Dziś (3 października) po godz. 19 patrol ORD z Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie został zadysponowany do obsługi zdarzenia drogowego, na odcinku drogi wojewódzkiej 395, przed Borkiem Strzelińskim (skrzyżowanie na Jaksin). Przybyły na miejsce patrol potwierdził zgłoszenie.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący autobusem nie zachował należytej ostrożności przed poprzedzającym go pojazdem – wyjaśnia mł. asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - W wyniku tego najechał na tył samochodu osobowego marki Opel, który z kolei uderzył w tył pojazdu osobowego, którego kierowca w tym czasie wykonywał manewr skrętu. W chwili obecnej na miejscu mundurowi wykonują, czynności służbowe, a w związku z przedmiotową kolizją mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.
Jak dodaje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie, ze wstępnych ustaleń wynika, że na miejscu zdarzenia udzielona została pomoc medyczna trzem osobom.

Komentarze   

Pytak Permalink2 +1 Pytak
RE: Autobus najechał na tył opla
Cytuję Kierowca tira:
Cierowca autobusu ciągle na telefonie zagapił się!

A skąd ty to wiesz?
2021-10-05 00:22 Cytować Zgłoś administratorowi
Kierowca tira Permalink1 +3 Kierowca tira
Ryszard
Cierowca autobusu ciągle na telefonie zagapił się!
2021-10-03 21:22 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.