Nie milkną echa komentarzy do niedzielnych wyborów prezydenckich. W 1016 wydaniu „Słowa” przedstawiamy wykresy graficzne, pokazujące, jak głosowaliśmy w poszczególnych gminach powiatu. W wydaniu piszemy również o chwilach grozy, jakie przeżyli mieszkańcy Jegłowej, gdy na jedną z posesji z wielkim hukiem wtargnęli funkcjonariusze CBŚP. Jak się okazuje, akcję prowadzili pod nadzorem prokuratury w Żaganiu.
W parku miejskim w Strzelinie w ubiegłym tygodniu zjawił się zboczeniec. Po otrzymaniu zgłoszenia, ruszyli za nim strzelińscy policjanci. W jednym z dyskontów spożywczych w mieście pracownicy sklepu złapali i zatrzymali złodzieja. Na strzelińskim rondzie samochód ciężarowy potrącił kobietę. To tylko niektóre tematy, jakie znalazły się w kronice policyjnej.
W numerze ponadto: „Czy to jest Polska, czy Korea...?”, „Separator winny zalewaniu miasta?”, „Wybudują mieszkania z niskim czynszem”, „Mistrzowie parkowania wracają”, „Turystyczny konkurs z nagrodami”, „Tęczowa przetrwa długie lata”, „Zapłacą za nie swoje śmieci?”, „Nagrody wójta dla najlepszych”, „Nowy właściciel młyna”, „Strzelin stolicą siatkówki plażowej”, „Zagrali dla Bogdana” i kilkadziesiąt innych tytułów. W gazecie poświęcamy tez wiele miejsca uroczystym wręczeniom nagród dla najlepszych uczniów, które odbyły się w Strzelinie, Wiązowie, Kondratowicach i Borowie.
Tradycyjnie w „Słowie” cotygodniowa dawka „świeżych” ogłoszeń drobnych, program TV i wydarzenia sportowe.
Jeśli wiecie o rzeczach, które, Waszym zdaniem, powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu Facebook-owego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru "Słowa".

Komentarze   

Taki Permalink2 0 Taki
RE: Sprawdź, jak głosowaliśmy w naszych gminach
Cytuję Oki:
Pytacie jak głosowali w naszych gminach to ja odpowiadam że bardzo dobrze głosowali i dobrze wybrali. Brawo

Juz wlasnie ten super wybor pokazał swoj angielski podczas rozmowy z komikami z Rosji. Powodzenia z takim wyborem dla ciebie i ludzi z twoimi poglądami. Brawo ty A może nawet brawo wy !!!!!
2020-07-16 17:26 Cytować Zgłoś administratorowi
Oki Permalink1 0 Oki
RE: Sprawdź, jak głosowaliśmy w naszych gminach
Pytacie jak głosowali w naszych gminach to ja odpowiadam że bardzo dobrze głosowali i dobrze wybrali. Brawo
2020-07-16 17:03 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.