McDonald’s w Kłodzku. Foto:wikiJak informuje KPP w Strzelinie, w sobotę, 27 czerwca, ok. godz. 12:00 do jednego z McDonald’s-ów w Warszawie wpłynęły sms-y o treści: „W dwóch barach w Polsce wybuchnie bomba”. Ponieważ w wiadomościach brak było informacji, kiedy i gdzie miała wybuchnąć bomba, strzelińscy policjanci podjęli czynności mające na celu ścisłe nadzorowanie oraz współpracę z pracownikami McDonald’s w Witowicach. Z Centralnego Biura Śledczego Policji przyszła rekomendacja, że nie trzeba ewakuować osób z lokali.
Funkcjonariusze Ruchu Drogowego KPP w Strzelinie w związku z otrzymaną informacją o podłożeniu bomby w jednym z McDonald’s-ów na terenie kraju ustalili, że pracownicy McDonald’s MOP Witowice podjęli czynności we własnym zakresie bez udziału policji. Na szczęście alarm okazał się fałszywy i nikomu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Policja będzie wyjaśniać ten fakt w prowadzonym postępowaniu.


Komentarze   

aa Permalink3 +1 aa
RE: W dwóch barach wybuchnie bomba...
Bombowe żarcie.
2015-07-07 08:46 Cytować Zgłoś administratorowi
B Permalink2 +2 B
RE: W dwóch barach wybuchnie bomba...
Hmmm... myślę, że czas zacząć zdrowo się odżywiać :)
2015-07-07 00:53 Cytować Zgłoś administratorowi
dd Permalink1 +2 dd
RE: W dwóch barach wybuchnie bomba...
Wymyślili dobry sposób na reklamę McWieśniaka. Teraz za darmo wszystkie media będą o nich mówić cały dzień.
2015-07-06 19:03 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.