Zgodnie z deklaracją złożoną przez dyrekcję Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego (USK) we Wrocławiu w strzelińskiej placówce uruchomiono kolejne oddziały. Jak poinformowała nas Monika Kowalska, rzeczniczka USK, w strzelińskim szpitalu wznowiły działalność oddziały ginekologiczno-położniczy i neonatologiczny.
Na tę informację czekały szczególnie przyszłe mamy, które mogą znowu rodzić w Strzelinie. Świadczenie usług medycznych odbywa się na podstawie kontraktu z Dolnośląskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ. Tym samym po kilkumiesięcznej przerwie w Strzelinie będą rodzić się dzieci.
W najbliższym czasie przybliżymy Czytelnikom „Słowa Regionu” dalsze plany USK co do funkcjonowania tych dwóch ważnych oddziałów. Przedstawimy również lekarzy, którzy leczą i opiekują się pacjentkami i przyszłymi mamami.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.