Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Z miejsca tego korzystają często ludzie starsi i niedołężni. I to zwłaszcza oni potykają się o nierówności. Problem był sygnalizowany na ostatniej sesji. Wójt deklaruje, że sprawę załatwi. Mowa o parkingu i chodniku przy Ośrodku Zdrowia w Przewornie. W wielu miejscach zapadła się tam kostka brukowa. Powstały nierówności, na których łatwo się przewrócić. Na ten problem wskazują zwłaszcza ludzie starsi, a także mieszkający w pobliżu ludzie, m.in. Feliks Polehojko, który od dawna słusznie niepokoi się sytuacją. Mało tego, problem był sygnalizowany na sesjach Rady Gminy Przeworno przez radnego Tomasza Błażejewskiego.
- Problem jest mi znany - wyjaśnia w rozmowie z naszym dziennikarzem wójt Andrzej Łuczak. - Chcę osobiście tam podejść i zapoznać się z sytuacją. Na pewno musimy teren wyrównać, co nie ulega wątpliwości. Wiem, że to nie jedyny chodnik, który wymaga remontu. Przy ul. Kolejowej biegnie inny ciąg pieszy, który też w kilku miejscach się zapadł. Wygląda na to, że dawniej nie robiono odpowiedniej podbudowy i teren zaczął siadać. Pewne jest jedno, wymaga to teraz naprawy i tym się w najbliższym czasie zajmiemy.
Cały artykuł w aktualnym wydaniu papierowym "Słowa Regionu".

Dodaj komentarz