coś w tym musi być, czyli co, prawda ? Skorupski nie ma stronników, nie ma poparcia jakiego się spodziewali, polubien też jak kot napłakał, na stronie wojewody też bez echa, coś tu śmierdzi, coś śmierdzi...
A może po prostu nie ma się czym chwalić????
2021-07-13 11:01 Cytować Zgłoś administratorowi
Zdziw Permalink43 -2 Zdziw
RE: Korzyści majątkowe w zamian za głosowanie w referendum?
Cytuję Śmiechu warte:
Czekam i czekam na relację ze spotkania z wojewodą, a tu nic, cisza ...
Co? Nie udało się? Wojewoda nie przytulił, nie pochwalił , hahahaha
Jak nie wiecie o czym mowa to wyjaśniam.
Parę osób spotkało się w tajemnicy ( o której wszyscy wiedzieli ) z wojewodą w Żelowicach pod kościołem. Frekwencja bardzo marna ... żele wylali, zdjęcie zrobili, rękę uscisnęli iiiii wojewoda pojechał...
Coś mi się zdaje , że zostaliście sami, dotarło to do Was czy wasz góru nadal wami manipuluje ...

A to ciekawe, na Gminie aż huczy od plotek A tu komentarzy brak, coś w tym musi być, czyli co, prawda ? Skorupski nie ma stronników, nie ma poparcia jakiego się spodziewali, polubien też jak kot napłakał, na stronie wojewody też bez echa, coś tu śmierdzi, coś śmierdzi...
2021-07-13 10:40 Cytować Zgłoś administratorowi
AMOK Permalink42 -3 AMOK
RE: Korzyści majątkowe w zamian za głosowanie w referendum?
Cytuję Koma:
Co zmieni odejście Gracza? Nic. Ci jego przeciwnicy teża jakoś wrażenia nie robią. Gracz rolników ma za opóźnionych w rozwoju wię nie powinien być wótem gminy takiej jak Kondratowice. Człowiek taki tylko się uśmiecha i coś naobiecuje ale nie zamierza nic dla ciebie zrobić. Jest kłamczuchem i słabiakiem. Jedyne to co potrafi dobrze to składać zażalenia. Tyle że ci jego przeciwnicy zachowują się jak dzieciaki i według nich jak Gracz odejdzie będzie już dobrze. A kto po nim pozamaita ten burd el? Skąd kasa? Ten co po Bochnaku i Graczu przyjdzie to musi mieć łeb jak sklep

Jeżeli chodzi ci o rolników to właśnie radni klubu NGND w osobach Krawczyszyn, Famulska i Bartłomiejczyk czyli sami rolnicy doprowadzili to tego że komisja ds rolnych przestała działać. To właśnie ich trzeba za to obwiniać a nie wójta... proszę się uważnie przyjrzeć działanią rady gminy i później się wypowiadać
2021-07-12 21:17 Cytować Zgłoś administratorowi
Koma Permalink41 -1 Koma
RE: Korzyści majątkowe w zamian za głosowanie w referendum?
Co zmieni odejście Gracza? Nic. Ci jego przeciwnicy teża jakoś wrażenia nie robią. Gracz rolników ma za opóźnionych w rozwoju wię nie powinien być wótem gminy takiej jak Kondratowice. Człowiek taki tylko się uśmiecha i coś naobiecuje ale nie zamierza nic dla ciebie zrobić. Jest kłamczuchem i słabiakiem. Jedyne to co potrafi dobrze to składać zażalenia. Tyle że ci jego przeciwnicy zachowują się jak dzieciaki i według nich jak Gracz odejdzie będzie już dobrze. A kto po nim pozamaita ten burd el? Skąd kasa? Ten co po Bochnaku i Graczu przyjdzie to musi mieć łeb jak sklep
2021-07-12 17:48 Cytować Zgłoś administratorowi
Dzik ze spadochronem Permalink40 +3 Dzik ze spadochronem
RE: Korzyści majątkowe w zamian za głosowanie w referendum?
Cytuję Janek77:
Te 50 euro na zdjęciu jakby dali to ludzie by się zabijali żeby iść. Patrząc na zarobki w Polsce i inflacje. A jak taki spotkanie pisowców pewnien pan na fb się chwalił ze tyle na drogi dali to gdzie są te drogi nowe w naszej gminie? zakłamany pisowiec jak cała jego pw gminie Kondratowiartia sutenerów i alfonsów. W gminie jest źle ale oni walcza o stołki bo pewna panna przegrała jednym czy dwoa głosami i pisowców dupa boli. Nic nie zrobili dla ludzi lansują się przy zalanych drogach i domach a gdzie są jak trzeba melioracje zrobic i pieniadze na to znalezc nie ma ich zwykli nieudacznicy.

W powiecie od zawsze rządziło PO i Lewica. Tak samo w gminie Kondratowice. Przez 8 lat rządów PO żadnych dróg nie zrobili. Żadnej melioracji. I PO nic tu nie zrobi dalej.
2021-07-12 08:05 Cytować Zgłoś administratorowi
Janek77 Permalink39 -3 Janek77
RE: Korzyści majątkowe w zamian za głosowanie w referendum?
Te 50 euro na zdjęciu jakby dali to ludzie by się zabijali żeby iść. Patrząc na zarobki w Polsce i inflacje. A jak taki spotkanie pisowców pewnien pan na fb się chwalił ze tyle na drogi dali to gdzie są te drogi nowe w naszej gminie? zakłamany pisowiec jak cała jego partia sutenerów i alfonsów. W gminie jest źle ale oni walcza o stołki bo pewna panna przegrała jednym czy dwoa głosami i pisowców dupa boli. Nic nie zrobili dla ludzi lansują się przy zalanych drogach i domach a gdzie są jak trzeba melioracje zrobic i pieniadze na to znalezc nie ma ich zwykli nieudacznicy.
2021-07-11 22:35 Cytować Zgłoś administratorowi
Ooooo Permalink38 -1 Ooooo
RE: Korzyści majątkowe w zamian za głosowanie w referendum?
Cytuję Śmiechu warte:
Czekam i czekam na relację ze spotkania z wojewodą, a tu nic, cisza ...
Co? Nie udało się? Wojewoda nie przytulił, nie pochwalił , hahahaha
Jak nie wiecie o czym mowa to wyjaśniam.
Parę osób spotkało się w tajemnicy ( o której wszyscy wiedzieli ) z wojewodą w Żelowicach pod kościołem. Frekwencja bardzo marna ... żele wylali, zdjęcie zrobili, rękę uscisnęli iiiii wojewoda pojechał...
Coś mi się zdaje , że zostaliście sami, dotarło to do Was czy wasz góru nadal wami manipuluje ...

Może pomóc przywiózł dla mieszkańców Zarzycy po zalaniu
2021-07-11 17:23 Cytować Zgłoś administratorowi
Mieszkaniec Permalink37 +2 Mieszkaniec
RE: Korzyści majątkowe w zamian za głosowanie w referendum?
Cytuję licze:
Gracz nie potrzebuje sprzedawać ziemniaków i pracować. Jak był zatrudniony przez kumpla Bochnaka to w ciągu 4 lat zarobił 600 000 a to ponad pół miliona. Potem tez nieźle zarabiał. Teraz obniżył loty bo Gmina bidna to się jeszcze chwali że mało zarabia i jest tani. On już sporo z tej gminy wyciagnął. Taki Czesiek to cienki bolek. Ile on na tych ziemniakach wyciągnie? Na pewno jeszcze miliona za swoją wiedze i kompetencje nie zarobił. Taki kompetetny to tylko Gracz i Bochnak


Dawali to braŁ no i co z tego? Wspiera rodzinę i znajomych znaczy że dobry człowiek jest.
2021-07-11 17:00 Cytować Zgłoś administratorowi
Ciekawy Permalink36 -1 Ciekawy
RE: Korzyści majątkowe w zamian za głosowanie w referendum?
Cytuję Śmiechu warte:
Czekam i czekam na relację ze spotkania z wojewodą, a tu nic, cisza ...
Co? Nie udało się? Wojewoda nie przytulił, nie pochwalił , hahahaha
Jak nie wiecie o czym mowa to wyjaśniam.
Parę osób spotkało się w tajemnicy ( o której wszyscy wiedzieli ) z wojewodą w Żelowicach pod kościołem. Frekwencja bardzo marna ... żele wylali, zdjęcie zrobili, rękę uscisnęli iiiii wojewoda pojechał...
Coś mi się zdaje , że zostaliście sami, dotarło to do Was czy wasz góru nadal wami manipuluje ...

Dawaj szczegóły, kto tam był? I dlaczego w takim miejscu?
2021-07-11 11:32 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.