Dziś trafia do sprzedaży najnowszy, 1005 numer Słowa Regionu. W gazecie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Czytelników, od kilku tygodni najwięcej miejsca poświęcamy sytuacji epidemiologicznej i wszystkim wydarzeniom z tym związanych. Jest o działaniach służb, pierwszych wyzdrowieniach i, niestety, kolejnej ofierze śmiertelnej.
Sporo miejsca poświęcamy pracy samorządów i działaniom jakie podejmują. Są też sprawy sporne, jak choćby konflikt wiązowskich wędkarzy ze strażą rybacką. Wydarzenia nad wodą były na tyle poważne, że musiała interweniować policja.
W cieniu pandemii uczestniczyliśmy w nietypowym zakończeniu roku szkolnego maturzystów w jednej ze strzelińskich szkół średnich. Miłośnicy felietonów będą mieć tym razem prawdziwą ucztę, bo w aktualnym numerze swoje przemyślenia zawarło aż 4 felietonistów.

Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych. Jest też program telewizyjny.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.  
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.