Dziś trafił do sprzedaży kolejny, 3 numer Słowa Regionu. W powiatowym tygodniku zaczynamy od artykułu o bulwersującej sprawie, jakiej doświadczył Wiesław Lejczak z Łojowic.
Po raz pierwszy w naszej gazecie o przyszłości naszego szpitala wypowiada się nowy dyrektor tej placówki, która kilka tygodni temu zmieniła właściciela.
Czy Strzelin ma szansę awansować do rangi gminy górskiej? O tym z kolei piszemy na stronie 15. W Przewornie jesteśmy świadkami niemal rewolucji jeśli chodzi o służbę zdrowia, a w Kondratowicach kolejny zwrot akcji w sprawie planowanego referendum.
Strzelin przeżywa oblężenie seniorów, którzy chcą się zaszczepić na cowid-19. Jak to wygląda w praktyce przeczytać można na str. 7. O akcjach strażackich, które pozostają w pamięci do końca życia, rozmawiamy ze strażakiem z Wiązowa, a mieszkaniec gminy Kondratowice opowiada, jak kilkadziesiąt lat temu wybrał się Ursusem „capkiem”, nad morze.

Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.  
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.