St. asp. Ireneusz Szałajko, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie, ostrzega piratów drogowych, że nie będzie litości31 stycznia w strzelińskim Rynku doszło do kolizji drogowej. Patrol policji ustalił, że kierujący samochodem marki Fiat Punto (mieszkaniec Krzywiny) nie dostosował prędkości do warunków i uderzył w zaparkowany pojazd marki VW Bora. W stojącym aucie przebywały dwie osoby.

Sprawcy wypadku zatrzymano prawo jazdy i sporządzono wniosek do sądu. - Mając na uwadze zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, szczególnie w miejscu takim, jakim jest centrum miasta i biorąc pod uwagę ilość zgłoszeń, jakie strzelińska policja otrzymuje od mieszkańców tej ulicy, funkcjonariusze nie będą mieli skrupułów, aby surowo karać piratów drogowych - mówi st. asp. Ireneusz Szałajko, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie.

Komentarze   

ddd Permalink2 +9 ddd
RE: Policjanci nie będą mieli skrupułów, aby surowo karać
Jeżdżą jak wariaci po Rynku.. Robią sobie wyścigi po 20stej.. Jak ktoś zginie to będzie płacz.. Ale wtedy będzie za późno..
2015-02-10 16:22 Cytować Zgłoś administratorowi
miodek Permalink1 +5 miodek
RE: Policjanci nie będą mieli skrupułów, aby surowo karać
"W wiązowskim rynku, w strzelińskim rynku" rynek to centrum, czyli środek, czy nie powinno się pisać na Strzelińskim rynku?
2015-02-10 16:12 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.