Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W związku z zbliżającą się majówką, aktualny numer Słowa regionu Strzelińskiego trafia do Czytelników szybciej niż zwykle. Najnowsze wydanie można dostać już dziś. Zapraszamy do lektury. Piszemy m.in. o niebezpieczeństwie, jakie grozi kilku rodzinom mieszkających w samym centrum Strzelina. Jak się okazuje, instytucje państwowe są bezsilne wobec jednego człowieka. O tym przeczytać można na str. 6.
Czy Szkole Podstawowej w Wawrzyszowie grozi likwidacja? O tym można przeczytać na str. 11. Kilka dni temu droga krajowa Brzeg - Łagiewniki, na odcinku Strzelin - Biedrzychów, została całkowicie zablokowana. O tym co było przyczyną takiego stanu piszemy na str. 2. Dzięki mieszkance naszego powiatu, ktoś w Stanach Zjednoczonych ma szanse na drugie życie. Czy jest to coś niezwykłego? O tym można przeczytać na str. 24.
Niestety, od wielu lat, jako społeczeństwo, musimy się zmagać z nieustającymi efektami działalności zwyrodnialców, wandali, chuliganów i innych patologicznych osób. Tym razem ktoś w nocy w Wielki Piątek postanowił zniszczyć nową infrastrukturę turystyczną. Za pomoc w znalezieniu sprawcy burmistrz Strzelina chce podziękować w niecodzienny sposób.
W Przewornie z dnia na dzień robi się coraz piękniej i to nie tylko za sprawą rozwijającej się przyrody.
W naszej gazecie pytamy maturzystów, jak minął ostatni czas przygotowań do matur. 
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych, bezpłatny Program TV i wiele innych.
Przy tej okazji zwracamy się do was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.

Komentarze   

kapuś Permalink2 0 kapuś
RE: Uwaga, gazeta szybciej niż zwykle, bo już dzisiaj
A ile płacicie za informacje? Informacja to drogi towar.
2019-04-30 22:34 Cytować Zgłoś administratorowi
ziom Permalink1 +8 ziom
RE: Uwaga, gazeta szybciej niż zwykle, bo już dzisiaj
Parking w miejsce rozebranego budynku jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem. W tym miejscu notorycznie brak jest miejsc do parkowania i dochodzi do niebezpiecznych sytuacji. Zyskają mieszkańcy i zyskają pracownicy i uczniowie szkoły.
2019-04-29 18:27 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz