Już jest dostępny najnowszy numer powiatowego tygodnika. W 16 wydaniu Słowa Regionu przeczytamy o akcji CBŚP i zatrzymaniu poszukiwanego mężczyzny.
Ponadto piszemy:
o grubych milionach, jakie otrzyma jeden z naszych samorządów
pracy radnych na sesjach i trudnych decyzjach
zakończeniu roku szkolnego przez uczniów ostatnich klas szkół średnich
napięciu na linii Wiązów – Powiatowy Zarząd Dróg
kolejnych pieniądzach, jakie trafią do strzelińskiej służby zdrowia
komentarzu do wydarzeń w powiecie związanych z nieudaną próbą odwołania starosty Anny Horodyskiej
sukcesie Gminnej Biblioteki Publicznej w Przewornie
szczegółach naboru na najem tanich mieszkań w Strzelinie, których budowa wkrótce ma ruszyć
wydarzeniach sportowych, których w ostatnim czasie nie brakowało

Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.  

Komentarze   

spajker. Permalink1 +7 spajker.
RE: Porwanie, później narkotyki, a w akcji CBŚ
niebawem ruszy budowa tanich mieszkań na wynajem. ciekawi mnie kto będzie wykonawcą i czy zbuduje to tanio czyli po kosztach. techniczny koszt wytworzenia 1 mkw lokalu mieszkalnego pum to 2 600,- zeta. ciekawe po ile kupi to gmina od wykonawcy w tym celu aby oddać to do zniszczenia menelom. w strzelinie można kupić używane lokale mieszkalne w cenie ok 2 000 za mkw. ciekawe dlaczego gmina woli kupić po 7 000 zamiast po 2 000 za mkw?
w kondratowicach jest przepompownia ścieków a w strzelinie jest przepompownia pieniądza publicznego do kieszeni prywatnej.
2021-05-05 09:00 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.