Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Od dziś jest już dostępny najnowszy 964 numer Słowa Regionu Strzelińskiego. W wydaniu opisujemy szczególne wydarzenie, którego byliśmy świadkami. W Dębnikach odkopano zwłoki mężczyzny, który przed śmiercią doznał bardzo poważnych obrażeń. Co się stało przed laty i w jakich okolicznościach trafiono na zakopane szczątki, przeczytać można na str 16.
Czy gmina Wiązów otworzy się na odnawialne źródła energii? Dotychczas w tej dziedzinie był tam opór nie dla przejścia dla zainteresowanych podmiotów. Podczas ostatniej komisji tym tematem najbardziej zainteresowane były nie władze gminy, a radni.
W Przewornie szykuje się podwyżka śmieci. Jakiej będzie wysokości i kogo dotknie najbardziej? Nie cichną echa ostatniej sesji Rady Gminy Kondratowice. Do tamtych wydarzeń i słów, które podczas niej padły, odnosi się wójt i jedna z radnych. W ubiegły tygodniu strzelińscy rajcy debatowali na jednej z komisji na temat projektu uchwały, zgłoszonej przez trójkę radnych, która dotyczy odrzucenia ideologi głoszonych prze ruchy LGBT. Jaki był finał tego spotkania?
W sądzie zapadł niecodzienny wyrok na osobie, która nic nie ukradła, a mimo to została skazana.
W gazecie zamieszczamy obszerne fotorelacje z różnych wydarzeń społecznych i kulturalnych. Niewątpliwie jednym z najważniejszych było zakończenie roku szkolnego.
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych, bezpłatny Program TV i wiele innych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.
Dodaj komentarz