Powiatowy Zarząd Dróg w Strzelinie realizuje kilka ważnych zadań inwestycyjnych, przy których nie ma opóźnień. Nieco inaczej jest z wycinką drzew, która zalicza się do zadań bieżących.
- Podjąłem decyzję, że w tym roku nie będziemy realizować wycinki drzew - mówi pełniący obowiązki dyrektora PZD Waldemar Łysiak. Dodaje także, że zadanie to wiąże się z rozpisaniem przetargu. Procedura przetargowa od momentu ogłoszenia do podpisania umowy to ok. 35 dni. Poza tym, PZD prowadzi obecnie także inne przetargi, a wyznaczona jest do tego tylko jedna osoba, która prowadzi również księgowość (w tym płace).
Tekst ukazał się w nr 44 (1083) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

Calineczka Permalink1 0 Calineczka
Bez opóźnień
Hmm! A droga z Wiązowa do Jędrzychowic zdaje się, że miała być skończona do końca listopada. No chyba, że przyszłego roku!
2021-11-29 13:19 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.