Starosta Strzeliński informuje, że na stronie internetowej https://bip.pzstrzelin.finn.pl/res/serwisy/pliki/21617430?version=1.0
udostępnił listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa, dostępnego dla mieszkańców powiatu, które obejmuje:

1) poradnictwo rodzinne, psychologiczne, pedagogiczne, z zakresu pomocy społecznej, w sprawie rozwiązywania problemów alkoholowych i innych uzależnień, w sprawie przeciwdziałania przemocy w rodzinie, w ramach interwencji kryzysowej, dla bezrobotnych, dla osób pokrzywdzonych przestępstwem, a także z zakresu praw konsumentów, praw dziecka, praw pacjenta, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, prawa podatkowego, dla osób w sporze z podmiotami rynku finansowego i inne;

2) nieodpłatną pomoc prawną i nieodpłatne poradnictwo obywatelskie".

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Starosta strzeliński informuje...
Frank powiedziała :
Finowie z najwiekszym zalesieniem kraju w Europie kupuja drewno z tartakow z Polsce czy z Rosji. Inne produkty pozwolmy robic tym co potrafia to robic najlepiej. Tate i syn okurat ma glowe do innego rodzaju interesow i ma w tym nic zlego. Nie mozesz przeciez byc rownoczesnie piekarzem, mleczarzem czy ceglarzem, slusarzem. Jak mozna kokokolwiek indywidualnie winic ze jest odpowiedzialny za rozwoj czy niedorozwoj miasta. Ty, poprzez swoje konspiracyjne teorie podkrecasz lekko naklad Slowu Regionu. I w tym tkwi na dzisiaj twoja specjalosc. Chociaz z rego niewiele pozytku to tez nie ma w tym wiele zlego bo nikt nie traktuje tego powaznie jak widac. CBA pozwol robic swoja robote. Jak zajdzie potrzeba Strzelina nie omina. Na razie jakos sie to tego mimo twoich monitow nie kwapia. Podaj przepis na twoj czerwony barszcz i wycisz sie z okazji swiat. Wesolych Swiat.
przepis na czerwony barszcz. idziesz do delikatesow i kupujesz bursztynowy staropramen. nie lubię ruskich i dlatego nie używam ani barszczu czerwonego ani pierogów ruskich.tate był zwykłym robolem budowlanym a teraz jest firmą, która zatrudnia innych ludzi, którzy go w biznesie wspomagają. nie jest architektem projektantem ani isnstalatorem ale wszędzie tylko familoki jak w borne-sulimowo. gdyby piast kołodziej wżenił się w rodzine mleczarza to pewnie mleko sprzedawano by na każdym rogu w strzelnie. skup gruntów w strzelinie i pozwolenia na budowę + plan zagospodarowani a terenu jest robiony pod tate. to jest monopol, to jest korupcja to jest przesstępstwo a najważniejsze- to jest szkodnictwo. monopol zawsze jest szkodliwy i we flaszce i w gospodarce. rozmach tate jest jak szarańcza, wyburzy mleczarnię tartak pom pks fabrykę mebli kamieniołom i wszystko co uda mu się kupić a udaje się tylko jemu z powodu wsparcia administracji i tereny zabudowuje familokami. tate przerabia strzelin na prypeć. jakiś dupek nazwiskiem roben robi w środzie śląskiej najlepsze cegły w europie a strzelińska cegielnia kończy jako plac handlowy. zwykły dupek ze stzelińśkiej fabryki mebli oddział ostrzeszów zrobił w swoim sycowie duuuuużą fabrykę mebli , w strzelinie dało się postawić tylko blaszak handlowy.

0
Gravatar
Frank
Starosta...
Finowie z najwiekszym zalesieniem kraju w Europie kupuja drewno z tartakow z Polsce czy z Rosji. Inne produkty pozwolmy robic tym co potrafia to robic najlepiej. Tate i syn okurat ma glowe do innego rodzaju interesow i ma w tym nic zlego. Nie mozesz przeciez byc rownoczesnie piekarzem, mleczarzem czy ceglarzem, slusarzem. Jak mozna kokokolwiek indywidualnie winic ze jest odpowiedzialny za rozwoj czy niedorozwoj miasta. Ty, poprzez swoje konspiracyjne teorie podkrecasz lekko naklad Slowu Regionu. I w tym tkwi na dzisiaj twoja specjalosc. Chociaz z rego niewiele pozytku to tez nie ma w tym wiele zlego bo nikt nie traktuje tego powaznie jak widac. CBA pozwol robic swoja robote. Jak zajdzie potrzeba Strzelina nie omina. Na razie jakos sie to tego mimo twoich monitow nie kwapia. Podaj przepis na twoj czerwony barszcz i wycisz sie z okazji swiat. Wesolych Swiat.
0
Gravatar
spajker.
RE: Starosta strzeliński informuje...
Frank powiedziała :
O ile pamietam Redakcja nigdy nie wycinala ci takich numerow. Czyzbys popadl w nielaski? Najbardzej jednak szkoda tej nie wybudowanej GALERII.Rzeczywiscie miala by niesamowite obroty... Z tego co piszesz Tate i Syn maja sie dobrze i dzieki nim Strzelin stanal na nogi. Bija nawet konkurencje z Poznania. No,no. Ale skoro maja sie nimi zainteresowac Panowie z CBA jak twierdzisz nadszedl czas na twoje brzeszczoty. Ale jeden zostaw dla siebie. Moze sie przydac.Nie ma ludzi swietych i bez skazy tak jak i nie ma ludzi zdrowych. Sa tylko niedodiagnozowani. Bedzie zapotrzebowanie to i tzw paragraf czy szpital sie znajdzie. Merry Christmas.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/dzieki-cyrkowym-wozom-przejal-atrakcyjne-grunty-w-krakowie/r2kdykzhttps://tvn24.pl/krakow,50/krakow-posadzil-rabarbar-zasiedzial-dzialke-i-sprzedal-ja-za-10-milionow,917929.htmlmasz jeszcze cyrk w krakowie i rabarbarowego możnowładcę. dzięki nim kraków stanął na nogi.

0
Gravatar
spajker.
RE: Starosta strzeliński informuje...
Frank powiedziała :
O ile pamietam Redakcja nigdy nie wycinala ci takich numerow. Czyzbys popadl w nielaski? Najbardzej jednak szkoda tej nie wybudowanej GALERII.Rzeczywiscie miala by niesamowite obroty... Z tego co piszesz Tate i Syn maja sie dobrze i dzieki nim Strzelin stanal na nogi. Bija nawet konkurencje z Poznania. No,no. Ale skoro maja sie nimi zainteresowac Panowie z CBA jak twierdzisz nadszedl czas na twoje brzeszczoty. Ale jeden zostaw dla siebie. Moze sie przydac.Nie ma ludzi swietych i bez skazy tak jak i nie ma ludzi zdrowych. Sa tylko niedodiagnozowani. Bedzie zapotrzebowanie to i tzw paragraf czy szpital sie znajdzie. Merry Christmas.
strzelin stanął na nogi? strzelin upadł gospodarczo. niech tate kupi tartak i produkje drewno. niech tate kupi cegielnię i niech produkuje cegły. cegły ze środy śląskiej- robena kupuje cała europa a w strzelinie tate zrobi tam jakiś plac handlowy.niech tate kupi mleczarnie i produkuje mleko zamiast pzgs robić, niech tate kupi pom i niech robi tam produkcję metalową. wozić je z konina czy z turka. wtedy powiem że dobrze że ktoś kupił za flaszke mlecarnię tartak cegielnię itd. tate nie jest przedsiębiorcą tylko jest hieną padlinożercą, jak coś pada to on już węszy i przejmuje padlinę. niech tate kupi browar i zrobi tam browar albo chociażby lofty tak jak zrobił to archicom we wrocławiu. ten biznes tate to tak jak cwaniak handlarz z giełdy samochodowej. kupić grata, podmalować wywoskować i sprzedać z zyskiem. z cba się nie śmiej bo wyprowadza ludzi w kajdanach i z ministerstwa finansów, z nik i z innych urzędów, nawet kg policji. jak potrzebujesz haka na mnie to podpowiem, nie jestem święty i w święta będę pił piwo zamiast barszczu.

0
Gravatar
Frank
Starosta...
O ile pamietam Redakcja nigdy nie wycinala ci takich numerow. Czyzbys popadl w nielaski? Najbardzej jednak szkoda tej nie wybudowanej GALERII.Rzeczywiscie miala by niesamowite obroty... Z tego co piszesz Tate i Syn maja sie dobrze i dzieki nim Strzelin stanal na nogi. Bija nawet konkurencje z Poznania. No,no. Ale skoro maja sie nimi zainteresowac Panowie z CBA jak twierdzisz nadszedl czas na twoje brzeszczoty. Ale jeden zostaw dla siebie. Moze sie przydac.Nie ma ludzi swietych i bez skazy tak jak i nie ma ludzi zdrowych. Sa tylko niedodiagnozowa ni. Bedzie zapotrzebowanie to i tzw paragraf czy szpital sie znajdzie. Merry Christmas.
0
Gravatar
spajker.
RE: Starosta strzeliński informuje...
Frank powiedziała :
Dzieki za raport. Widze ze wszystko jest pod kontrola. Nadal jakos nie masz szczescia w tych przetargach. Odwaz sie i przelicytuj w konce tate i syna. Nawet zebys mial czasem starcic. Ten twoj konus Banas rzeczywiscie jest najwyzszy i pierwszy po bogu. Musi miec niezle haki. Ale jak ekipa brodzi w sciekach to przeciez nie moze pachniec paryska perfuma.Pozdrawiam.Trzymaj reke na pulsie
odpowiedziałem na ten wpis ale redakcja wycięła. redakcja już dobrze wie kto kupi ten syf na mickiewicza i ma die hose voll. o cba się nie martw. oni zawsze przychodzą w tym czasie, którego się nie spodziewasz a nie w tym czasie kiedy ich oczekujesz. redakcji podpowiem że 35 000 000 obrotu rocznego firmy łąpówka&znajomości ( nazwy innej firmy nie wymienię bo ręce mi drżą) pochodzi z oficjalnych danych krajowego rejestru sądowego. z artykułu gazety serwilizm&strach wiem że fabryke konserw kupił ten co miał kupić a fabrykę wsk kupił też ten co trzeba. ludzie z poznania , którzy zechcieli tam zbudować galerię handlową zostali przegnani w imię ojca i syna i wiceburmistrza świętego. no ale jak już będziesz na ząbkowickiej to ci przemycę brzeszczot w chlebie frank.

0
Gravatar
Frank
Starosta informuje
Dzieki za raport. Widze ze wszystko jest pod kontrola. Nadal jakos nie masz szczescia w tych przetargach. Odwaz sie i przelicytuj w konce tate i syna. Nawet zebys mial czasem starcic. Ten twoj konus Banas rzeczywiscie jest najwyzszy i pierwszy po bogu. Musi miec niezle haki. Ale jak ekipa brodzi w sciekach to przeciez nie moze pachniec paryska perfuma.Pozdrawiam.Trzymaj reke na pulsie
0
Gravatar
spajker.
RE: Starosta strzeliński informuje...
Frank powiedziała :
Hey Spajker,Dawno cie nie odwiedzalem. Wiem ze steskniles sie za mna. Powiedz co tam nowego u twoich ulubionych Syn i Spolka. Po za tym na kogo ostatnio donioslec do slawnego CBA. No i jak tam twoj znajomy Banas ten z NIKu. Wszystko pod kontrola?
co nowego? kupili browar i szerzą dezinformację że trzeba go wyburzyć bo niebezpiecnie. jak wyburzą jak postawią tam familok i jak familok kupi gmina dla franków to będzie bezpiecznie i klawo. poza tym kupili resztki czeskiego gospodarstwa w gęsińcu , domagają się w gminie budowy łącznika drogi pomiędzy pocztwoą a wolności aby kupione ogrodnictwo iwacha można było wygodnie familokiem zabudować. mój znajomy banaś ma wszystko pod kontrolą ii to najwyższą kontrolą, jest pierwszym poza sędziami nieusuwalnym człowiekiem w polsze.sym w swoim bmw jeździ po okolicy i niczym hiena wypatruje co by tu jeszcze kupić. nie ma bata na tego hłystka, sam chciałem kupić ogrodnictwo iwacha ale tate i syn mnie przelicytowali, oni przepłacili bo wiedzą że dostana pozwolenie na budowe sky-tower a ja dostane od gminy pozwolenie na hodowlę perzu. tak oto chłopek-roztropek kupił sobie władze gminy. napisz prosze jak sie mieszka włodarzom gminy w lokalach "kupionych" od tate i syna i czy lokaty trzymają w szwajcarii czy w skarpecie. moi znajomi z cba czekają na wejście do strzelina ale trzeba poczekać bo podobno elvis chroniony jest baldachimem z torunia i pełza po kościelnej podłodze tak że się o niego potknąć można.

0
Gravatar
Frank
Syn
Hey Spajker,Dawno cie nie odwiedzalem. Wiem ze steskniles sie za mna. Powiedz co tam nowego u twoich ulubionych Syn i Spolka. Po za tym na kogo ostatnio donioslec do slawnego CBA. No i jak tam twoj znajomy Banas ten z NIKu. Wszystko pod kontrola?
0
Gravatar
spajker.
RE: Starosta strzeliński informuje...
Antyspaiker powiedziała :
spajker. powiedziała :
zawsze ciekawi mnie poradnictwo. ksiądz, który nigdy żony ani dzieci nie miał jest doradcą ds rodziny. on dobrze wie jak poskromić zrzędzącą kobietę i rozwrzeszczane durne dzieciaki. starosta, który nigdy firmy nie prowadzil, który gdyby nie praca w urzędzie to na dworcu by nocował jest doradcą od wszystkiego. najlepsi są jednak doradcy inwestycyjni, którzy wiedzą jak w ciągu tygodnia zarobić miliona na akcjach i na ubezpieczeniach. oni sami nie chcą zarobić tego miliona w tydzień i pracują za zwykłą pensję w firmach namawiających do zarobienia miliona w tydzień.ja jestem doradcą najlepszym. jesteś głodny? to się najedz!jesteś biedny? to zarabiaj miliony!jesteś gruby? to schudnij!jesteś chory? to wyzdrowiej!jesteś głupi? to zmądrzej!nie masz domu? to sobie kup!po moich radach doradcy ze starostwa nie będą już mieli co robić.
Tyle jedno ale jest , kto zechce cię słuchać skoro pitolisz jak potłuczony ?
tyle jedno ale jest? co to znaczy? zapytam w starostwie.po co mnie słuchać? a po nic. ja nie mówię tylko piszę. piszę milcząc.jeżeli piszesz ze strarostwa to doradź tym potrzebującym aby się zatrudnili w starostwie. biorą każdego, matura nieważna.

0

Przeczytaj także