Pracuje piętnaście lat. Spełnia swoje marzenia. Od dziecka chciała być fryzjerką. I tak jest. Ma wyrobioną specyficzną filozofię swojej pracy. Przyjeżdżają do niej klientki z różnych regionów Polski, także z powiatu strzelińskiego.
Cecylia Kycia każdego wita promiennym uśmiechem. Fryzjerka mówi, że kocha ludzi i bardzo lubi pracę z nimi. I tak jest od piętnastu lat. W kalendarzu gęsto od terminów wizyt. Przyjeżdżają przede wszystkim kobiety. Oczywiście, przyjmuje także mężczyzn i dzieci.
- Zawsze chciałam być fryzjerką. Będąc w piątej klasie szkoły podstawowej czesałam swoje koleżanki, a nawet podcinałam im włosy – wspomina pani Cecylia. Okazuje się, że z umiejętności uczennicy korzystały również nauczycielki. - Podczas zajęć z wychowania fizycznego czesałam panie uczące w mojej szkole. Tak, tak! Tutaj dzieci ćwiczą, a ja układam fryzury – dodaje z uśmiechem. Nasza rozmówczyni od małego wykazywała się odwagą w tym, co robiła na głowach. Oczywiście również w kwestii kolorów. - A jakże, farbowałam też włosy – mówi. - Robiłam mieszanki i zawsze najpierw próbowałam na sobie. Fascynowały mnie różne odmiany blondu. I tak zostało mi do dzisiaj.
Na ten temat pisaliśmy w 36 (1124) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

Agata  Wiśniewska-Ku Permalink1 0 Agata Wiśniewska-Ku
Podziw i zachwyt
Cecylka to NAJLEPSZA fryzjerka. Profesjonalna,zawsze dobierze fryzurę i kolor. Od Niej ZAWSZE wychodzi się zadowolonym. Swoim uśmiechem i optymizmem zaraża. POLECAM, POLECAM, POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️
2022-09-22 19:49 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.