Trzy lata temu powstał projekt zakupu wyposażenia i sprzętu dla szkół ponadpodstawowych. Zaledwie kilka tygodni temu ostatecznie potwierdzono, że nasz powiat znalazł się na liści beneficjentów a dziś wiadomo, że… nic z tego nie będzie. Więcej w relacji z sesji rady powiatu w jutrzejszym wydaniu Słowa.

Komentarze   

spajker. Permalink1 +3 spajker.
RE: Do szkół mogły trafić miliony
do szkół mogły trafić miliony a nie trafią. można było roztronićpieniądze na elektroniczne tablice i na elektroniczne dozowniki do mydła w toalecie niszczone przez bezkarną i durna młodzież.
paul ehrlich - noblista ze strzelina chodził do strzelińskiej szkoły bez milionów i bez elektronicznej tablicy. amerykańskie badania wskazują na to że na skutek elektronizacji fejsubizacji i informatyzacji co 10 lat poziom współczynnika inteligencji obniża się o 10%. mózg nie musi uruchamiać wyobraźni czytając papierową książkę ale koncentruje się na umiejętności obsługi klawiszy dostępu do wikipedii i do gps.
przez 100 000 lat człowiek szedł pieszo z gęsińca do strzelina i nic nie wiedział o tym że jest wykluczony komunikacyjnie i że należy mu się budowa linii tramwajowej z gęsińca do strzelina. w dobie elektronizacji i dotacji potrzebny jest program rozbudowy komunikacji aglomeracyjnej bo inaczej mieszkaniec gęsińca nie wsiądzie na rower ani na motorower.
2021-12-07 12:59 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.