W najnowszym 46 wydaniu słowa piszemy o jednej z najważniejszych decyzji dotyczącej strzelińskiego szpitala, jaka została podjęta w ciągu ostatnich 20 lat. Zupełnie inny charakter ma informacja o tragicznej śmierci dwóch osób w wypadku samochodowym, o czym piszemy na str. 2. Sporo miejsca poświęcamy także tajemniczemu lokalowi niedaleko Rynku w Strzelinie, w którym niedawno doszło do scen, niczym z sensacyjnego filmu.
Ponadto w numerze piszemy o:
Ostrej wymianie słów między wójtem a radnymi w Kondratowicach
Skandalicznych wydarzeniach dotyczących wyjątkowego dla wielu osób kościoła
Inwestycji, która zamiast 15 milionów ma kosztować 30 i nadal nie wiadomo czy wszystko nie pójdzie w błoto
Informujemy, jak pandemia wpłynęła na lokalny rynek pracy i bezrobocie
Pytamy także, co się stało, że na strzelińskim targowisku nie jest już tak, jak dawniej
Od lat pomagał innym, jak pomagali jemu, gdy dopadł go covid-19
Co po likwidacji porodówki w Strzelinie mają robić rodzące kobiety

Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.   

Komentarze   

Doktor Gadzet Permalink1 +4 Doktor Gadzet
Maszynki
Jagoda gdzie ty bedziesz teraz robić?
Kafejka internetowa dobry wałek a policja gdzie była????
2020-11-26 01:08 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.