Dziś, 19 lipca, po godz. 15.00 na drodze pomiędzy Borkiem Strzelińskim, a Michałowicami zderzyły się czołowo samochody osobowe. Niestety, w wypadku zginęło dwóch kierowców.
- W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy – wyjaśnia mł. asp. Joanna Demska z zespołu Prasowego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Samochód marki Mercedes jechał w kierunku Wrocławia, a za nim jechał pojazd marki Ford. Z naprzeciwka, w kierunku Strzelina, jechał samochód marki Audi. Nagle kierujący mercedesem z nieznanych jeszcze przyczyn, bo te obecnie ustalają policjanci, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem osobowym marki Audi. W wyniku zderzenia pojazdy zaczęły się przemieszczać i uderzyły w forda, który jechał za mercedesem. Na miejscu śmierć ponieśli kierowcy samochodów osobowych marki Audi i Mercedes. Pojazdami jechali tylko kierowcy, nie było w nich pasażerów.
Na drodze lądował helikopter Lotniczego Ratownictwa Medycznego. Zorganizowano objazd przez Boreczek i Kurczów. Nadal trwają czynności ustalające przyczyny i okoliczności wypadku.


UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
gende
re
Czy sprawdzenie samochodu po VIN pozwala ustalić, że auto ma za sobą taką historię?Jak to widzicie - https://www.historiaszkod.pl/sprawdzenie-vin.html ?Który kierunek jest prawidłowy? Pomysły na organizację?
0
Gravatar
Cześ
RE: Nie żyją dwie osoby po czołowym zderzeniu samochodów
magda117 powiedziała :
Bardzo prosze o kontakt kogoś z rodziny od Pana kierującego oplem mój e-mail: magdalenakowalczyk117@o2.pl
Spadaj niebo cmentarna!

0
Gravatar
Dewey
Słowo Regionu - Nie żyją dwie osoby po czołowym zderzeniu samochodów
Your way of describing all in this piece of writing is in fact nice, every one can effortlessly know it, Thanks a lot.my website: j (https://lessontoday.com/profile/hairrice3/activity/1409271/)
0
Gravatar
cześ
RE: Nie żyją dwie osoby po czołowym zderzeniu samochodów
kiero powiedziała :
Moje pytanie jest takie: dlaczego na tej drodze śmierci w ogóle nie ma policji? Jeżdżę prawie codziennie od kilku lat i nie pamiętam patrolu policji. Przez jakiś czas była widoczna nieoznakowana skoda, ale już jej nie widziałem chyba z pół roku. Czasami są patrole w sobotę czy niedzielę, ale to się mija z celem. Cały dramat odbywa się w tygodniu rano i po południu. Niektórzy kierowcy wyprawiają tam straszne rzeczy i są w tym bezkarni, bo służby odpuściły tę drogę całkowicie. Policja chwali się pięknymi beemkami czy stingerami niestety nie ma ich tam gdzie trzeba...
Policja ma cywilne samochody! Nie koniecznie muszą jechać opisanym radiowozem!!!

0
Gravatar
Pawelski
Jak to możliwe?
Jeżdżę tą trasą przynajmniej 2 razy dziennie i nie mogę wyjść z podziwu, że dochodzi tam do wypadków. Przecież tam wszyscy jeżdżą maksymalnie 80km/h. Tam 5 biegu nie na jak wrzucić...
0
Gravatar
grzesiek
koszmar
w tamtym miejscu kilka lat temu jeżdżąc regularnie co tydzień gwałtownie hamowałem na moich wcześneijszych śladach tylko dlatego że ktoś wyskakiwał w peletonu jadacego od Wrocławia, po trzecim razie zmieniłem trase. na odcinku strzelin -wro są same błędy konstrukcyjne tej drogi , po remontach również, o mentalności wielu, nie wszystkich ale wielu kierujących nie wspomnę, do pracy jedzie 80km/h ale wraca już 140km/h. kolejna sprawa to widoczność, niskie korony drzew plus niewykoszone pobocza uniemożliwiają bezpieczną jazdę ale przede wszystkim wjazdy z dróg podporządkowany ch, szczegółnie dużym cięzkim pojazdom, one nie dośc że nic nie widzą przez drzewa to jeszcze nie odjadą szybko od skrzyżowania, taki problem jest np na skrzyżowaniach drogi 396 koło Gułowa i Jędrzychowic, osoby zarządzajace tą drogą powinny już dawno siedzieć za świadome stwarzanie zagrożenia życia, tak samo jak osoby które zatwierdziły i odebrały drogi 395 po remoncie . a do tego jak ktoś zauważył, brak skutecznego egzekwowania spokojniejszej jazdy na tym odcinku. za to też ktoś powinien odpowiedzieć.
0
Gravatar
spajker.
RE: Nie żyją dwie osoby po czołowym zderzeniu samochodów
magda117 powiedziała :
Bardzo prosze o kontakt kogoś z rodziny od Pana kierującego oplem mój e-mail: magdalenakowalczyk117@o2.pl
bardzo cię proszę hieno abyś zamilkła. jak chciałaś hieno pomóc to trzeba to było robić przed wypadkiem i nie karmic się teraz cudzą klęską.

0
Gravatar
magda117
wypadek
Bardzo prosze o kontakt kogoś z rodziny od Pana kierującego oplem mój e-mail: magdalenakowalc zyk117@o2.pl
0
Gravatar
spajker.
RE: Nie żyją dwie osoby po czołowym zderzeniu samochodów
kiero powiedziała :
Moje pytanie jest takie: dlaczego na tej drodze śmierci w ogóle nie ma policji? Jeżdżę prawie codziennie od kilku lat i nie pamiętam patrolu policji. Przez jakiś czas była widoczna nieoznakowana skoda, ale już jej nie widziałem chyba z pół roku. Czasami są patrole w sobotę czy niedzielę, ale to się mija z celem. Cały dramat odbywa się w tygodniu rano i po południu. Niektórzy kierowcy wyprawiają tam straszne rzeczy i są w tym bezkarni, bo służby odpuściły tę drogę całkowicie. Policja chwali się pięknymi beemkami czy stingerami niestety nie ma ich tam gdzie trzeba...
po co zaraz policja? wystarczą oznakowane fotopułapki z tym że nie na pewno. kierowcy wiedząc że można nadziać się na radar będą się wlekli. wlekący się sznur samochodów to prowokacja i irytacja dla osoby, której się spieszy i która mając drogi mocny samochód nie chce wlec się w takim kondukcie i wyskakuje na czołówkę. sprawa się jeszcze pogorszy jak na terenie sadu powstanie centrum logistyczne z kilkuset tirami, do tego burakowozy do cukrowni i granitowozy. deszcze i mrozy oraz tiry skruszą kiedyś tą drogę i więcej niż 40kmh nie będzie można jechać aby nie urwać kół. będzie bezpieczniej.

0
Gravatar
..
RE: Nie żyją dwie osoby po czołowym zderzeniu samochodów
Droga śmierci, jeżdżą na niej jak chcą. Tylko szkoda, że niewinny człowiek ginie. Wyprzedzanie na 3ego to norma na drodze 395
0

Przeczytaj też