Na zdjęciu od lewej: Julianna Kania, pełnomocnik Tomasz Adam, Elżbieta Niżałowska, Marta Niżałowska, Grzegorz Tant20 czerwca na warszawskim Torwarze odbyła się Konwencja Prawa i Sprawiedliwości, w której powiat strzeliński reprezentowali pełnomocnik gmin Borów i Kondratowice Tomasz Adam oraz inni członkowie. Na spotkaniu zostały wyznaczone cele Prawa i Sprawiedliwości przed nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi. Przedstawiona została również kandydatka na premiera Beata Szydło, która w swoim przemówieniu przedstawiła główne dążenia przyszłego rządu.
Warszawska konwencja PiS bardzo wyraźnie głosiła przesłanie, które było kanwą sukcesu Andrzeja Dudy i zostało także ujęte w przemówieniu Beaty Szydło, a mowa tu o autentyczności i uczciwości. Wystąpienia prezydenta elekta i również kandydatki na premiera zdominowały kwestie gospodarcze. Społeczeństwo oczekuje przemyślanych działań w sferze polityki gospodarczej i społecznej, a zdaniem Beaty Szydło PiS jest w stanie sprostać tym oczekiwaniom.
- Podsumowując przedmiotową konwencję należy powiedzieć, że PiS przejmuje rolę organizacji stabilizującej demokrację w sposób przemyślany i stopniowy w wymiarach gospodarczym i społecznym – mówił pełnomocnik Tomasz Adam. - Prawo i Sprawiedliwość dąży do normalności we wszystkich dziedzinach życia obywateli.




UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
użytkownik dróg
RE: Delegaci z naszego powiatu na konwencji PiS
ali baba powiedziała :
Baron von Nogei powiedziała :
Odnośnie dyrektora PZD powiem, że ludzie powiedzieli w wyborach samorządowych "nie" osobie, o której mówicie, że jest faworytem. Nie liczenie się z głosem społeczeństwa będzie miało dla decydentów fatalne skutki. Mam nadzieję, że słowianie tego tematu nie odpuszczą, a jak odpuszczą to zasypię ich listami . Obecny stan w PZD jest najkorzystniejszy dla budżetu powiatu z punktu widzenia ekonomii, która jest sprawą rozstrzygającą i jedyną decydującą w przetargach. Zmiana obecnego status qou będzie kompromitująca i pokarze, że partyjniactwo a nie rozsądek bierze górę.
Plotki głoszą, że papiery złożyli Andryszczak, Fit i ktoś od z lewej strony. Ciekawe jaki będzie wynik?
Wiadomo-wygra Wszechwładna ;-)

0
Gravatar
ali baba
RE: Delegaci z naszego powiatu na konwencji PiS
Baron von Nogei powiedziała :
Odnośnie dyrektora PZD powiem, że ludzie powiedzieli w wyborach samorządowych "nie" osobie, o której mówicie, że jest faworytem. Nie liczenie się z głosem społeczeństwa będzie miało dla decydentów fatalne skutki. Mam nadzieję, że słowianie tego tematu nie odpuszczą, a jak odpuszczą to zasypię ich listami . Obecny stan w PZD jest najkorzystniejszy dla budżetu powiatu z punktu widzenia ekonomii, która jest sprawą rozstrzygającą i jedyną decydującą w przetargach. Zmiana obecnego status qou będzie kompromitująca i pokarze, że partyjniactwo a nie rozsądek bierze górę.
Plotki głoszą, że papiery złożyli Andryszczak, Fit i ktoś od z lewej strony. Ciekawe jaki będzie wynik?

0
Gravatar
ali baba
RE: Delegaci z naszego powiatu na konwencji PiS
lala powiedziała :
ali baba powiedziała :
,01 powiedziała :
Nie jestem zwolennikiem PIS-u,ale w najbliższych wyborach będę na nich głosował z prostego powodu,bo mam dosyć Raby i jego kolesi, prymitywnych prostaków,którzy do polityki poszli po pieniądze i stanowiska.W Strzelinie szczególnie to widać,jak rozwijały się kariery w tym chorym państwie.
Zagłosować można ale na nikogo z naszego PISu bym nie zagłosował. No może na Juliana Kaczmarka, bo facet ma zasady. Adam? Był w PO, a do PIS przeszedł jak go z agencji zwolnili. Zapytaj jego pracowników jakim był szefem. Inni? Już wybrali Oriona co miał być "ze Strzelina" i co???? Już wolę oddać głos na Grzelczyka z Wrocławia jeśli będzie startował.
ali babko ale ty kawały sadzisz, dawno nmie nic tak nie rozbawiło, pan Julian faktycznie ma rzelazne zasady w radzie gminy Strzelin nikt tak jak on nie dba o kompromis - prawdziwy miłośnik spokoju :D a apropo Oriona to oile sobie przypominam to właśnie Julian Kaczmarek robił mu tu kampanie i namawiał ludzi do głosowania na niego a teraz co, czyżby zapomniał. Natomiast jeśli zaczynamy mówić o schemacie głosowania na zasadzie - głosuje na liste z pominięciem tych tzw. miejscowych - to już pokazała historia wyborcza naszego powiatu że to wcale nie jest zły POmysł i dlatego właśnie w zeszłych wyborach parlamentarnych mieszkańcy naszego powiatu woleli Pana Zdrojewskiego! lol
lalo - po pierwsze naucz się pisać - zasady są "żelazne" ,a nie jak piszesz " rzelazne" i nie "apropo", lecz "apropos"Lemingu - najpierw się naucz pisać, potem dokształć, a później możemy dyskutować.

0
Gravatar
Baron von Nogei
RE: Delegaci z naszego powiatu na konwencji PiS
Odnośnie dyrektora PZD powiem, że ludzie powiedzieli w wyborach samorządowych "nie" osobie, o której mówicie, że jest faworytem. Nie liczenie się z głosem społeczeństwa będzie miało dla decydentów fatalne skutki. Mam nadzieję, że słowianie tego tematu nie odpuszczą, a jak odpuszczą to zasypię ich listami . Obecny stan w PZD jest najkorzystniejs zy dla budżetu powiatu z punktu widzenia ekonomii, która jest sprawą rozstrzygającą i jedyną decydującą w przetargach. Zmiana obecnego status qou będzie kompromitująca i pokarze, że partyjniactwo a nie rozsądek bierze górę.
0
Gravatar
Weronisia
RE: Delegaci z naszego powiatu na konwencji PiS
ali baba powiedziała :
Weronisia powiedziała :
ali baba powiedziała :
Wenonisia powiedziała :
ali baba powiedziała :
Gaweł powiedziała :
PO odchodzi do lamusa, wiele czasu minie zanim się po tych latach rządów naprawi Państwo. Skończą się intratne funkcje i gaże co niektórym
Nic się nie skończy. Przyjdą nowi aparatczycy i też będą mieć intratne gaże. No sorry ale Adam nie jest dla mnie człowiekiem, który by coś naprawił w naszym powiecie.
Jak widać wiesz, że w naszym powiecie trzeba wiele naprawić? Więc proszę o wskazanie komu ten stan rzeczy wszyscy zawdzięczany!!!!!!!!!!!! Pisać można wiele, jak to mówią:"papier (net) przyjmie wszystko" ale tą bezsensowną pisaniną ali babo nic nie zmienisz - prawda jest jedna a fakty są niezaprzeczalne PO październikowych wyborach idziecie do lamusa, A powiedzcie tak szczerze BOLI , myślę że BAAARDZO BOLI i właśnie dlatego jest SUPER
Ależ PIS rządzi w powiecie!!! Jak wspaniale rządzi. Jak szybko podejmowane są decyzje!!!
Szanowny panie ali babo w naszyn od lat zaniedbanym powiecie rządzi dziś koalicja SLD i FORUM i dziwi mnie to że tak wytrawny POliytk tego nie zauważył no ale cóż i tak bywa! A może to wcale nie jest niewiedza lecz chęć wprowadzenia drobnej manipulacji, mirerny zabieg socjotechniczny oj ale kiepsko z techniką!
Weronisiu -:wicestarista i członek zarządu oraz wiceprzewodniczący są z PISu. Są w koalicji i biorą odpowiedzialność za rządy. Z PISu też ich nie wywalili. Majewski odszedł z koalicji oni nie. Sama manipulujesz.
Ja nie mówie o szyldach tylko o faktycznej ideowej przynależności a dowodem na słuszność moich wniosków będzie fakt wyłonienia dyrektora PZD i tak jakoś mam wrażenie że to właśnie będzie główna twarz FORUM

0
Gravatar
lala
RE: Delegaci z naszego powiatu na konwencji PiS
ali baba powiedziała :
,01 powiedziała :
Nie jestem zwolennikiem PIS-u,ale w najbliższych wyborach będę na nich głosował z prostego powodu,bo mam dosyć Raby i jego kolesi, prymitywnych prostaków,którzy do polityki poszli po pieniądze i stanowiska.W Strzelinie szczególnie to widać,jak rozwijały się kariery w tym chorym państwie.
Zagłosować można ale na nikogo z naszego PISu bym nie zagłosował. No może na Juliana Kaczmarka, bo facet ma zasady. Adam? Był w PO, a do PIS przeszedł jak go z agencji zwolnili. Zapytaj jego pracowników jakim był szefem. Inni? Już wybrali Oriona co miał być "ze Strzelina" i co???? Już wolę oddać głos na Grzelczyka z Wrocławia jeśli będzie startował.
ali babko ale ty kawały sadzisz, dawno nmie nic tak nie rozbawiło, pan Julian faktycznie ma rzelazne zasady w radzie gminy Strzelin nikt tak jak on nie dba o kompromis - prawdziwy miłośnik spokoju :D a apropo Oriona to oile sobie przypominam to właśnie Julian Kaczmarek robił mu tu kampanie i namawiał ludzi do głosowania na niego a teraz co, czyżby zapomniał. Natomiast jeśli zaczynamy mówić o schemacie głosowania na zasadzie - głosuje na liste z pominięciem tych tzw. miejscowych - to już pokazała historia wyborcza naszego powiatu że to wcale nie jest zły POmysł i dlatego właśnie w zeszłych wyborach parlamentarnych mieszkańcy naszego powiatu woleli Pana Zdrojewskiego! lol

0
Gravatar
spajker
pulapka logiczna
forumowicze wpadli w pułapke logiczną. jedni się burzą że rządzi pis, inni że rządzą 40 letni starcy. jeszcze inni się burzą że rządzi kruchta. mnie interesuje to czy rządzi homo-sapiens czyli ten kto zna się na swojej robocie. co taki ktoś rządzący robi po pracy, czy leje na pomnik jp2 czy na pomnik świerczewskiego , czy jest kolegą sikortlera albo czy griluje rybe z rabą jest mi obojętne. liczy się rezultat pracy i real a nie podręcznikowe uprzedzenia.
0
Gravatar
ali baba
RE: Delegaci z naszego powiatu na konwencji PiS
,01 powiedziała :
Nie jestem zwolennikiem PIS-u,ale w najbliższych wyborach będę na nich głosował z prostego powodu,bo mam dosyć Raby i jego kolesi, prymitywnych prostaków,którzy do polityki poszli po pieniądze i stanowiska.W Strzelinie szczególnie to widać,jak rozwijały się kariery w tym chorym państwie.
Zagłosować można ale na nikogo z naszego PISu bym nie zagłosował. No może na Juliana Kaczmarka, bo facet ma zasady. Adam? Był w PO, a do PIS przeszedł jak go z agencji zwolnili. Zapytaj jego pracowników jakim był szefem. Inni? Już wybrali Oriona co miał być "ze Strzelina" i co???? Już wolę oddać głos na Grzelczyka z Wrocławia jeśli będzie startował.

0
Gravatar
,01
RE: Delegaci z naszego powiatu na konwencji PiS
Nie jestem zwolennikiem PIS-u,ale w najbliższych wyborach będę na nich głosował z prostego powodu,bo mam dosyć Raby i jego kolesi, prymitywnych prostaków,którzy do polityki poszli po pieniądze i stanowiska.W Strzelinie szczególnie to widać,jak rozwijały się kariery w tym chorym państwie.
0
Gravatar
...
RE: Delegaci z naszego powiatu na konwencji PiS
% powiedziała :
wyborca powiedziała :
Kolejni chętni do koryta. Ale nie zagłosuję na nich. Poszukam młodszych. Wiekowych to ja mam już dość, a tu najmłodsza osoba to chyba grubo po 40. Poza tym niesympatycznie wyglądają, a to co proponują to nierealne bajanie.
idź do okulisty jak teirrdzisz, że najmłodsza jest grubo po czterdziestce i nie mierz wszystkich swoja miarką
od 2008 jak stanowi zdjecie i najmlodsza sie postarzałaa zdjecie to kłamie czy to faktycznie Ci byli w Warszawie .... dziwne to .... to taka sama konwencja czy coś innego

0

Przeczytaj także