W 1001 wydaniu Słowa Regionu piszemy o pierwszych przypadkach zakażenia wirusem wśród mieszkańców z naszego powiatu. Piszemy też, jak jeden z najbardziej znanych w Polsce księży osobiście pomaga w tych trudnych czasach mieszkańcom Strzelina. Podajemy szczegółowe informacje o sytuacji epidemiologicznej na naszym terenie i o tym co się dzieje w życiu publicznym i społecznym. Choć epidemia siłą rzeczy, zajmuje najwięcej miejsca, piszemy także o innych ważnych sprawach, między innymi o inwestycjach, jakie już ruszyły lub się wkrótce rozpoczną. Są też artykuły o tematyce luźniejszej, ale nie mniej ciekawej.

Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych, bezpłatny program TV i wiele innych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.  

Komentarze   

koronawirus Permalink2 0 koronawirus
RE: O pierwszych przypadkach zakażenia w powiecie
Ciekawe, co bardziej pomoże na wirusa, relikwie czy mikrofon. choć mi się wydaję, że działanie obu będzie takie same, czyli żadne.
2020-03-25 22:55 Cytować Zgłoś administratorowi
bolszewia Permalink1 +1 bolszewia
RE: O pierwszych przypadkach zakażenia w powiecie
natemat.pl/.../
2020-03-25 07:06 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz bez hejtu! Redakcja Słowa Regionu jest przeciwna zamieszczaniu wulgarnych, przesyconych nienawiścią komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem użyj opcji - zgłoś administratorowi.