- Nie poddaję się, kiedy mam trudne przypadki. Nie odsyłam z przysłowiowym kwitkiem – mówi Cecylia Kycia, fryzjerka z piętnastoletnim stażem
Pracuje piętnaście lat. Spełnia swoje marzenia. Od dziecka chciała być fryzjerką. I tak jest. Ma wyrobioną specyficzną filozofię swojej pracy. Przyjeżdżają do niej klientki z różnych regionów Polski, także z powiatu strzelińskiego.
Cecylia Kycia każdego wita promiennym uśmiechem. Fryzjerka mówi, że kocha ludzi i bardzo lubi pracę z nimi. I tak jest od piętnastu lat. W kalendarzu gęsto od terminów wizyt. Przyjeżdżają przede wszystkim kobiety. Oczywiście, przyjmuje także mężczyzn i dzieci.
- Zawsze chciałam być fryzjerką. Będąc w piątej klasie szkoły podstawowej czesałam swoje koleżanki, a nawet podcinałam im włosy – wspomina pani Cecylia. Okazuje się, że z umiejętności uczennicy korzystały również nauczycielki. - Podczas zajęć z wychowania fizycznego czesałam panie uczące w mojej szkole. Tak, tak! Tutaj dzieci ćwiczą, a ja układam fryzury – dodaje z uśmiechem. Nasza rozmówczyni od małego wykazywała się odwagą w tym, co robiła na głowach. Oczywiście również w kwestii kolorów. - A jakże, farbowałam też włosy – mówi. - Robiłam mieszanki i zawsze najpierw próbowałam na sobie. Fascynowały mnie różne odmiany blondu. I tak zostało mi do dzisiaj.
Na ten temat pisaliśmy w 36 (1124) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Fryzjerka do zadań specjalnych
trosta powiedziała :
Patrzcie - https://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/Zwracajcie uwagę na dostępne rozwiązania. Jeśli salon nie zapewnia jakości, to szkoda czasu na korzystanie z niego.Zdrowy rozsądek - to przede wszystkim.
masz rację zdrowy rozsądek przede wszystkim. był w strezlinie zakład fryjerski na ul wolności. strzygł tam stary lwowiak z łagiewnik chyba. sympatyczny niedrogi i życzliwy dla ludzi. robota dobra. pomieszcenie mocno siermiężne ale to był zakład a n ie salon fryzjerski. super sprawa.zdarzyło mi się ciąć włosy we wrocławiu. fryzjerka sorry stylistka kłuła mnie nożycami w głowę jak by sprawdzała czy schabowy już miękki, szarpała za włosy jakby kurę chciała oskubać a na koniec tak wyżelowała że elvis byłby zazdrosny. obolały i wyżelowany po powrocie do domu najpierw zmyłem ten żel z głowy a później skreśliłem salon z sadystką z mapy mojego życiorysu.pytanie o jakość? wolę starego lwowiaka strzygącego na trawniku aniżeli stylistke traktującego dostawcę pieniędzy jak główke kapusty w świetle halogenów. wniosek? w każdym zawodzie sa mistrzowie i rzemieślnicy. lwowiak był mistrzem sztuki fryzjerskiej i mistrzem komunkacji z klientem. wnętrze siermiężne ale wystarczająco dobre.

0
Gravatar
trosta
trosa
Patrzcie - https://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/Zwracajcie uwagę na dostępne rozwiązania. Jeśli salon nie zapewnia jakości, to szkoda czasu na korzystanie z niego.Zdrowy rozsądek - to przede wszystkim.
0
Gravatar
spajker.
RE: Fryzjerka do zadań specjalnych
Tworki powiedziała :
spajker. powiedziała :
cześ powiedziała :
Agata Wiśniewska-Ku powiedziała :
Cecylka to NAJLEPSZA fryzjerka. Profesjonalna,zawsze dobierze fryzurę i kolor. Od Niej ZAWSZE wychodzi się zadowolonym. Swoim uśmiechem i optymizmem zaraża. POLECAM, POLECAM, POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️
Prosta zasada, jak nie będę zadowolony to nie zapłacę!!!
to jest zasada narcyza. mam znajomego. trzycyfrozy mulrimilioner. do majątku doszedł drogą mało etyczną i mało praworządną. chwali się on, tak aby dodać sobie splendoru, że kiedyś w restauracji zamówił makaron ryżowy z prowincju wuhan a kelner przyniósł makaron z prowincji seczuam. on poznał się na oszustwie i za obiad nie zapłacił . nie był zadowolony a przy okazji jego lachociąg zobaczył jak ważny jest mariusz, on trzęsie drogą restauracją. moje zdanie jest takie. zamówiłeś to zapłać albo odstąp od umowy. ten [censored]jad zjadł obiad, powiedział że ryż do makaronu był z innego regionu geograficznego i za zjedzony obiad nie zapłacił. człowiek honoru powiedziałby po pierwszym kęsie że zamówił coś innego i proszę wymienić albo to zabrać. nuworysz mariusz usługe gastronomiczną skonsumował i za nią nie zapłacił i jeszcze chwali sie tym na necie. jak idę do kina to płacę nawet wtedy kiedy film mi się nie podobał. jak zamówię barszcze w barze to płacę nawet jak nie jestem zadowolony ze smaku. zamówiłem - płacę a jak nie smakuje to więcej tam nie pójdę. no ale nie każdy tak ma.
Spajker, znowu leków z rana zapomniałeś?
o tobie nie zapomniałem.

0
Gravatar
Tworki
RE: Fryzjerka do zadań specjalnych
spajker. powiedziała :
cześ powiedziała :
Agata Wiśniewska-Ku powiedziała :
Cecylka to NAJLEPSZA fryzjerka. Profesjonalna,zawsze dobierze fryzurę i kolor. Od Niej ZAWSZE wychodzi się zadowolonym. Swoim uśmiechem i optymizmem zaraża. POLECAM, POLECAM, POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️
Prosta zasada, jak nie będę zadowolony to nie zapłacę!!!
to jest zasada narcyza. mam znajomego. trzycyfrozy mulrimilioner. do majątku doszedł drogą mało etyczną i mało praworządną. chwali się on, tak aby dodać sobie splendoru, że kiedyś w restauracji zamówił makaron ryżowy z prowincju wuhan a kelner przyniósł makaron z prowincji seczuam. on poznał się na oszustwie i za obiad nie zapłacił . nie był zadowolony a przy okazji jego lachociąg zobaczył jak ważny jest mariusz, on trzęsie drogą restauracją. moje zdanie jest takie. zamówiłeś to zapłać albo odstąp od umowy. ten [censored]jad zjadł obiad, powiedział że ryż do makaronu był z innego regionu geograficznego i za zjedzony obiad nie zapłacił. człowiek honoru powiedziałby po pierwszym kęsie że zamówił coś innego i proszę wymienić albo to zabrać. nuworysz mariusz usługe gastronomiczną skonsumował i za nią nie zapłacił i jeszcze chwali sie tym na necie. jak idę do kina to płacę nawet wtedy kiedy film mi się nie podobał. jak zamówię barszcze w barze to płacę nawet jak nie jestem zadowolony ze smaku. zamówiłem - płacę a jak nie smakuje to więcej tam nie pójdę. no ale nie każdy tak ma.
Spajker, znowu leków z rana zapomniałeś?

0
Gravatar
spajker.
RE: Fryzjerka do zadań specjalnych
cześ powiedziała :
Agata Wiśniewska-Ku powiedziała :
Cecylka to NAJLEPSZA fryzjerka. Profesjonalna,zawsze dobierze fryzurę i kolor. Od Niej ZAWSZE wychodzi się zadowolonym. Swoim uśmiechem i optymizmem zaraża. POLECAM, POLECAM, POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️
Prosta zasada, jak nie będę zadowolony to nie zapłacę!!!
to jest zasada narcyza. mam znajomego. trzycyfrozy mulrimilioner. do majątku doszedł drogą mało etyczną i mało praworządną. chwali się on, tak aby dodać sobie splendoru, że kiedyś w restauracji zamówił makaron ryżowy z prowincju wuhan a kelner przyniósł makaron z prowincji seczuam. on poznał się na oszustwie i za obiad nie zapłacił . nie był zadowolony a przy okazji jego lachociąg zobaczył jak ważny jest mariusz, on trzęsie drogą restauracją. moje zdanie jest takie. zamówiłeś to zapłać albo odstąp od umowy. ten gównojad zjadł obiad, powiedział że ryż do makaronu był z innego regionu geograficznego i za zjedzony obiad nie zapłacił. człowiek honoru powiedziałby po pierwszym kęsie że zamówił coś innego i proszę wymienić albo to zabrać. nuworysz mariusz usługe gastronomiczną skonsumował i za nią nie zapłacił i jeszcze chwali sie tym na necie. jak idę do kina to płacę nawet wtedy kiedy film mi się nie podobał. jak zamówię barszcze w barze to płacę nawet jak nie jestem zadowolony ze smaku. zamówiłem - płacę a jak nie smakuje to więcej tam nie pójdę. no ale nie każdy tak ma.

0
Gravatar
cześ
RE: Fryzjerka do zadań specjalnych
Agata Wiśniewska-Ku powiedziała :
Cecylka to NAJLEPSZA fryzjerka. Profesjonalna,zawsze dobierze fryzurę i kolor. Od Niej ZAWSZE wychodzi się zadowolonym. Swoim uśmiechem i optymizmem zaraża. POLECAM, POLECAM, POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️
Prosta zasada, jak nie będę zadowolony to nie zapłacę!!!

0
Gravatar
Agata Wiśniewska-Ku
Podziw i zachwyt
Cecylka to NAJLEPSZA fryzjerka. Profesjonalna,z awsze dobierze fryzurę i kolor. Od Niej ZAWSZE wychodzi się zadowolonym. Swoim uśmiechem i optymizmem zaraża. POLECAM, POLECAM, POLECAM!!!!!!!! !!!!!!!❤️❤️❤️
0

Przeczytaj także