Decyzją dziewięciu radnych (Horodyska, Andrzejewska-Bochnak, Maćkówka, Gulczyński, Put, Hrycak, Krupa, Mierzwiński, Majewski) podczas dzisiejszego posiedzenia Rady Powiatu Strzelińskiego przyjęto zmianę w Statucie Powiatu Strzelińskiego, która umożliwi staroście przedstawienie radzie kandydata na etatowego członka zarządu.

Procedowanie tej uchwały wywołało długą i burzliwą dyskusję wśród radnych. Wątpliwości wzbudził przede wszystkim tryb wprowadzenia projektu uchwały (wnioskodawcy złożyli go podczas trwającej sesji) oraz jego uzasadnienie. Radni pytli m.in. czy powiat stać na dodatkowe koszty.
Więcej o przebiegu posiedzenia napiszemy w kolejnym wydaniu Słowa Regionu.

Komentarze   

spajker. Permalink2 +15 spajker.
RE: Etatowy członek zarządu w powiecie?
etatowy członek. za czasów pzpr był tzw członek z ramienia. brzmi łądnie. a to wszystko dzięki kobicie, która na bufetową sie nie nadaje ale nadaje sie za to na maskotke nabzdyczonego narcyzmem partyjnego przygłupa i gbura, który w życiu ani dnia nie przepracował. z zawodu lejwoda i ważniak.
2021-06-10 19:09 Cytować Zgłoś administratorowi
Brykiet Permalink1 +15 Brykiet
RE: Etatowy członek zarządu w powiecie?
Rowy wykoszone, dziury w drogach naprawione i wszystko jak w krainie mlekiem i miodem płynącym w tym naszym Powiecie to trzeba za to sowicie wynagradzać. Brawo My, brawo Wy. W wyborach ludzie podsumowanie zrobią. :-?
2021-06-10 17:09 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.