Okazało się, że mężczyzna pod wskazanym adresem bezprawnie korzystał z prądu poprzez prowizoryczne przyłącze. Foto: ilustracyjne/pixabay
Dzięki dobremu rozpoznaniu policjantki Rewiru Dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie odpowiedzialności karnej nie uniknie mieszkaniec, który kradł energię elektryczną. Mężczyzna korzystał z prądu z pominięciem licznika. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego procederu, a nielegalna i niebezpieczna instalacja została już zlikwidowana. Podejrzewanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Dzielnicowa w trakcie obchodu ustaliła, że w jednym z budynków w Strzelinie ktoś kradnie prąd. Pracownik zakładu energetycznego sprawdził to miejsce i potwierdził podejrzenia. - Okazało się, że mężczyzna pod wskazanym adresem bezprawnie korzystał z prądu poprzez prowizoryczne przyłącze, co ważniejsze pomijając układ pomiarowy – informuje asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy Komedy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Nielegalna instalacja elektryczna została już zlikwidowana, a policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tej sprawy. Policjanci sprawdzą również, jak długo mężczyzna nielegalnie pobierał prąd. Przypominamy, że bez względu na wartość poniesionych strat opisany czyn kwalifikowany jest jako przestępstwo kradzieży energii elektrycznej, za które grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna będzie musiał również liczyć się z koniecznością uregulowania opłat naliczonych przez dostawcę energii elektrycznej za bezprawny pobór.
Informujemy, że każda ingerencja w instalację elektryczną osób nieposiadających do tego uprawnień jest zagrożeniem dla ich życia i zdrowia. Może stać się również przyczyną pożaru.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Cześ
RE: Kradł prąd - grozi mu kara pozbawienia wolności
spajker. powiedziała :
Cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
Cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
Cześ powiedziała :
TruckdriverDST powiedziała :
Dzielnicowa ustaliła... Bo zajadów dostanę. Mówiąc najprościej ktoś życzliwy doniósł na na "groźnego przestępcę".
Nie doniósł baranie tylko zgłosił popełnienie przestępstwa jakim jest kradzież prądu!!!
jako mundurowy emeryt i jako kapuś powinieneś napisać że zgłosiła możliwość popełnienia przestępstwa jakim jest zabór mienia. wymasuj sobie głowę bo masz aureole cyli trwały wgniot na głowie od milicyjnej czapeczki.
Jak tobie ktoś będzie kradł prąd to bądź pewny że nie doniosę zgodnie z twoją wolą, baranie ty lol
no takt. złodziej złodzieja kryje i prawnie i fizycznie.
Sugerujesz że jesteś złodziejem??? Ja nie!!!
nie. ty zapewniasz że jak złodziej mnie okradnie to ty zachowasz milczenie i nie będziesz temu słodziejowi przeszkadzał. po twojemu - qrwa qrwie głowy nie urwie.
Tak, ale to dotyczy tylko ciebie padalcu!!!

0
Gravatar
spajker.
RE: Kradł prąd - grozi mu kara pozbawienia wolności
Cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
Cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
Cześ powiedziała :
TruckdriverDST powiedziała :
Dzielnicowa ustaliła... Bo zajadów dostanę. Mówiąc najprościej ktoś życzliwy doniósł na na "groźnego przestępcę".
Nie doniósł baranie tylko zgłosił popełnienie przestępstwa jakim jest kradzież prądu!!!
jako mundurowy emeryt i jako kapuś powinieneś napisać że zgłosiła możliwość popełnienia przestępstwa jakim jest zabór mienia. wymasuj sobie głowę bo masz aureole cyli trwały wgniot na głowie od milicyjnej czapeczki.
Jak tobie ktoś będzie kradł prąd to bądź pewny że nie doniosę zgodnie z twoją wolą, baranie ty lol
no takt. złodziej złodzieja kryje i prawnie i fizycznie.
Sugerujesz że jesteś złodziejem??? Ja nie!!!
nie. ty zapewniasz że jak złodziej mnie okradnie to ty zachowasz milczenie i nie będziesz temu słodziejowi przeszkadzał. po twojemu - qrwa qrwie głowy nie urwie.

0
Gravatar
Cześ
RE: Kradł prąd - grozi mu kara pozbawienia wolności
spajker. powiedziała :
Cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
Cześ powiedziała :
TruckdriverDST powiedziała :
Dzielnicowa ustaliła... Bo zajadów dostanę. Mówiąc najprościej ktoś życzliwy doniósł na na "groźnego przestępcę".
Nie doniósł baranie tylko zgłosił popełnienie przestępstwa jakim jest kradzież prądu!!!
jako mundurowy emeryt i jako kapuś powinieneś napisać że zgłosiła możliwość popełnienia przestępstwa jakim jest zabór mienia. wymasuj sobie głowę bo masz aureole cyli trwały wgniot na głowie od milicyjnej czapeczki.
Jak tobie ktoś będzie kradł prąd to bądź pewny że nie doniosę zgodnie z twoją wolą, baranie ty lol
no takt. złodziej złodzieja kryje i prawnie i fizycznie.
Sugerujesz że jesteś złodziejem??? Ja nie!!!

0
Gravatar
spajker.
RE: Kradł prąd - grozi mu kara pozbawienia wolności
Cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
Cześ powiedziała :
TruckdriverDST powiedziała :
Dzielnicowa ustaliła... Bo zajadów dostanę. Mówiąc najprościej ktoś życzliwy doniósł na na "groźnego przestępcę".
Nie doniósł baranie tylko zgłosił popełnienie przestępstwa jakim jest kradzież prądu!!!
jako mundurowy emeryt i jako kapuś powinieneś napisać że zgłosiła możliwość popełnienia przestępstwa jakim jest zabór mienia. wymasuj sobie głowę bo masz aureole cyli trwały wgniot na głowie od milicyjnej czapeczki.
Jak tobie ktoś będzie kradł prąd to bądź pewny że nie doniosę zgodnie z twoją wolą, baranie ty lol
no takt. złodziej złodzieja kryje i prawnie i fizycznie.

0
Gravatar
Cześ
RE: Kradł prąd - grozi mu kara pozbawienia wolności
spajker. powiedziała :
Cześ powiedziała :
TruckdriverDST powiedziała :
Dzielnicowa ustaliła... Bo zajadów dostanę. Mówiąc najprościej ktoś życzliwy doniósł na na "groźnego przestępcę".
Nie doniósł baranie tylko zgłosił popełnienie przestępstwa jakim jest kradzież prądu!!!
jako mundurowy emeryt i jako kapuś powinieneś napisać że zgłosiła możliwość popełnienia przestępstwa jakim jest zabór mienia. wymasuj sobie głowę bo masz aureole cyli trwały wgniot na głowie od milicyjnej czapeczki.
Jak tobie ktoś będzie kradł prąd to bądź pewny że nie doniosę zgodnie z twoją wolą, baranie ty lol

0
Gravatar
Cześ
RE: Kradł prąd - grozi mu kara pozbawienia wolności
spajker. powiedziała :
Cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
Cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
Cześ powiedziała :
[quote name="spajker."][quote name="Cześ"][quote name="spajker."]jak kraść to miliony a jak zabijać to też miliony.taka blondyna w randze wiceprzewodniczącej parlamentu ue miała w domu 5 ton banknotów i za kare straci stanowisko.taki radek s. za usługi doradcze zarabia 40 000 euro na mc a za funkcje parlamentarzysty ma 12 000 euro co mc. na legalu. jeszcze od kaczora 700 000 zeta za usłyszenie prawdy dostanie.jak zabijać to masowo. taki żołnierz ukraiński za odpalenie 50 ruskich medal dostanie, jakiś nożownik za zadźganie gdańskiego łapówkarza dożywocie dostanie.jak masz pistolet gazowy bez pozwolenia to odpowiadasz za nielegalne posiadanie broni.jak granatnikiem rozwalisz komendę główną policji to jeszcze awans dostaniesz.oświeceniowy filozowa emanuel kant mówił i piosał że zmiany ilościowe przechodzą w zmiany jakościowe.
Masz na to wszystko dowody to zgłoś do prokuratury a nie tu jęczysz jak zbity pies!!!
to są oficjalne informacje preczytne w necie ty głupku wioskowy. orgny ścigania już złpały panią blondynę z greci z parlamentu ue a sam radek s. jest też pod lupa dziennikarzy śledczych. o tym że komendnt główny policji strzelał z grantnika w budynku kgp organy ścigania też wiedzą. ja nie jęczę i nie wiem jak jęczy zbity pies bo psów nie biję w przeciwieństwie do ciebie prymitywie. za pucz mjowy w 1926 , w którym zginęło 1200 polskich żołnierzy piłsudski dostał w nagrodę przywódctwo państwa jołopie z łupieżem na łysej pale.
W necie wszystko można przeczytać ale weź cymbale udowodnia ty udowodnij goringowi że on kogoś zabił.
Jedyną osobą jaką on na pewno zabił jest on sam lol
fakt. goring to był spoko koleś. npd i afd też są tego zdania. ci lewacy z norymbergi go niesłusznie hejtowali. do dzisiaj w rejonie oldenburga mówią na niego onkel goring.
A czy ja gdzieś baranie napisałem że to był spoko koleś??? Puknij się w czaszkę!

0
Gravatar
Olek
Utrzymuj jak chcesz
spajker. powiedziała :
Olek powiedziała :
spajker. powiedziała :
Olek powiedziała :
Kradnąc miał za darmo, w więzieniu też będzie miał za darmo. Do tego pełna micha, ciepło i inne benefity lol .
Na krześle elektrycznym też jest prąd za darmo
Ty byś smażył, a ja myślę produktywnie. Zainstalować w więzieniach urządzenia napędzane siłą rąk i nóg, podłączyć prądnice i niech kręcą 24/7 w trybie zmianowym. I osadzony skorzysta, i skorzysta społeczeństwo. Koszty utrzymania spadną, osadzony będzie zdrowszy i zarobi na siebie. Dodatkowo będzie ekologiczny prąd ;-) .
prąd na pedały? to będzie drużyna dynamo strzelin.
Lepsze to, niż darmowe utrzymanie z pieniędzy podatników. Kiedyś tyrali w kamieniołomach, a teraz można inaczej to załatwić. A niech nawet potem powstanie więzienna ekipa kolarska, wszyscy na tym zyskają.

0
Gravatar
spajker.
RE: Kradł prąd - grozi mu kara pozbawienia wolności
Olek powiedziała :
spajker. powiedziała :
Olek powiedziała :
Kradnąc miał za darmo, w więzieniu też będzie miał za darmo. Do tego pełna micha, ciepło i inne benefity lol .
Na krześle elektrycznym też jest prąd za darmo
Ty byś smażył, a ja myślę produktywnie. Zainstalować w więzieniach urządzenia napędzane siłą rąk i nóg, podłączyć prądnice i niech kręcą 24/7 w trybie zmianowym. I osadzony skorzysta, i skorzysta społeczeństwo. Koszty utrzymania spadną, osadzony będzie zdrowszy i zarobi na siebie. Dodatkowo będzie ekologiczny prąd ;-) .
prąd na pedały? to będzie drużyna dynamo strzelin.

0
Gravatar
Olek
Siłownie w ZK
spajker. powiedziała :
Olek powiedziała :
Kradnąc miał za darmo, w więzieniu też będzie miał za darmo. Do tego pełna micha, ciepło i inne benefity lol .
Na krześle elektrycznym też jest prąd za darmo
Ty byś smażył, a ja myślę produktywnie. Zainstalować w więzieniach urządzenia napędzane siłą rąk i nóg, podłączyć prądnice i niech kręcą 24/7 w trybie zmianowym. I osadzony skorzysta, i skorzysta społeczeństwo. Koszty utrzymania spadną, osadzony będzie zdrowszy i zarobi na siebie. Dodatkowo będzie ekologiczny prąd ;-) .

0
Gravatar
spajker.
RE: Kradł prąd - grozi mu kara pozbawienia wolności
Olek powiedziała :
Kradnąc miał za darmo, w więzieniu też będzie miał za darmo. Do tego pełna micha, ciepło i inne benefity lol .
Na krześle elektrycznym też jest prąd za darmo

0

Przeczytaj też