Zapraszamy do najnowszego numeru Słowa Regionu. Przeczytacie dziś m.in. o ambitnych planach związanych z rozbudową PZLA w Strzelinie. Przeczytacie także o ustaleniach co do przyszłości szpitala, a także o inwestycjach gminy Strzelin. Piszemy również o ciekawostkach, o których mówią sami strzelinianie, ale także ludzie, którzy w gminie Wiązów znaleźli perełkę, o której marzyli. Piszemy o finale 35 letniej batalii o normalność, jakiej doczekali się mieszkańcy pewnej miejscowości w gminie Przeworno, a także o wyjątkowo miłym wydarzeniu w Kondratowicach. Poznacie również opinie mieszkańców o kilku innych wydarzeniach, jakie ostatnio miały miejsce.
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu Facebook. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.

Komentarze   

spajker. Permalink1 +3 spajker.
RE: Największa inwestycja w służbie zdrowia ostatnich dekad
duża inwestycja. duża baza do naliczenia 10% prowizji. za kilka lat okaże się że żyjący na biednej budżetowej pensji ludzie mają mają majątki o wielomilionowej wartości. oni oszczędni tacy. z książeczki sko w szkole naskładali.
2022-06-23 18:56 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.