Dzisiejszy, 20 numer powiatowego tygodnika, w kilku miejscach nawiązuje do Dnia Dziecka, jaki właśnie obchodzimy. Piszemy o tych najmłodszych naszych mieszkańcach, ale także o tych dorosłych i znanych w powiecie, jednak wracamy wraz z nimi do niezwykłych przygód z dzieciństwa.
Ponadto zamieszczamy relację z sesji Rady Miejskiej Strzelina, gdzie jednym z kontrowersyjnych punktów była gospodarka śmieciowa. Co się zmieni dla mieszkańców?
Z kolei w Przewornie dyskutowano między innymi o inwestycji, która może mieć dla gminy kluczowe znacznie.
Kolejne pozytywne zmiany zachodzą w strzelińskim szpitalu. Co nowego nas tam czeka?
Ostatnie dni przyniosły poważny biznesowy transfer. Znany w Kondratowicach przedsiębiorca przenosi się do sąsiedniej gminy.
Z kolei na mieszkańców gminy Wiązów czeka miła niespodzianka, a dotyczy PSZOK-u.
Największą nie tylko w powiecie, ale i regionie inwestycję hydrologiczną (pod względem kosztów), czeka kolejny wielomilionowy etap. Czy przyniesie oczekiwany skutek?
Publikujemy listę strażaków, którzy przy okazji strażackiego święta otrzymali odznaczenia i awansowali na wyższe stopnie.
Dla miłośników felietonów dziś tekst polityczny, przeworniańsko – wiązowski. Czy też myślicie podobnie? 

Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.  

Komentarze   

.. Permalink3 +4 ..
RE: Słowo o Dniu Dziecka o jakim jeszcze nie pisaliśmy
Cytuję spajker.:
Cytuję ..:
Szanowani? :lol:

schamowani?


Tak, szczególnie ten Pan co śmiał się z wypadku w Rynku.
2021-06-03 20:57 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink2 +7 spajker.
RE: Słowo o Dniu Dziecka o jakim jeszcze nie pisaliśmy
Cytuję ..:
Szanowani? :lol:

schamowani?
2021-06-03 17:47 Cytować Zgłoś administratorowi
.. Permalink1 +7 ..
RE: Słowo o Dniu Dziecka o jakim jeszcze nie pisaliśmy
Szanowani? :lol:
2021-06-03 14:33 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.