Mieszkańcy Karnkowa już niedługo będą mogli korzystać z odremontowanej świetlicy wiejskiej. Koszt remontu jest niemały, a odnowiony budynek z pewnością będzie służył lokalnej społeczności.
W ramach planowanego zadania w świetlicy wiejskiej w Karnkowie zostaną wyremontowane sanitariaty oraz odnowiona sala główna. Pomieszczenie zostanie pomalowane, posadzka przejdzie gruntowny remont, a drzwi zewnętrzne i ewakuacyjne zostaną wymienione. Jak informuje wójt Przeworna, Andrzej Łuczak, po przeprowadzonej procedurze rozpoznania cenowego wyłoniono wykonawcę zadania. Za remont odpowiedzialna będzie firma „Ciepły Dom” Dariusza Pożuczka z Karnkowa. W czwartek, 8 kwietnia, podpisano umowę, zgodnie z którą ostatecznym terminem realizacji tej inwestycji jest 15 września br.
Tekst ukazał się w nr 13 (1052) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.