Rutynowe kontrole drogówki, to prawdziwa zmora dla części kierowców. Niby tylko test na obecność alkoholu lub środków odurzających w organizmie kierowcy, a w więzieniu można spędzić nawet kilka lat.
Był worek, 21 grudnia ubiegłego roku. Policjanci ze strzelińskiej drogówki zatrzymali do rutynowej kontroli młodego mężczyznę jadącego VW golfem. Po sprawdzeniu dokumentów zdecydowali się się na wykonanie testu na obecność substancji psychoaktywnych. Wykazał on, że kierowca jest pod wpływem działania takich właśnie środków. - Prokuratura zaleca w takich przypadkach przeszukanie kierowcy będącego pod wpływem narkotyków, jego samochodu, a także miejsca zamieszkania – powiedziała Monika Rakus, prokurator rejonowa. Policja przewiozła kierowcę na komendę, przeszukała go i jego samochód, a następnie policjanci udali się do mieszkania kierowcy...
Tekst ukazał się w nr 2 (1090) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

kiero Permalink3 +1 kiero
RE: Wpadł przez przypadek, ale w więzieniu może spędzić nawet kilka lat
A kiedy policja pojawi się na drodze do Wrocławia w godzinach szczytu i zacznie wyłapywać piratów? Już teraz nie ma dnia bez wypadku, a policji kompletny brak!
2022-01-22 18:08 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink2 +3 spajker.
RE: Wpadł przez przypadek, ale w więzieniu może spędzić nawet kilka lat
kierowcę golfa passata bmw audi zwłaszcza czarnego możesz zatrzymać w ciemno. na pewno coś się znajdzie. albo samochód kradziony, albo jakiś przerobiony albo opony łyse po drifcie albo kierowca poszukiwany albo coś nielegalnego w bagażniku a jak jest napakowany łysy i w ciemnych okularach nawet nocą to nawet o dowód osobisty pytać nie trzeba.
2022-01-20 13:36 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink1 +1 cześ
RE: Wpadł przez przypadek, ale w więzieniu może spędzić nawet kilka lat
Stawiam że około 50% kierujących jest pod wpływem amfy, czyli nawąchani :D
2022-01-20 09:31 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.