Zgodnie z deklaracją złożoną przez dyrekcję Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego (USK) we Wrocławiu w strzelińskiej placówce uruchomiono kolejne oddziały. Jak poinformowała nas Monika Kowalska, rzeczniczka USK, w strzelińskim szpitalu wznowiły działalność oddziały ginekologiczno-położniczy i neonatologiczny.
Na tę informację czekały szczególnie przyszłe mamy, które mogą znowu rodzić w Strzelinie. Świadczenie usług medycznych odbywa się na podstawie kontraktu z Dolnośląskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ. Tym samym po kilkumiesięcznej przerwie w Strzelinie będą rodzić się dzieci.
W najbliższym czasie przybliżymy Czytelnikom „Słowa Regionu” dalsze plany USK co do funkcjonowania tych dwóch ważnych oddziałów. Przedstawimy również lekarzy, którzy leczą i opiekują się pacjentkami i przyszłymi mamami.

Komentarze   

Shayne Permalink1 0 Shayne
Słowo Regionu - W strzelińskim szpitalu wznowiły działalność oddziały ginekologiczno-położniczy i neonatologiczny
Hey there! I know this is somewhat off-topic however I needed to ask.

Does building a well-established blog like yours take a massive amount work?
I am brand new to operating a blog but I do write in my journal every day.
I'd like to start a blog so I will be able to
share my own experience and feelings online. Please let me know
if you have any kind of ideas or tips for brand new aspiring bloggers.
Appreciate it!

My site: Visit Website
2021-04-15 07:50 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.