Przedostatnia sesja rady powiatu pozostanie na długo w pamięci radnych i mieszkańców. Pod adresem starosty padły zarzuty, które mogą mieć swój ciąg dalszy. Czy sprawą zajmie się sąd? O tym piszemy w aktualnym wydaniu Słowa, dostępnym w około 100 punktach sprzedaży w powiecie strzelińskim.

Komentarze   

spajker. Permalink6 +14 spajker.
RE: Bój o dwa słowa, ze zniesławieniem w tle, może mieć swój finał na sali sądowej
Cytuję kinasz:
jeśli nie był tam czynny fotoshop to dość ładna, ta starosta

to wygląda na zdjęcie zrobione kiedy była 30 kilo młodsza a zdjęcie jest zrobione porządną lustrzanką przez osobę, która ma pojęcie o robieniu zdjęć a nie pstryknięte telefonem selfie.
2021-07-17 06:58 Cytować Zgłoś administratorowi
kinasz Permalink5 -1 kinasz
włodarz
jeśli nie był tam czynny fotoshop to dość ładna, ta starosta
2021-07-16 23:38 Cytować Zgłoś administratorowi
RafalKl Permalink4 +13 RafalKl
RE: Bój o dwa słowa, ze zniesławieniem w tle, może mieć swój finał na sali sądowej
Znam Panią Anie i uważam, ze po tym co usłyszała na sesji publicznie wycofa się rakiem. Dużo słów, mało konkretnych działań. Brakuje odwagi i argumentów by w sądzie wygrać z Warcholinskim…. Nie ta kategoria wagowa.
2021-07-16 00:41 Cytować Zgłoś administratorowi
Bujk Permalink3 +9 Bujk
Ooo!!!!
Patrząc po zdjęciu wygląda na to że słuchała jegomościa w gabinecie, ale co powiedział ów pan to wie tylko sprawca tego artykułu. Jak zwykle słabiutki!
2021-07-15 23:09 Cytować Zgłoś administratorowi
Stanley Permalink2 +3 Stanley
Odwaga
To test na prawdę i odwagę. Czy Pani Starosta boi się i coś ukrywa, czy jednak w sądzie udowodni ze to korupcja polityczna? Dla mnie pan Radny ME klasa sama w sobie. Brawo !!!!!!
2021-07-15 23:07 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +18 spajker.
RE: Bój o dwa słowa, ze zniesławieniem w tle, może mieć swój finał na sali sądowej
ciekawą robotę będzie miał sąd. nie ma katalogu słów i sformułowań obraźliwych a wyrok wydac trzeba. gdy np do kumpla powiem ty żydzie, bo nie chciał się do piwa dołożyć to zostane oskarżony o zniesławienie? o obrazę uczuć religijnych? o prześladowania na tle narodowościowym? o imputowanie mu poznaniactwa? rozumiem osoby urażone ale z drugiej strony złe słowo powiedziane w kierunku kim dzong una skutkuje rozstrzelaniem z działka przeciwlotniczego. w latach 80tych mawiało się że jaruzelski to ruski despota. prawda czy fałsz? najpierw była za to kara a po 89tym państwowe ważne posady. jeżeli powiem że donald trump to obleśny grubas i arogant to jak sąd zmierzy prawdziwość mojego osądu? jeżeli napiszę że starosta zatrudnia w starostwie swojego syna i jest to przejaw korupcji? przekroczenia uprawnień? geniuszu HR bo lepszego kandydata nie ma? ktoś powie że starosta mu się nie podoba i do sądu z nim. a co zrobić jak ktoś powie że pizza mu nie smakuje ? właściciel pizzerii leci z tym do sądu? nie znam tej konkretnej sprawy ale zauważam że 1wsza rp też się kłóciła każdy z każdym o cokolwiek, 2ga rp też się kłóciła każdy z każdym o cokolwiek, ludzie skłóceni o sprawy małe przeoczyli sprawy ważne bo na sprawy ważne zabrakło im czasu albo zajmowali się sprawami małymi bo na sprawach wielkich się po prostu nie znali. no ale sąd będzie teraz musiał znaleźć słownik słów obraźliwych aby móc wydać orzeczenie w tej sprawie.
2021-07-15 14:23 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.