Popełnione przez 27-latka przestępstwo zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności
Wracamy do sytuacji z sierpnia 2021 roku, która miała miejsce w Strzelinie. Na komendę zgłosił się mieszkaniec Strzelina. Złożył zawiadomienie w sprawie włamania do samochodu dostawczego marki Fiat Ducato i kradzieży szlifierki kątowej o wartości 600 zł. Na podstawie otrzymanego zgłoszenia funkcjonariusze wydziału kryminalnego przystąpili do czynności zmierzających do wykrycia sprawcy czynu. Skrupulatnie i drobiazgowe śledztwo początkowo nie przyniosło zamierzonego rezultatu.
- Przełom nastąpił kilka dni temu, kiedy to policjanci, którzy zajęli się sprawą ustalili, iż w połowie sierpnia późnym wieczorem 27-latek (mieszkaniec powiatu strzelińskiego) wracając do domu przechodził obok budynku mieszkalnego, gdzie zaparkowany był samochód dostawczy marki Fiat Ducato. Bez żadnego racjonalnego powodu, sprawca po uprzednim wyłamaniu zamka wszedł do auta i ukradł szlifierkę - informuje oficer prasowy KPP Strzelin, mł. asp. Łukasz Porębski.
W trakcie przesłuchania sprawca przyznał się do przedstawianych mu zarzutów. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Popełnione przez niego przestępstwo zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.
Tekst ukazał się w nr 3 (1091) wydaniu "Słowa Regionu".

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Policjanci wykryli złodzieja
TWÓJ SZEF powiedziała :
spajker. powiedziała :
ciekawe. mój sąsiad chcąc włamać się do mojego samochodu wyrwał w nim klamkę ale nic nie ukradł bo drzwi nie puściły. jego syn skakał po dachu po bagażniku i po pokrywie silnika mojego samochodu.. tato z zawodu jest złodziejem a syn jest z zawodu łapaczem złodzieji. obaj są konsumentami fantów a tato to rokrocznie o mandat radnego zabiega.no ale takie drobiazgi są niczym w porównaniu z korupcyjnym cennikiem na zmiany planu zagospodarowania przestrzennego i cennikiem za wydanie pozwolenia na budowę.
JAK KAPOWAŁES TO NIE MASZ CO SIĘ DZIWIĆ ŻE CI TAK ZROBILI
oni mnie zakapowali a ja ich nie. no ale mnie zmotywowałeś. przemyślę sprawę.

0
Gravatar
cześ
RE: Policjanci wykryli złodzieja
TWÓJ SZEF powiedziała :
spajker. powiedziała :
ciekawe. mój sąsiad chcąc włamać się do mojego samochodu wyrwał w nim klamkę ale nic nie ukradł bo drzwi nie puściły. jego syn skakał po dachu po bagażniku i po pokrywie silnika mojego samochodu.. tato z zawodu jest złodziejem a syn jest z zawodu łapaczem złodzieji. obaj są konsumentami fantów a tato to rokrocznie o mandat radnego zabiega.no ale takie drobiazgi są niczym w porównaniu z korupcyjnym cennikiem na zmiany planu zagospodarowania przestrzennego i cennikiem za wydanie pozwolenia na budowę.
JAK KAPOWAŁES TO NIE MASZ CO SIĘ DZIWIĆ ŻE CI TAK ZROBILI
Dokładnie! W samo sedno trafiłeś!!! Tak się postępuje z konfiturami!!!

0
Gravatar
TWÓJ SZEF
RE: Policjanci wykryli złodzieja
spajker. powiedziała :
ciekawe. mój sąsiad chcąc włamać się do mojego samochodu wyrwał w nim klamkę ale nic nie ukradł bo drzwi nie puściły. jego syn skakał po dachu po bagażniku i po pokrywie silnika mojego samochodu.. tato z zawodu jest złodziejem a syn jest z zawodu łapaczem złodzieji. obaj są konsumentami fantów a tato to rokrocznie o mandat radnego zabiega.no ale takie drobiazgi są niczym w porównaniu z korupcyjnym cennikiem na zmiany planu zagospodarowania przestrzennego i cennikiem za wydanie pozwolenia na budowę.
JAK KAPOWAŁES TO NIE MASZ CO SIĘ DZIWIĆ ŻE CI TAK ZROBILI

0
Gravatar
Ziębice
RE: Policjanci wykryli złodzieja
Ci Kryminalni to dzielne chłopaki są. Pamiętam jak kiedyś przed laty druga szpalta gazety była zajęta przez tzw. kronikę kryminalną, włamania kradzieże czasem jakieś mordobicie, teraz taki spokój że nie ma o czym pisać :roll:
0
Gravatar
cześ
RE: Policjanci wykryli złodzieja
spajker. powiedziała :
ciekawe. mój sąsiad chcąc włamać się do mojego samochodu wyrwał w nim klamkę ale nic nie ukradł bo drzwi nie puściły. jego syn skakał po dachu po bagażniku i po pokrywie silnika mojego samochodu.. tato z zawodu jest złodziejem a syn jest z zawodu łapaczem złodzieji. obaj są konsumentami fantów a tato to rokrocznie o mandat radnego zabiega.no ale takie drobiazgi są niczym w porównaniu z korupcyjnym cennikiem na zmiany planu zagospodarowania przestrzennego i cennikiem za wydanie pozwolenia na budowę.
jak tak dobrze znasz sprawców to zgłoś do prokuratury a nie tu swoje żale wylewasz deklu!!!

0
Gravatar
spajker.
RE: Policjanci wykryli złodzieja
ciekawe. mój sąsiad chcąc włamać się do mojego samochodu wyrwał w nim klamkę ale nic nie ukradł bo drzwi nie puściły. jego syn skakał po dachu po bagażniku i po pokrywie silnika mojego samochodu.. tato z zawodu jest złodziejem a syn jest z zawodu łapaczem złodzieji. obaj są konsumentami fantów a tato to rokrocznie o mandat radnego zabiega.no ale takie drobiazgi są niczym w porównaniu z korupcyjnym cennikiem na zmiany planu zagospodarowani a przestrzennego i cennikiem za wydanie pozwolenia na budowę.
0

Przeczytaj też