Zapraszamy do najnowszego 987 numeru Słowa. W tygodniku piszemy o historii Mateusza, który w Wigilię 2 lata temu omal nie zginął. Choć cudem przeżył, nie zakończyła się walka o powrót do normalności.
W gazecie szczegółowo opisujemy przebieg pościgu za bandytą, który pędził ulicami Strzelina ponad 140 km na godzinę. Jak udało się go zatrzymać. Czytaj na str 5. Do dramatycznie wyglądającego zdarzenia doszło w niedzielę na autostradzie A-4 koło Kalinowej (gmina Wiązów). Mężczyzna przekroczył barierkę wiaduktu nad drogą i skoczył przed pędzące samochody.
Bardzo dużo dzieje się też w samorządach. Niemal z dnia na dzień kogoś odwołują, powołują lub ktoś rezygnuje. Gdy do tego dodamy zmiany podatkowe (i to znaczące), to będziemy mieć wstępny obraz tego, co można przeczytać w gazecie.

Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych, bezpłatny program TV i wiele innych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.  

Komentarze   

PZU ŻYCIE SA Permalink4 0 PZU ŻYCIE SA
RE: Policyjny pościg, próba samobójstwa na autostradzie i powrót do życia po straszliwym wypadku
Jakby kogos ten idiota z samochodu zabil to policaje tez by za to oberwali.
Maja duzo szczescia ze nic sie nie stalo.

PS
A te medale nadane z gminy to juz lekka przesada
2019-12-31 17:44 Cytować Zgłoś administratorowi
Pani Permalink3 +1 Pani
RE: Policyjny pościg, próba samobójstwa na autostradzie i powrót do życia po straszliwym wypadku
Szkoda chłopaka trzeba mu pomóc
2019-12-05 18:33 Cytować Zgłoś administratorowi
wytyrany Permalink2 -1 wytyrany
reaktywacja
Z ostatniego słowa wynika, ze podjęto reaktywację ORMO przez policje -już jest 20 a kiedyś Władek miał 400-będzie bezpieczniej
ł
2019-12-04 11:28 Cytować Zgłoś administratorowi
TERESA ANIOŁEK Permalink1 0 TERESA ANIOŁEK
RE: Policyjny pościg, próba samobójstwa na autostradzie i powrót do życia po straszliwym wypadku
olawa24.pl/.../...
2019-12-04 00:15 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz bez hejtu! Redakcja Słowa Regionu jest przeciwna zamieszczaniu wulgarnych, przesyconych nienawiścią komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem użyj opcji - zgłoś administratorowi.