W Urzędach gmin, starostwie, ośrodkach zdrowia i innych instytucjach publicznych petenci są proszeni o rozpoczęcie swojej wizyty od dezynfekcji rąk.
Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Strzelinie, Aquapark Granit, Kino Grażyna i Strzeliński Ośrodek Kultury od 12 do 25 marca 2020 r. zawieszają swoją działalność, w związku z zagrożeniem koronawirusem.  Od 13 do 27 marca nie będzie również czynne Targowisko Miejskie w Strzelinie. 
W Urzędach gmin, starostwie, ośrodkach zdrowia i innych instytucjach publicznych petenci są proszeni o rozpoczęcie swojej wizyty od dezynfekcji rąk.
O sytuacji związanej z zagrożeniem koronawirusem będziemy informować na bieżąco.
 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Frank
Blazen
Masz dowody zglos gdzie trzeba pijaczku. Z daleka czuje twoj nieswiezy dech. Taki sam jak owoce twoich 'przemyslen'. Baw nas blaznie. Kto cie bedzie scigal? Wszyscy cie znaja i nikt cie powaznie nie traktuje. O taki sobie oszolom i nic wiecej. Nie rzucaj dzisiaj meblami. Stary zgorzknialy obatel.
0
Gravatar
spajker.
RE: Biblioteka, targ, basen i SOK będą nieczynne przez dwa tygodnie
Frank powiedziała :
spajker. powiedziała :
Frank powiedziała :
spajker. powiedziała :
Frank powiedziała :
Spajker w pory robi. Ci po siedemdziesiatce na odstrzal. Ponad 8%. Do nieba pojdzie. Taki uczciwy, nieskazitelny. Czas pogadac z popem. Innym rozwiazaniem jest pieklo. Wysokich temperatur wirus nie znosi. Co wybierasz Spajker? Nie zapomnij wziasc ze soba te symboliczne dwa zlote.
po siedemdziesiątce to jest tate i czuć go alkoholem i nietrzymanym moczem. z wirusem jest dobra sprawa. czas rozbudować szpital albo przychodnię o oddział zakaźny. poseł ziemii strzelińskiej w 2008 roku odradzał strzelinowi wzięcie za darmo gmachu na rogu piłsudskiego i bolka. w tym samym roku rozpoczął budowę wielkiego domu. nad budynkiem zlitował się tate i go sobie wziął za darmo a nie za 2 złote jak kłamliwie pisałem. taki oddział zakaźny to dobre 3 miliony + kolejne 3 miliony za rok za dobudowę garaży. 10% dla tego co zawsze jak zawsze.dodam że biedę szpitala rozpoznaję na szpitalnym parkingu a ascetyzm i bezinteresowne oddanie ojczyźnie rozpoznaję po rezydencji o pow 600 mkw.frankisyna rozpoznaje po nerwowości w stosunku do osób poruszających tematy, których podobno nie ma.
Zawisc, zawisc, zawisc. Tak maja nieudacznicy.
zapłaciłem do budżetu 3,6 miliona podatków. z moich podatków budżet przesuwa pieniądze do prymitywa budpowlanego wżenionego w prymitywa urzęniczego. zawiść? nie!!!!! domaganie się racjonalności w działaniu mouch podopiecznych, którzy pensje oficjalne czyli strałe mają z moich podatków ale cenią sobie typa w gumofilcach co im za darowizne mienia strzelińskiego w gotówce przyniesie. temistokles rozstrzygnie czy to jest zawiść czy to jest zapobieganie budowy oligarchii i innych poslatów kulczyków. zapytaj anieli.
Nie klam. Nie dodawaj sobie zaszczytow nieudaczniku - gumofilcu. Nie szczekaj. Masz dowody,do prokuratury. Przestan pic stary zgorzknialy inspektorze za dwa zlote.
frankisynu, gdybym kłamał to ty i twoi urzędnicy ścigali by mnie przy użyciu prokuratury bo poseł i burmistrzowie poczuli by się urażeni ale siedzą cicho i wolą abym nie ujawniał znanych mi faktów i nie wspierał ich dokumentami. widzisz frankisynu, znajomości z tobą niebawem wyprze się każdy ale nie ja. jak wygrasz ratusz to będziesz go oglądał razem z burmistrzem przez kraty.

0
Gravatar
Frank
RE: Biblioteka, targ, basen i SOK będą nieczynne przez dwa tygodnie
spajker. powiedziała :
Frank powiedziała :
spajker. powiedziała :
Frank powiedziała :
Spajker w pory robi. Ci po siedemdziesiatce na odstrzal. Ponad 8%. Do nieba pojdzie. Taki uczciwy, nieskazitelny. Czas pogadac z popem. Innym rozwiazaniem jest pieklo. Wysokich temperatur wirus nie znosi. Co wybierasz Spajker? Nie zapomnij wziasc ze soba te symboliczne dwa zlote.
po siedemdziesiątce to jest tate i czuć go alkoholem i nietrzymanym moczem. z wirusem jest dobra sprawa. czas rozbudować szpital albo przychodnię o oddział zakaźny. poseł ziemii strzelińskiej w 2008 roku odradzał strzelinowi wzięcie za darmo gmachu na rogu piłsudskiego i bolka. w tym samym roku rozpoczął budowę wielkiego domu. nad budynkiem zlitował się tate i go sobie wziął za darmo a nie za 2 złote jak kłamliwie pisałem. taki oddział zakaźny to dobre 3 miliony + kolejne 3 miliony za rok za dobudowę garaży. 10% dla tego co zawsze jak zawsze.dodam że biedę szpitala rozpoznaję na szpitalnym parkingu a ascetyzm i bezinteresowne oddanie ojczyźnie rozpoznaję po rezydencji o pow 600 mkw.frankisyna rozpoznaje po nerwowości w stosunku do osób poruszających tematy, których podobno nie ma.
Zawisc, zawisc, zawisc. Tak maja nieudacznicy.
zapłaciłem do budżetu 3,6 miliona podatków. z moich podatków budżet przesuwa pieniądze do prymitywa budpowlanego wżenionego w prymitywa urzęniczego. zawiść? nie!!!!! domaganie się racjonalności w działaniu mouch podopiecznych, którzy pensje oficjalne czyli strałe mają z moich podatków ale cenią sobie typa w gumofilcach co im za darowizne mienia strzelińskiego w gotówce przyniesie. temistokles rozstrzygnie czy to jest zawiść czy to jest zapobieganie budowy oligarchii i innych poslatów kulczyków. zapytaj anieli.
Nie klam. Nie dodawaj sobie zaszczytow nieudaczniku - gumofilcu. Nie szczekaj. Masz dowody,do prokuratury. Przestan pic stary zgorzknialy inspektorze za dwa zlote.

0
Gravatar
spajker.
RE: Biblioteka, targ, basen i SOK będą nieczynne przez dwa tygodnie
Frank powiedziała :
spajker. powiedziała :
Frank powiedziała :
Spajker w pory robi. Ci po siedemdziesiatce na odstrzal. Ponad 8%. Do nieba pojdzie. Taki uczciwy, nieskazitelny. Czas pogadac z popem. Innym rozwiazaniem jest pieklo. Wysokich temperatur wirus nie znosi. Co wybierasz Spajker? Nie zapomnij wziasc ze soba te symboliczne dwa zlote.
po siedemdziesiątce to jest tate i czuć go alkoholem i nietrzymanym moczem. z wirusem jest dobra sprawa. czas rozbudować szpital albo przychodnię o oddział zakaźny. poseł ziemii strzelińskiej w 2008 roku odradzał strzelinowi wzięcie za darmo gmachu na rogu piłsudskiego i bolka. w tym samym roku rozpoczął budowę wielkiego domu. nad budynkiem zlitował się tate i go sobie wziął za darmo a nie za 2 złote jak kłamliwie pisałem. taki oddział zakaźny to dobre 3 miliony + kolejne 3 miliony za rok za dobudowę garaży. 10% dla tego co zawsze jak zawsze.dodam że biedę szpitala rozpoznaję na szpitalnym parkingu a ascetyzm i bezinteresowne oddanie ojczyźnie rozpoznaję po rezydencji o pow 600 mkw.frankisyna rozpoznaje po nerwowości w stosunku do osób poruszających tematy, których podobno nie ma.
Zawisc, zawisc, zawisc. Tak maja nieudacznicy.
zapłaciłem do budżetu 3,6 miliona podatków. z moich podatków budżet przesuwa pieniądze do prymitywa budpowlanego wżenionego w prymitywa urzęniczego. zawiść? nie!!!!! domaganie się racjonalności w działaniu mouch podopiecznych, którzy pensje oficjalne czyli strałe mają z moich podatków ale cenią sobie typa w gumofilcach co im za darowizne mienia strzelińskiego w gotówce przyniesie. temistokles rozstrzygnie czy to jest zawiść czy to jest zapobieganie budowy oligarchii i innych poslatów kulczyków. zapytaj anieli.

0
Gravatar
Frank
RE: Biblioteka, targ, basen i SOK będą nieczynne przez dwa tygodnie
spajker. powiedziała :
Frank powiedziała :
Spajker w pory robi. Ci po siedemdziesiatce na odstrzal. Ponad 8%. Do nieba pojdzie. Taki uczciwy, nieskazitelny. Czas pogadac z popem. Innym rozwiazaniem jest pieklo. Wysokich temperatur wirus nie znosi. Co wybierasz Spajker? Nie zapomnij wziasc ze soba te symboliczne dwa zlote.
po siedemdziesiątce to jest tate i czuć go alkoholem i nietrzymanym moczem. z wirusem jest dobra sprawa. czas rozbudować szpital albo przychodnię o oddział zakaźny. poseł ziemii strzelińskiej w 2008 roku odradzał strzelinowi wzięcie za darmo gmachu na rogu piłsudskiego i bolka. w tym samym roku rozpoczął budowę wielkiego domu. nad budynkiem zlitował się tate i go sobie wziął za darmo a nie za 2 złote jak kłamliwie pisałem. taki oddział zakaźny to dobre 3 miliony + kolejne 3 miliony za rok za dobudowę garaży. 10% dla tego co zawsze jak zawsze.dodam że biedę szpitala rozpoznaję na szpitalnym parkingu a ascetyzm i bezinteresowne oddanie ojczyźnie rozpoznaję po rezydencji o pow 600 mkw.frankisyna rozpoznaje po nerwowości w stosunku do osób poruszających tematy, których podobno nie ma.
Zawisc, zawisc, zawisc. Tak maja nieudacznicy.

0
Gravatar
spajker.
RE: Biblioteka, targ, basen i SOK będą nieczynne przez dwa tygodnie
Frank powiedziała :
Spajker w pory robi. Ci po siedemdziesiatce na odstrzal. Ponad 8%. Do nieba pojdzie. Taki uczciwy, nieskazitelny. Czas pogadac z popem. Innym rozwiazaniem jest pieklo. Wysokich temperatur wirus nie znosi. Co wybierasz Spajker? Nie zapomnij wziasc ze soba te symboliczne dwa zlote.
po siedemdziesiątc e to jest tate i czuć go alkoholem i nietrzymanym moczem. z wirusem jest dobra sprawa. czas rozbudować szpital albo przychodnię o oddział zakaźny. poseł ziemii strzelińskiej w 2008 roku odradzał strzelinowi wzięcie za darmo gmachu na rogu piłsudskiego i bolka. w tym samym roku rozpoczął budowę wielkiego domu. nad budynkiem zlitował się tate i go sobie wziął za darmo a nie za 2 złote jak kłamliwie pisałem. taki oddział zakaźny to dobre 3 miliony + kolejne 3 miliony za rok za dobudowę garaży. 10% dla tego co zawsze jak zawsze.dodam że biedę szpitala rozpoznaję na szpitalnym parkingu a ascetyzm i bezinteresowne oddanie ojczyźnie rozpoznaję po rezydencji o pow 600 mkw.frankisyna rozpoznaje po nerwowości w stosunku do osób poruszających tematy, których podobno nie ma.

0
Gravatar
Pip
RE: Biblioteka, targ, basen i SOK będą nieczynne przez dwa tygodnie
Wiesiek powiedziała :
A co z urzędem pracy? Mam się tam zgłosić za kilka dni. Mam obawy czy nie będzie tam do podpisu osoba która wróciła z pracy za granicą.
Idź leserze do pracy, nie będziesz musiał chodzić do urzędu.

0
Gravatar
Frank
Wirus
Spajker w pory robi. Ci po siedemdziesiatc e na odstrzal. Ponad 8%. Do nieba pojdzie. Taki uczciwy, nieskazitelny. Czas pogadac z popem. Innym rozwiazaniem jest pieklo. Wysokich temperatur wirus nie znosi. Co wybierasz Spajker? Nie zapomnij wziasc ze soba te symboliczne dwa zlote.
0
Gravatar
STACHU BEZDOMNY
RE: Biblioteka, targ, basen i SOK będą nieczynne przez dwa tygodnie
A CO ZE SRACZEM NA DWORCU TEŻ ZAMKNĄ
0
Gravatar
Wiesiek
RE: Biblioteka, basen i SOK będą nieczynne przez dwa tygodnie
A co z urzędem pracy? Mam się tam zgłosić za kilka dni. Mam obawy czy nie będzie tam do podpisu osoba która wróciła z pracy za granicą.
0

Przeczytaj także