We wtorek, 17 sierpnia, policjanci zatrzymali 51-latka, mieszkańca powiatu strzelińskiego, który znęcał się psychicznie nad żoną. Jak ustalono, mężczyzna podczas licznych awantur domowych stosował przemoc, tj. wyzywał, ubliżał oraz wypędzał żonę ze wspólnie zajmowanego mieszkania.
Więcej na ten temat w aktualnym wydaniu "Słowa".

Komentarze   

spajker. Permalink2 0 spajker.
RE: Znęcał się nad żoną
Cytuję alex:
Czy ustalono również jak ona jego wyzywała i mu ubliżała?

za takie pytania feministki zrobią ci pikiete pod domem a organy ścigania wezmą pod lupę pod kątem szerzenia faszyzmu i niszczenia równouprawnienia kobiet kobieta sama się podrapie po twarzy a ciebie zgarną bo kobieta powie że to ty jej to zrobiłeś a gliny będą chronić słabą płeć. nie dasz niepracującej od urodzenia kobiecie na szminkę albo na 300tną parę butów to oznacza że się znęcasz ekonomicznie wrzaśniesz na nią bo truje głowę od lat to cię zgarną za znęcanie werbalne. nikt na glinach nie wie że z kobietą to jak z drzwiami w wagonie pkp. jak nie trzasniesz to się nie zamknie. kobiecie źle z tym człowiekiem ale się nie wyprowadzi nie rozwiedzie. lepiej żeby państwo w majestacie prawa dało jej mieszkanie i pieniądze jak mąż nie daje już rady.
2021-08-29 13:35 Cytować Zgłoś administratorowi
alex Permalink1 0 alex
RE: Znęcał się nad żoną
Czy ustalono również jak ona jego wyzywała i mu ubliżała?
2021-08-29 10:12 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.