Strzelińscy policjanci serdecznie zapraszają wszystkich seniorów do kolejnego spotkania z cyklu "Senior Online", które odbędzie się 7 lutego 2022 roku o godz. 9:00.
Celem szkoleń w ramach koncepcji "Senior Online" jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby starsze stają się ofiarami przestępstwa. Uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces. Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże, rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa. Mieszkańcy uczestnicząc w takim spotkaniu profilaktycznym uzyskują informacje, do jakich zdarzeń z udziałem seniorów doszło na danym terenie, jak również mogą zadawać pytania, na które w trakcie spotkania lub tu ż po jego zakończeniu odpowie policjant. 
Weź udział w spotkaniu z Funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie klikając w poniższy link
https://www.youtube.com/watch?v=UkL0GBXa2ro&feature=youtu.be
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.