Dziś w Strzelińskim Centrum Medycznym zamknięte zostały 2 oddziały. Powodem jest pozytywny wynik na obecność koronawirusa u pracownika oddziału chirurgicznego i u pacjenta z oddziału internistycznego.  Jak zapewniają władze szpitala, sytuacja powinna się poprawić i placówka powinna wrócić do normy już w przyszłym tygodniu. Jednocześnie prosi się pacjentów, by przychodząc do szpitala pamiętali o obowiązku zakrywania twarzy maseczkami.
Więcej o sytuacji w SCM w najbliższym wydaniu Słowa.   

Komentarze   

spajker. Permalink8 +4 spajker.
RE: Koronawirus w szpitalu. Zamknięte 2 oddziały
www.onet.pl/.../mh9wq5y,30bc1058

ten 100tuletni zabytek w strzelinie podzieli losy szpitala w ziębicach. dzisiaj buduje się nowoczesne objekty a nie pudruje gładzią gipsową budynki sprzed stu lat. szpital na traugutta zamknięty. szpital na piwnej zamkniety. trend jest taki że szpital ma być nowy i nowoczesny a nie być zabytkiem budowlanym i personalnym.
2020-10-12 20:08 Cytować Zgłoś administratorowi
Olek Permalink7 -4 Olek
Dam w ryja
Jeśli zobaczę na mieście osobę bez maseczki, to dam w gębę bez pytania czemu jej nie posiada. Pracownicy służby zdrowia mają się zajechać przez [censored]i?, ich rodziny mają cierpieć bo [censored] ignoruje powagę sytuacji?. Ignorancja osiągnęła apogeum, to nie wy siedzicie w szpitalach w kombinezonach ileś godzin!!. My też mamy rodziny i dzieci, też chcemy do nich wracać durnie!!!!.
2020-10-12 18:55 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink6 +3 cześ
Władza
Władza opętana...
2020-10-11 13:19 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink5 +12 spajker.
RE: Koronawirus w szpitalu. Zamknięte 2 oddziały
podróżnik i reporter ryszard kapuściński w swoich książkach opisywał sytuację, w której zniszczona wojną angola podnosiła się z gruzów. nie było wody pitnej ani wody użytkowej. nie było żywności odzieży ani lekarstw. co odrodziło się jako pierwsze???? ADMINISTRACJA, która przed w trakcie i po wojnie żyje swoim życiem. dzisiaj w polsce urzędy zamknięte, przychodnie zamknięte szkoły zamknięte. nie pracują bo wirus. nie przeszkadza im to w ogóle w tym aby być nosicielem kosztów osobowych i kosztów lokalu. pracować nie bo wirus ale pieniądze brać z wirusem bez wirusa zawsze i wszędzie. ja jestem malarzem pokojowym. nie mam zleceń bo wirus. nie pracuję to nie zarabiam.
w szpitalu jest więcej personelu niż pacjentów no i odwieczny lament że im pieniędzy brakuje. ciekawe dlaczego.
2020-10-10 09:30 Cytować Zgłoś administratorowi
Paweł1 Permalink4 -7 Paweł1
RE: Koronawirus w szpitalu. Zamknięte 2 oddziały
dlaczego wszystkich jedną miarą? młodzież miała o wiele gorzej i wiecej pracy w domu, która była samodzielna, codziennie po 8 tematów do wykonania plus inne, to nie była fajna praca...
2020-10-09 22:39 Cytować Zgłoś administratorowi
stop Permalink3 +9 stop
RE: Koronawirus w szpitalu. Zamknięte 2 oddziały
Cytuję Władzaaaa:
A władza z Dst na kamiennej mówi wszystko dobrzeee brak słów.


Zamykać szkoły jzk najszybciej bo beda dzieci umierać trzeba zapobiegać!!!!!!


Dosyć tego, łepki już od pół roku nic nie robią, a sytuacja zmierza do tego żeby nic nie robili przez kolejny rok. Trzymać rygor i chodzić do szkoły. Zakazać to należy choćby wesel, bo nie są do niczego potrzebne, a edukacja jest ważna i konieczna.
2020-10-09 21:47 Cytować Zgłoś administratorowi
Krzyś291980 Permalink2 +12 Krzyś291980
Kolejki jak z PRL
Jesteśmy tylko ludzmi a traktujemy się nawzajem jak swini.....
Ludzie dajcie jakieś pomysły co by zrobić bo ja już nie wie co się dzieje w tym kraju ....byłem dziś na SOR na Akademi Medycznej ludzie pozamykane w karetkach karetek chyba z 40szt
Pojechaliśmy wczoraj o 23:00 na SOR przyjęli nas po 8 rano takie kolejki masakra a na końcu jeden człowiek miał wszystkie objawy korony i kazali wracać do domu i czekac jeszcze na wynik korony....ręce opadają a nasz szpital to szkoda gadać
2020-10-09 17:01 Cytować Zgłoś administratorowi
Władzaaaa Permalink1 -2 Władzaaaa
Lucjan
A władza z Dst na kamiennej mówi wszystko dobrzeee brak słów.


Zamykać szkoły jzk najszybciej bo beda dzieci umierać trzeba zapobiegać!!!!!!
2020-10-09 16:39 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.