W najnowszym 9 numerze Słowa Regionu opisujemy tragiczną historię nagłej śmieci kobiety, która szukała pomocy w dwóch szpitalach.
Ponadto obszernie omawiamy problemy mieszkańców Wiązowa, który dotyczy smrodu związanego z zakładem odbioru śmieci. Wyjaśniamy, jaki w tym wszystkim jest udział gminy Wiązów i starostwa powiatowego.
Przeczytacie ponadto o:
- Wyłudzeniach pieniędzy od starszych osób metoda na pracownika banku
- „Zabiciu” pieszego na przejściu i potrzebie wpłaty pieniędzy
- Próbie przekupienia policjantów
- Poważnie wyglądających planach inwestycyjnych na drodze krajowej w obrębie gminy Strzelin
- Wizycie wojewody i posła w Przewornie
- Sesjach gminnych i kilku ciekawych wątkach na nich poruszanych
- Kradzieżach w sklepach i tym, co za nimi stoi
Byłeś świadkiem ciekawych wydarzeń? Masz interesujący temat, film lub zdjęcie? Czekamy na sygnał od Ciebie - bądź z nami w kontakcie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze   

spajker. Permalink1 +3 spajker.
RE: Tragiczna historia zakończona śmiercią kobiety, która szukała pomocy w szpitalach
wszyscy od lat martwią sie o szpital. czy szpital martwi sie o pacjentów?
ten szpital robi za paliwo wyborcze dla miernot i za źródło dochodów dla medycznie bezczynnej kadry. jego lecznicza reputacja jest taka że pogotowie wiezie pacjenta od razu do oławy albo do wrocławia albo do znachora.
jak taki szpital chce konkurowac na rynku usług medycznych? czy ten szpital to jest niedorozwinięte dziecko poszukujace coraz to nowej mamy czyli coraz to nowego żywiciela?
ten szpital ma rocznie 35 milionów kosztów. co w zamian? pole bitwy dla polityków?
2023-03-01 16:01 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.