Podział na obwody głosowania, ich granice i siedziby obwodowych komisji wyborczych w powiecie strzelińskim w wyborach prezydenckich 2020.


Gmina Strzelin

Obwód głosowania
nr 1 (Strzelin)

Osiedle „Południowe”, ulice: Dzierżoniowska, Fabryczna, Górnicza, Kamienna, Księdza Jerzego Popiełuszki, Księdza Władysława Michałkiewicza, Stefana Okrzei, Plac 1 Maja, Plac Pokoju, Powstańców Śląskich, Stefana Szybalskiego, Wojska Polskiego (od Ronda im. Zesłańców Sybiru do skrzyżowania z ul. Staromiejską i Mikołaja Kopernika), Ząbkowicka.
Siedziba Okręgowej Komisji Wyborczej nr 1 – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Plac 1 Maja 10 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych).

Obwód głosowania
nr 2 (Strzelin)

Osiedle „Zachodnie”, ulice: Bolka I Świdnickiego, Borowska, Borowska-Zaułek, Stanisława Dubois, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Jana Kilińskiego, Kolejowa, Królowej Jadwigi, Jana Matejki, Adama Mickiewicza, Mieszka I, Ogrodowa, Piastowska, Piastów Śląskich, Piłsudskiego, Przedszkolna, Henryka Sienkiewicza, Sikorskiego, Skawińska, Juliusza Słowackiego, Wiśniowa, Wolności.
Siedziba OKW nr 2 - Przedszkole Miejskie „Kolorowa Kraina”,ul. Przedszkolna 1A, (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych).

Obwód głosowania
nr 3 (Strzelin)

Osiedle „Piastowskie”, ulice: Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Gen. Grota Roweckiego, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Stanisława Maczka, Gliniana, Grunwaldzka, Kazimierza Wielkiego, Księcia Józefa Poniatowskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Targowa, Westerplatte, Wita Stwosza, Władysława Łokietka, Wrocławska, Żwirki I Wigury.
Siedziba OKW nr 3 - Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące „Slavia”, ul. Gen. Grota Roweckiego 1, (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych).

Obwód głosowania
nr 4 (Strzelin)

Osiedle „Wschodnie”, ulice: Adama Asnyka, Bolesława Prusa, Brzegowa, Cypriana Kamila Norwida, E. Orzeszkowej, Edwarda Lubowskiego, Fryderyka Chopina, Gabrieli Zapolskiej, Galla Anonima, Henryka Wieniawskiego, Jana Długosza, Jana Kochanowskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Karola Szymanowskiego, Marii Konopnickiej, Krzepicka, Marii Dąbrowskiej, Michała Bałuckiego, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Oławska, Stanisława Moniuszki, Stefana Żeromskiego, Wincentego Kadłubka, Władysława Łozińskiego, Władysława Reymonta, Władysława Szpilmana, Wojciecha Kilara, Zofii Nałkowskiej.
Siedziba OKW nr 4 - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Stanisława Staszica 5.

Obwód głosowania
nr 5 (Strzelin)

Osiedle „Na Skarpie”, ulice: A. Zawadzkiego, Czesława Miłosza, Górzysta, Jaworowa, K. Gałczyńskiego, Kazimierza Pułaskiego, Jana Krasińskiego, Krótka, Leśna, Liliowa, Łąkowa, Nyska, Parkowa, Polna, Różana, Sadowa, Skalista, Słoneczna, Sosnowa, Staromiejska, W. Broniewskiego, W. Witosa, Weteranów, Wiatrowa, Wichrowa, Wiosenna, Wisławy Szymborskiej, Wojska Polskiego (od skrzyżowania z ul. Mikołaja Kopernika i Staromiejską do granic miasta-wyjazd w kierunku Brzegu), Wrzosowa, Zielna, Źródlana.
Siedziba OKW nr 5 - Hala Sportowa Strzelińskiego Centrum Sportowo-Edukacyjnego Sp. z o. o., ul. Staromiejska 64, (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych).

Obwód głosowania
nr 6 (Strzelin)

Osiedle „Stare Miasto”, ulice: Grahama Bella, Tadeusza Kościuszki, Książąt Brzeskich, Pocztowa, Podwale, Rybna, Rynek, Św. Floriana, Zamkowa
Siedziba OKW nr 6 - Strzeliński Ośrodek Kultury,ul. Adama Mickiewicza 2, (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych).

Obwód głosowania
nr 7 (Strzelin)

Osiedle „Stare Miasto”, ulice: Jana Pawła II, Kościelna, Krucza, Młynarska, Plac Św. Jana, Rycerska, Stanisława Staszica, Św. Michała Archanioła, Św. Jana, Wodna.
Siedziba OKW nr 7 - Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Jana Pawła II 23, (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych).

Obwód głosowana nr 8
Sołectwa: Górzec, Ludów Polski, Warkocz.
Siedziba OKW nr 8 - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Ludów Polski 16.

Obwód głosowania nr 9
Sołectwa: Bierzyn, Pęcz, Szczawin.
Siedziba OKW nr 9 - Świetlica Wiejska, Szczawin Aleja Lipowa 59.

Obwód głosowania nr 10
Sołectwa: Dobrogoszcz, Karszów, Mikoszów, Piotrowice.
Siedziba OKW nr 10 - Świetlica Wiejska, Karszów 54A, 57-100 Strzelin.

Obwód głosowania nr 11
Sołectwa: Biały Kościół, Dębniki, Gębczyce, Gębice, Strzegów, Szczodrowice.
Siedziba OKW nr 11 - Publiczna Szkoła Podstawowa, Biały Kościół ul. Kamienna 18 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych).

Obwód głosowania nr 12
Sołectwa: Dankowice, Kazanów, Nieszkowice, Nowolesie, Skoroszowice, Wąwolnica.
Siedziba OKW nr 12 - Świetlica Wiejska, Kazanów 19.

Obwód głosowania nr 13
Sołectwa: Brożec, Chociwel, Częszyce, Krzepice, Pławna, Trześnia, wieś Ulsza.
Siedziba OKW nr 13 - Remiza OSP, Brożec 73B.

Obwód głosowania nr 14
Sołectwa: Biedrzychów, Głęboka, Karszówek, Muchowiec, Żeleźnik.
Siedziba OKW nr 14 - Świetlica Wiejska, Karszówek 37.

Obwód głosowania nr 15
Sołectwa: Gościęcice, Kuropatnik.
Siedziba OKW nr 15 - Publiczna Szkoła Podstawowa, Kuropatnik ul. Szkolna 1 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych).

Obwód głosowania nr 16
Sołectwo Gęsiniec.
Siedziba OKW 16 - Świetlica Wiejska, Gęsiniec ul. Świerkowa 5A, 57-100 Strzelin (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych).

Obwód głosowania nr 17
NZOZ Strzelińskie Centrum Medyczne Sp. z o. o. w Strzelinie.
Siedziba OKW nr 17 - NZOZ SCM Sp. z o.o. w Strzelinie, ul. Wrocławska 46.

Odwód głosowania nr 18
Zakład Karny w Strzelinie
Siedziba OKW nr 18 - Zakład Karny w Strzelinie, ul. Ząbkowicka 68.
Źródło: Obwieszczenie BMiG Strzelin z dnia 12 czerwca 2020 roku.

Gmina Borów


Odwód głosowania nr 1
Borów, Bartoszowa, Brzoza (obejmujące wieś Brzoza i wieś Boguszyce), Brzezica, Boreczek, Kurczów, Kręczków, Michałowice, Opatowice, Piotrków Borowski, Rochowice.
Siedziba Okręgowej Komisji Wyborczej nr 1 - Zespół Szkół Publicznych w Borowie, ul. Wrocławska 24.

Obwód głosowania nr 2
Borek Strzeliński, Jaksin, Jelenin, Kazimierzów, Kojęcin, Ludów Śląski, Świnobród.
Siedziba OKW nr 2 - Publiczna Szkoła Podstawowa w Borku Strzelińskim, Borek Strzeliński ul. Szkolna 3 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych).

Obwód głosowania nr 3
Zielenice z przysiółkiem Uniszów, Głownin, Kępino, Mańczyce, Stogi, Siemianów, Suchowice.
Siedziba OKW nr 3 - Publiczna Szkoła Podstawowa w Zielenicach, Zielenice 26 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych).
Źródło: Obwieszczenie Wójta Gminy Borów z dnia 10 czerwca 2020 roku.


Gmina Kondratowice


Odwód głosowania nr 1
Sołectwo: Karczyn, Sołectwo Białobrzezie, Sołectwo: Podgaj (obejmujące wieś Podgaj i wieś Jezierzyce Małe), Sołectwo: Grzegorzów (obejmujące wieś Grzegorzów i wieś Brochocinek).
Siedziba Okręgowej Komisji Wyborczej nr 1 - Świetlica Wiejska w Karczynie, Karczyn 19.

Obwód głosowania nr 2
Sołectwo: Kondratowice (obejmujące wieś Kondratowice i wieś Edwardów).
Siedziba OKW nr 2 - Gminny Ośrodek Kultury w Kondratowicach, Kondratowice ul. Długa 23 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych).

Obwód głosowania nr 3
Sołectwo: Księginice Wielkie
Siedziba OKW nr 3 - Sala Gimnastyczna Szkoły w Księginicach Wielkich, Księginice Wielkie 32 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych).

Obwód głosowania nr 4
Sołectwo: Górka Sobocka, Sołectwo: Gołostowice (obejmujące wieś Gołostowice i wieś Skała)
Siedziba OKW nr 4 - Świetlica Wiejska w Górce Sobockiej, Górka Sobocka 10.

Obwód głosownia nr 5
Sołectwo: Kowalskie; Sołectwo: Maleszów; Sołectwo: Rakowice; Sołectwo: Strachów; Sołectwo: Żelowice; Sołectwo: Błotnica (obejmujące wieś Błotnica i wieś Wójcin).
Siedziba OKW nr 5 - Świetlica Wiejska w Kowalskich, Kowalskie 28 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych).

Obwód głosowania nr 6
Sołectwo: Prusy
Siedziba OKW nr 6 - Świetlica Wiejska w Prusach, ul. Kościelna 4 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych).

Obwód głosowania nr 7
Sołectwo: Stachów; Sołectwo: Janowiczki; Sołectwo: Czerwieniec; Sołectwo: Lipowa (obejmujące wieś Lipowa i wieś Sadowice); Sołectwo: Zarzyca; Sołectwo: Komorowice
Siedziba OKW nr 7 - Świetlica Wiejska w Stachowie, Stachów 17 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych).
Źródło: Obwieszczenie Wójta Gminy Kondratowice z dnia 12 czerwca 2020 roku

Gmina Przeworno


Obwód głosowania nr 1
Sołectwo Cierpice, Sołectwo Dzierzkowa, Sołectwo Przeworno, Sołectwo Strużyna.
Siedziba Okręgowej Komisji Wyborczej nr 1 - Urząd Gminy w Przewornie, ul. Kolejowa 4A (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych)

Obwód głosowania nr 2
Sołectwo Jegłowa, Przysiółek Kaszówka.
Siedziba OKW nr 2 - Świetlica wiejska w Jegłowej, Jegłowa ul. Janusza Korczaka 6A (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych).

Obwód głosowania nr 3
Sołectwo Krzywina, Sołectwo Miłocice, Przysiółek Kaczowice, Sołectwo Samborowiczki.
Siedziba OKW nr 3 - Świetlica wiejska w Krzywinie, Krzywina 19.

Obwód głosowania nr 4
Sołectwo Romanów, Przysiółek Pogroda, Sołectwo Dobroszów, Przysiółek Płosa, Sołectwo Ostrężna.
Siedziba OKW nr 4 - Świetlica wiejska w Romanowie, Romanów 25.

Obwód głosowania nr 5
Sołectwo Jagielno, Przysiółek Mokrzyce, Sołectwo Jagielnica, Przysiółek Wieliczna, Sołectwo Samborowice, Sołectwo Konary, Przysiółek Stanica, Sołectwo Mników, Przysiółek Wieliszów, Sołectwo Sarby, Przysiółek Głowaczów.
Siedziba OKW nr 5 - Świetlica wiejska w Sarbach, Sarby 55a, 57-130 Przeworno (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych).

Obwód głosownia nr 6
Sołectwo Karnków, Przysiółek Krynka, Sołectwo Rożnów, Przysiółek Królewiec.
Siedziba OKW nr 6 - Świetlica wiejska w Karnkowie, Karnków 13a.
Źródło: Obwieszczenie Wójta Gminy Przeworno z dnia 10 czerwca 2020 roku

Gmina Wiązów


Obwód głosownia nr 1

Miasto Wiązów
Siedziba Okręgowej Komisji Wyborczej nr 1 – Sala obrad w Urzędzie MiG Wiązów, Pl. Wolności 37 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych).

Obwód głosowania nr 2
Sołectwa: Stary Wiązów, Zborowice, Wyszonowice, Księżyce, Kowalów, Janowo.
Siedziba OKW nr 2 – Świetlica wiejska w Starym Wiązowie, Stary Wiązów 75a.

Obwód głosowania nr 3
Sołectwa: Kalinowa, Częstocice, Bryłówek, Kłosów, Jaworów.
Siedziba OKW nr 3 - Świetlica wiejska w Częśtocicach, Częstocice 29a (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych).

Obwód głosowania nr 4
Sołectwa: Jutrzyna, Kucharzowice, Krajno, Wawrzyszów, Łojowice, Miechowice Oławskie.
Siedziba OKW nr 4 – Świetlica wiejska w Jutrzynie, Jutrzyna 102 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych).

Obwód głosowania nr 5
Sołectwa: Wawrzęcice, Ośno, Jędrzychowice, Witowice, Kurów, Gułów.
Siedziba OKW nr 5 – Świetlica wiejska w Jędrzychowicach, Jędrzychowice 12b (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych).
Źródło: Obwieszczenie BMiG Wiązów z 12 czerwca 2020 roku.
Dodaj komentarz bez hejtu! Redakcja Słowa Regionu jest przeciwna zamieszczaniu wulgarnych, przesyconych nienawiścią komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem użyj opcji - zgłoś administratorowi.