Iwona Engel, p .o. Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Strzelinie
Szanowni Pracodawcy! Zwracam się do Państwa z prośbą o zgłaszanie możliwości zatrudnienia obywateli Ukrainy na terenie naszego powiatu. Wszystkie informacje owolnych miejscachpracy można zgłaszać osobiście w Powiatowym Urzędzie Pracy w Strzelinie, bądź telefonicznie pod numerami:
71 39 21 981 wew. 31, kom. 785 592 041 oraz drogą e-mail: wrst@praca.gov.pl.
Z poważaniem
Iwona Engel
p .o. Dyrektor
Powiatowego Urzędu Pracy w Strzelinie

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Pośba o zgłaszanie możliwości zatrudnienia obywateli Ukrainy
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
wrocław ul lelewela 4. agencja towarzyska radość.
Spajker, stały bywalec to wie :D
spróbuj z roxanę spod 14tki. dostaniesz rabat jak się na mnie powołasz. tą twoją staruchę zatrudnij do lepienia pierogów i spróbuj cielęciny zamiast wołowiny.
Używana przez ciebie to ja podziękuję :D
ty nie dziękuj ty płać. jak ciebie stać tylko na starą wołowinę domową i masz węża w kieszeni to wspieraj korwina. ja wspieram pracownice z ukrainy. na widok korwna i jego wyznawców to wiadro viagry nie pomaga. no ale są jacyś tęczowi odmieńcy lubujący się w zafaflunionej jąkale i ich to podnieca, oni są częścią składową tęczowej flagi. konfederasta pedofil, jego ofiara nekrofil. młodzieży wszechpolskiej staje tylko bejsbol na manifie. nic tylko tęczowi o brunatnych barwach.

0
Gravatar
cześ
RE: Pośba o zgłaszanie możliwości zatrudnienia obywateli Ukrainy
spajker. powiedziała :
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
wrocław ul lelewela 4. agencja towarzyska radość.
Spajker, stały bywalec to wie :D
spróbuj z roxanę spod 14tki. dostaniesz rabat jak się na mnie powołasz. tą twoją staruchę zatrudnij do lepienia pierogów i spróbuj cielęciny zamiast wołowiny.
Używana przez ciebie to ja podziękuję :D

0
Gravatar
spajker.
RE: Pośba o zgłaszanie możliwości zatrudnienia obywateli Ukrainy
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
wrocław ul lelewela 4. agencja towarzyska radość.
Spajker, stały bywalec to wie :D
spróbuj z roxanę spod 14tki. dostaniesz rabat jak się na mnie powołasz. tą twoją staruchę zatrudnij do lepienia pierogów i spróbuj cielęciny zamiast wołowiny.

0
Gravatar
cześ
RE: Pośba o zgłaszanie możliwości zatrudnienia obywateli Ukrainy
spajker. powiedziała :
wrocław ul lelewela 4. agencja towarzyska radość.
Spajker, stały bywalec to wie :D

0
Gravatar
spajker.
RE: Pośba o zgłaszanie możliwości zatrudnienia obywateli Ukrainy
wrocław ul lelewela 4. agencja towarzyska radość.
0
Gravatar
spajker.
RE: Pośba o zgłaszanie możliwości zatrudnienia obywateli Ukrainy
Bisek powiedziała :
spajker. powiedziała :
AS powiedziała :
spajker. powiedziała :
radio wrocłąw 102,3 fm codziennie nadaje reklame o treści " zatrudnimy kierowców ciężarówek, umowa o pracę , wynagrodzenie od 8 600 netto na rękę" oraz ogłoszenie o treści " zatrudnimy pracowników budowlanych do wykończeniówki, umowa o pracę, płaca netto na rękę od 4 500". może mamy inne poglądy na to co jest tragedią. dobrze jest też pomyśleć o tym jaką jakość i jaką wydajność pracy mają do zaoferowania pracownicy.
Powiem tak, gdyby było tak cudownie jak pracodawcy piszą, to by nie było problemu z kierowcami (i innymi pracownikami),Pracuję u gościa, który dobrze płaci i on nie miał nigdy problemu z pracownikami, a jak widzę firmę z branży, która ma lepsze kontrakty, od mojej i oni narzekają na braki kadrowe, to pytam o co tu chodzi? o pazerność i tyle.
tak. pazerność pracownika. w niemczech brakuje ok 100 000 kierowców. pazerni niemcy nie chcą płacić kierowcom tyle ile kierowcy chcą dostawać. ten kto pisze o przedsiębiorcach jako o dziadach niech wskaże chociażby jedną osobę, którą sam zatrudnił chociażby za tzw pensję minimalną. jakoś z 8 lat temu rozmawiałem z ukraińcem pracującym przy wykończeniu lokalu sąsiada. mówił on że ma na rękę 6 000 zeta. to było 8 lat temu. każdy pracownik niech zrobi własną firme i niech przestanie dziadować. proste. bezos był pracownikiem , zwolnił sie i zrobił amazona. mógł on to może każdy.
prosty trollu, jak każdy założy firmę, to kto będzie pracował na tych wyzyskiwaczy? idą do hotelu robią imprezę rodzinną potem chcą fakturę na imprezę integracyjną, alkohol proszę wypisać jako usługę parkingową. DZIADY jednym słowem a nie przedsiębiorcy i ZŁODZIEJE> tyle w temacie.
no to załóż firmę pij alkohol i zatrudniaj ludzi a o reszte sie nie martw. pieniądze do firmy spływają same, możesz płacić swoim pracownikom po 50 000 zeta na mc a i tak ci miliony zostaną. po co sie żalić jak można zamienić sie rolami? nie czekaj aż ktoś ciebe zatrudni. załóż firme np burdel i nie zatrudniaj pracownic tylko pracuj sam. w miare rozwoju firmy zatrudnisz innych i pokażesz jak się płaci pracownikom. moja fryzjerka ma swoja firmę. jeździ ze sprzetem po domach i sama na siebie zarabia. nie narzeka że ktoś jej za mało płaci. ona sama sobie płaci.

0
Gravatar
Bisek
RE: Pośba o zgłaszanie możliwości zatrudnienia obywateli Ukrainy
spajker. powiedziała :
AS powiedziała :
spajker. powiedziała :
radio wrocłąw 102,3 fm codziennie nadaje reklame o treści " zatrudnimy kierowców ciężarówek, umowa o pracę , wynagrodzenie od 8 600 netto na rękę" oraz ogłoszenie o treści " zatrudnimy pracowników budowlanych do wykończeniówki, umowa o pracę, płaca netto na rękę od 4 500". może mamy inne poglądy na to co jest tragedią. dobrze jest też pomyśleć o tym jaką jakość i jaką wydajność pracy mają do zaoferowania pracownicy.
Zna Pan realia pracy kierowcy ciężarówki, albo pracy budowlańca?Temat jest bardzo rozległy i mogę tu opisać wszystko, ale to będą ze trzy strony A4.Te 8,6 tys. zł netto, to grubymi nićmi szyte, ja nawet za te 8 tys. zł netto pojadę, nawet już, tylko na normalnych warunkach, bez łamania przepisów i kombinowania.Powiem tak, gdyby było tak cudownie jak pracodawcy piszą, to by nie było problemu z kierowcami (i innymi pracownikami), a problem mają tylko dziady, co nie chcą uczciwie płacić, bo każdy pracodawca, który dobrze płaci i dba o pracownika, nie ma problemu z obsadą.Pracuję u gościa, który dobrze płaci i on nie miał nigdy problemu z pracownikami, a jak widzę firmę z branży, która ma lepsze kontrakty, od mojej i oni narzekają na braki kadrowe, to pytam o co tu chodzi? o pazerność i tyle.
tak. pazerność pracownika. w niemczech brakuje ok 100 000 kierowców. pazerni niemcy nie chcą płacić kierowcom tyle ile kierowcy chcą dostawać. ten kto pisze o przedsiębiorcach jako o dziadach niech wskaże chociażby jedną osobę, którą sam zatrudnił chociażby za tzw pensję minimalną. jakoś z 8 lat temu rozmawiałem z ukraińcem pracującym przy wykończeniu lokalu sąsiada. mówił on że ma na rękę 6 000 zeta. to było 8 lat temu. każdy pracownik niech zrobi własną firme i niech przestanie dziadować. proste. bezos był pracownikiem , zwolnił sie i zrobił amazona. mógł on to może każdy.
prosty trollu, jak każdy założy firmę, to kto będzie pracował na tych wyzyskiwaczy? idą do hotelu robią imprezę rodzinną potem chcą fakturę na imprezę integracyjną, alkohol proszę wypisać jako usługę parkingową. DZIADY jednym słowem a nie przedsiębiorcy i ZŁODZIEJE> tyle w temacie.

0
Gravatar
spajker.
RE: Pośba o zgłaszanie możliwości zatrudnienia obywateli Ukrainy
AS powiedziała :
spajker. powiedziała :
radio wrocłąw 102,3 fm codziennie nadaje reklame o treści " zatrudnimy kierowców ciężarówek, umowa o pracę , wynagrodzenie od 8 600 netto na rękę" oraz ogłoszenie o treści " zatrudnimy pracowników budowlanych do wykończeniówki, umowa o pracę, płaca netto na rękę od 4 500". może mamy inne poglądy na to co jest tragedią. dobrze jest też pomyśleć o tym jaką jakość i jaką wydajność pracy mają do zaoferowania pracownicy.
Zna Pan realia pracy kierowcy ciężarówki, albo pracy budowlańca?Temat jest bardzo rozległy i mogę tu opisać wszystko, ale to będą ze trzy strony A4.Te 8,6 tys. zł netto, to grubymi nićmi szyte, ja nawet za te 8 tys. zł netto pojadę, nawet już, tylko na normalnych warunkach, bez łamania przepisów i kombinowania.Powiem tak, gdyby było tak cudownie jak pracodawcy piszą, to by nie było problemu z kierowcami (i innymi pracownikami), a problem mają tylko dziady, co nie chcą uczciwie płacić, bo każdy pracodawca, który dobrze płaci i dba o pracownika, nie ma problemu z obsadą.Pracuję u gościa, który dobrze płaci i on nie miał nigdy problemu z pracownikami, a jak widzę firmę z branży, która ma lepsze kontrakty, od mojej i oni narzekają na braki kadrowe, to pytam o co tu chodzi? o pazerność i tyle.
tak. pazerność pracownika. w niemczech brakuje ok 100 000 kierowców. pazerni niemcy nie chcą płacić kierowcom tyle ile kierowcy chcą dostawać. ten kto pisze o przedsiębiorcac h jako o dziadach niech wskaże chociażby jedną osobę, którą sam zatrudnił chociażby za tzw pensję minimalną. jakoś z 8 lat temu rozmawiałem z ukraińcem pracującym przy wykończeniu lokalu sąsiada. mówił on że ma na rękę 6 000 zeta. to było 8 lat temu. każdy pracownik niech zrobi własną firme i niech przestanie dziadować. proste. bezos był pracownikiem , zwolnił sie i zrobił amazona. mógł on to może każdy.

0
Gravatar
AS
RE: Pośba o zgłaszanie możliwości zatrudnienia obywateli Ukrainy
spajker. powiedziała :
radio wrocłąw 102,3 fm codziennie nadaje reklame o treści " zatrudnimy kierowców ciężarówek, umowa o pracę , wynagrodzenie od 8 600 netto na rękę" oraz ogłoszenie o treści " zatrudnimy pracowników budowlanych do wykończeniówki, umowa o pracę, płaca netto na rękę od 4 500". może mamy inne poglądy na to co jest tragedią. dobrze jest też pomyśleć o tym jaką jakość i jaką wydajność pracy mają do zaoferowania pracownicy.
Zna Pan realia pracy kierowcy ciężarówki, albo pracy budowlańca?Temat jest bardzo rozległy i mogę tu opisać wszystko, ale to będą ze trzy strony A4.Te 8,6 tys. zł netto, to grubymi nićmi szyte, ja nawet za te 8 tys. zł netto pojadę, nawet już, tylko na normalnych warunkach, bez łamania przepisów i kombinowania.Powiem tak, gdyby było tak cudownie jak pracodawcy piszą, to by nie było problemu z kierowcami (i innymi pracownikami), a problem mają tylko dziady, co nie chcą uczciwie płacić, bo każdy pracodawca, który dobrze płaci i dba o pracownika, nie ma problemu z obsadą.Pracuję u gościa, który dobrze płaci i on nie miał nigdy problemu z pracownikami, a jak widzę firmę z branży, która ma lepsze kontrakty, od mojej i oni narzekają na braki kadrowe, to pytam o co tu chodzi? o pazerność i tyle.

0
Gravatar
spajker.
RE: Pośba o zgłaszanie możliwości zatrudnienia obywateli Ukrainy
. powiedziała :
No to Putin nam zrobił (nie) miły prezent, w postaci tysięcy Ukraińców, już teraz sytuacja na rynku pracy jest ciężka, a po tej inwazji i napływie kilkuset tysięcy osób, a nawet kilku milionów, będzie dramatyczna, jak nie tragiczna.Mówiąc o ciężkiej sytuacji na rynku pracy, mam na myśli (fatalnie niskie) wynagrodzenia, bo to że pracy jest pełno i w prawie każdej dziedzinie, to widać, ale problem jest z wynagrodzeniami, (bardzo niskimi, w stosunku do wykonywanej pracy), oraz z umowami, wielu pracodawców nie chce zatrudniać na pełen etat.A żartobliwy tekst w stylu: "Mam pięciu Ukraińców, na twoje miejsce..." może okazać się gorzką prawdą.
https://businessinsider.com.pl/gospodarka/wojna-rosja-ukraina-polscy-przedsiebiorcy-w-strachu-przed-utrata-pracownikow-ukraincy/c1lvwy9

0

Przeczytaj także