Antolin Silesia poszukuje kandydatów do pracy na stanowiska: pracownik produkcji, magazynier operator suszarni.

Co oferujemy: - umowę o pracę. - dodatek z tytułu pracy zmianowej, - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, dodatkowo: miesięczna premia, - bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kantyna firmowa z dopłata do posiłków 190 zł miesięcznie, premia wakacyjna i świąteczna, - przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie , dzielimy wiedzą oraz doświadczeniem.
Czego oczekujemy od kandydatów: - gotowości do pracy zmianowej, - gotowości do nauki, poznawania procesów branży motoryzacyjnej.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższą klauzulą na adres:
rekrutacja@grupoantolin.com z podaniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Antolin Silesia poszukuje kandydatów do pracy
Cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
Cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
Cześ powiedziała :
W takiej robocie nawet Ukraińcy nie chcą robić!
dla takich jak ty w tym kraju nie ma roboty. rozciągnięty dres i klapki i na 11:00 do pracy się stawić.
Ja jestem stworzony do wyższych celów!
fakt. możesz robić za cel na strzelnicy.
To już twoja działka, ja będę strzelcem!
strzelcy są tylko ze strzelina

0
Gravatar
Cześ
RE: Antolin Silesia poszukuje kandydatów do pracy
spajker. powiedziała :
Cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
Cześ powiedziała :
W takiej robocie nawet Ukraińcy nie chcą robić!
dla takich jak ty w tym kraju nie ma roboty. rozciągnięty dres i klapki i na 11:00 do pracy się stawić.
Ja jestem stworzony do wyższych celów!
fakt. możesz robić za cel na strzelnicy.
To już twoja działka, ja będę strzelcem!

0
Gravatar
spajker.
RE: Antolin Silesia poszukuje kandydatów do pracy
Cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
Cześ powiedziała :
W takiej robocie nawet Ukraińcy nie chcą robić!
dla takich jak ty w tym kraju nie ma roboty. rozciągnięty dres i klapki i na 11:00 do pracy się stawić.
Ja jestem stworzony do wyższych celów!
fakt. możesz robić za cel na strzelnicy.

0
Gravatar
Cześ
RE: Antolin Silesia poszukuje kandydatów do pracy
spajker. powiedziała :
Cześ powiedziała :
W takiej robocie nawet Ukraińcy nie chcą robić!
dla takich jak ty w tym kraju nie ma roboty. rozciągnięty dres i klapki i na 11:00 do pracy się stawić.
Ja jestem stworzony do wyższych celów!

0
Gravatar
spajker.
RE: Antolin Silesia poszukuje kandydatów do pracy
Cześ powiedziała :
W takiej robocie nawet Ukraińcy nie chcą robić!
dla takich jak ty w tym kraju nie ma roboty. rozciągnięty dres i klapki i na 11:00 do pracy się stawić.

0
Gravatar
Cześ
RE: Antolin Silesia poszukuje kandydatów do pracy
W takiej robocie nawet Ukraińcy nie chcą robić!
0
Gravatar
spajker.
RE: Antolin Silesia poszukuje kandydatów do pracy
trzeba zobaczyć ilu zgłosi sie ukraińcow. będzie to dla nich test na cygana.
0

Przeczytaj także